Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Καλημερα,σε αυτο το μαλακοιδρυμα αν καταλαβα καλα η εμφανιση των τσουρδιων στο σαλονι ειναι κλασσατη??(γοβες,γαμπες,μεικ-απ,και γενικοτερα κατι προς το αλλο μπουρδελο της Πατριαρχου)Ειμαι κοντα και θα ηθελα να δοκιμασω τα ποσοστα μαλακιας τους.Μην ανησυχειτε,δεν θα τα χωσω αν δεν αξιζουν τα νυμφιδια.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Καλημερα,σε αυτο το μαλακοιδρυμα αν καταλαβα καλα η εμφανιση των τσουρδιων στο σαλονι ειναι κλασσατη??(γοβες,γαμπες,μεικ-απ,και γενικοτερα κατι προς το αλλο μπουρδελο της Πατριαρχου)Ειμαι κοντα και θα ηθελα να δοκιμασω τα ποσοστα μαλακιας τους.Μην ανησυχειτε,δεν θα τα χωσω αν δεν αξιζουν τα νυμφιδια.
Καλη ειναι, αλλα μη φανταστεις και κατι τρομερο...
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Έχει σχετικά καλό ρόστερ. Καμία σχέση με το διπλανο Λυκ10 όπου η μετριότητα βασιλεύει... Κακό ότι δεν έχει μπάνιο στο δωμάτιο αλλά σαν χώρος καλός και με μία Βραζιλιάνα καλή, Κατερίνα πολύ καλή όπως και Χριστίνα (πολύ καλή αλλά πολύ μέτριο μασάζ). Οι υπόλοιπες όσες έχω δει μέτρια πράγματα...
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.423
Like
760
Πόντοι
96
Με τις ασιάτισσες του ιδρύματος τι παίζει ; :huh:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.324
Πόντοι
5.006

gleifomounakias

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Με τις ασιάτισσες του ιδρύματος τι παίζει ; :huh:
Ελα ρε μαγκά έχει & Ασσιάτισες :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:...& δεν εχω γλείψει ακόμα ασσιάτικη μπριζόλα!!!
Ελπίζω να μην μυρίζουν ΜΟΥΝΙΛΑΝ όπως η απλύτη Ρουμάνα(Χριστίνα). :badair: :badair: :badair:
 

gleifomounakias

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ελα ρε μαγκά έχει & Ασσιάτισες :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:...& δεν εχω γλείψει ακόμα ασσιάτικη μπριζόλα!!!
Ελπίζω να μην μυρίζουν ΜΟΥΝΙΛΑΝ όπως η απλύτη Ρουμάνα(Χριστίνα). :badair: :badair: :badair:
Ελπίζω να μπορέσω να συνενωηθώ μαζί τους γιατι η μονη κινέζικη λέξη που ξέρω είναι το SHOUSHI & οπως καταλαβαίνεις ελπιζω να μην μου ερθει η οσμή του... :rockon: :rockon: :rockon:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλημερα παιδεσ!!ξερουμε αν πηγε σε αλλο ιρδυμα το πιπινακι η μαρια ξανθο κοντουλη??αν εχει κανεισ καμια ενημερωση ασ πει!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
για μια νανσυ που δουλευει εκει εχει κανεις καμμια γνωμη? την εχει παρει κανεις?
 

TSOUTSOS 41

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια,,,τ πααιζει εκει?εχει τπτ καλο?δεν εχω παει ποτε κ θα ηθελα μ γνωμη,,,ευχαριστω..
 

karaxysis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
...είπαμε τέρμα στα 100, 150, 200 €.έως 60 € max
manos 1810
Προχωρημένος

Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 127


ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ! ΚΟΙΤΑ ΜΑΝΟΥΒΡΑ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ!


    Απ: Ομήρου 44 (Ιλιαδα)
« Απάντηση #1419 στις: 01/02/11, 11:11 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------

Παιδιά καλημέρα και καλό μήνα!
Επειδή διάβασα αρκετά εδώ μέσα,αισθάνθηκα την ανάγκη να μοιραστώ μαζί σας κάποια πράγματα,πάντα προς αποκατάσταση της αλήθειας,μιας και μόνο αυτήν γράφω πάντα εδώ μέσα.
Όσες φορές έχω επικοινωνήσει στο forum,το κάνω είτε για να ενημερώσω τους συναγωνιστές για τα καλώς και κακώς κείμενα και ουδέποτε έχω προμοτάρει κοπέλα ή ελαιοτριβείο.
Τουναντίον μάλιστα,πολλές φορές τα έχω "χώσει" σε λαδοκόρες ή σερίφισσες για πονηριές και ξεπέτες.
Κατ'αρχήν,κατά τη ταπεινή μου πάντα γνώμη,ο ρατσισμός για διάφορες φυλές στο εν λόγω άθλημα,δεν συμφέρει κανέναν μας.
Το μουνί παιδιά δεν έχει εθνικότητα.
Πρέπει να είμαστε ρατσιστές σε πονηριές,ξεπέτες,άπλυτες κλπ.,ανεξαρτήτου υπηκοότητας.
Έχω διαβάσει εδώ μέσα διάφορα,όπως,
οι Ελληνίδες είναι ελεει....νίδες,
οι Ρουμάνες είναι ξεπέτες,
οι Ρωσίδες είναι κρυόκολες,
οι Κινέζες είναι μιξόκλαφτες,
άσε για τις Αλβανίδες που έχουν την μεγαλύτερη γκάμα,
βρωμιάρες,υποκρίτριες,συμφεροντολόγες και άλλα.
"Της στραβής ψωλής,της φταίνε οι τρίχες!"
Βρείτε κοπέλες που να τις γουστάρετε και να τιμούν τα χρήματα που δίνετε και μην δίνετε σημασία σε εθνικότητες.
Και όσον αφορά τις Αλβανίδες που κρύβουν ότι είναι Αλβανίδες,το κάνουν από φόβο που εμείς τους έχουμε δημιουργήσει και κάπου είναι δικαιολογημένες.
Η εθνικότητα κρύβεται,
οι καλές ή κακές υπηρεσίες όμως όχι.
Αυτά πάντα αποτελούν γνώμη μου και συγνώμη αν σας ζάλισα ή είμαι αντίθετος σε κάποιες άλλες απόψεις
αλλά τεκμηριώνω,πιστεύω,την θέση μου,όπως κάνω πάντα.
Τώρα όσον αφορά το ίδρυμα της κυρίας Ελένης θα πρέπει να ξέρετε,
όχι γι κανένα άλλο λόγο απλά για να ξέρετε τι συμβαίνει εκεί και φεύγουν οι κοπέλες ανεξάρτητα από εθνικότητα.
Ο λόγος που θα σας πω δεν είναι υποθετικός αλλά 100% τσεκαρισμένος και από έγκυρη πηγή.
Πρώτον,υπάρχουν περισσότερες Ελληνίδες τώρα,όχι γιατί η Ελένη έπαθε εθνικό αμόκ αλλά γιατί λόγω κρίσης,έχει βγει αρκετό νέο "Ελληνικό αίμα" στην πιάτσα.
Δεύτερον,η Ελένη,καμία κοπέλα δεν έδιωξε γιατί απλά δεν την συμφέρει να χάνει προσωπικό και μάλιστα με αρκετή πελατεία,μιας και η κάθε μιά είχε τους "fun"της.
Οι κοπέλες φεύγουν από μόνες τους.
Πάρτε για παράδειγμα την Αντριάννα που είχε αρκετούς fun,λόγω του καλού πρωκτικού που έκανε,
άσχετα αν ήταν ή όχι ΑΛΒΑΝΊΔΑ ή αν δήλωνε Τσέχα ή οτιδήποτε άλλο.
Η Αντριάννα δεν πήρε τον "πούλο",όπως κάποιος έγραψε εδώ.
Η Αντριάννα έφυγε από μόνη της απλά γιατί η Ελένη της κρατούσε όλα τα extra που της έδιναν οι πελάτες.
Έκανε δηλαδή,πρωκτικό,ξεσκούφωτο ή ό,τι άλλο ή ο πελάτης έδινε κάποιο μπουρμπουάρ και η Ελένη της έδινε μόνο το ποσοστό από το απλό μασάζ και έβαζε στην τσέπη της τα παραπάνω χρήματα.
Κι επειδή θέλω να λέω μόνο την αλήθεια και να μιλάω μόνο για ότι είμαι σίγουρος,
για την Αντριάννα ξέρω πως αυτό γινόταν 100%.
Για τις άλλες,απλά το υποθέτω,μιας και βλέπω μαζική αποχώριση.
Πάντως το ότι η Ελένη είναι "εβραίος",αυτό είναι σίγουρο.
Ό,τι έγραψα,το έγραψα με καλή πρόθεση απλά για δική σας ενημέρωση και όχι για να κατηγορήσω την όποια Ελένη ή να δικαιολογήσω την όποια Αντριάννα.
Εγω είμαι με το συμφέρον μου και το πορτοφόλι μου και νομίζω όλοι μας.
Γι'αυτό καλό είναι να λέγεται η αλήθεια για οτιδήποτε μαθαίνουμε στον χώρο ώστε ο καθ'ένας να βγάζει τα δικά του συμπεράσματα.



 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Πηρα τηλεφωνακι απο την Κινεζουλα που παιζει στο μαγαζι (May May ελεγε) αλλα δεν ξερει γρι ελληνικα...τις προαλλες μου εστειλε sms οτι τις εχω λειψει ενω δεν εχουμε βρεθει παρα μονο μια φορα...πως λετε να το χειριστω για να φαμε σπιτι μπριζολιτσα?  :fuck2:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
καλησπερα παιδες, να καταθεσω κ γω την εμπειρια μου..βρεθηκα με Χριστινα για χαμαμ..110 Ευρω. Πρωτη φορα δοκιμασα την εμπειρια σε τετοιο μαγαζι..η χριστινα ρουμανα, ομορφη, λεπτη και αν θυμαμαι καλα 1,70-1,75. Δεν ξερω ηλικια φαινεται νεα παντως. φρεσκια γκομενα. μασαζακι στο χαμαμ, και μετα τα βγαλε, χουφτωματακι ελευθερο παντου, και ισπανικο καταθεση στο στηθος της. πολυ καλη και στο σοσιαλ ταιμ...αυτα.
α! ειδα και μια κινεζα με λιγα κιλακια παραπανω, μαρεσε παντως θελω να την δοκιμασω προσεχως...
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα παιδες, να καταθεσω κ γω την εμπειρια μου..βρεθηκα με Χριστινα για χαμαμ..110 Ευρω. Πρωτη φορα δοκιμασα την εμπειρια σε τετοιο μαγαζι..η χριστινα ρουμανα, ομορφη, λεπτη και αν θυμαμαι καλα 1,70-1,75. Δεν ξερω ηλικια φαινεται νεα παντως. φρεσκια γκομενα. μασαζακι στο χαμαμ, και μετα τα βγαλε, χουφτωματακι ελευθερο παντου, και ισπανικο καταθεση στο στηθος της. πολυ καλη και στο σοσιαλ ταιμ...αυτα.
α! ειδα και μια κινεζα με λιγα κιλακια παραπανω, μαρεσε παντως θελω να την δοκιμασω προσεχως...

Η κινέζα (φιλιππίνέζα είναι μάλλον) είναι μάπα
Δεν την συνιστώ
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα παιδες, να καταθεσω κ γω την εμπειρια μου..βρεθηκα με Χριστινα για χαμαμ..110 Ευρω. Πρωτη φορα δοκιμασα την εμπειρια σε τετοιο μαγαζι..η χριστινα ρουμανα, ομορφη, λεπτη και αν θυμαμαι καλα 1,70-1,75. Δεν ξερω ηλικια φαινεται νεα παντως. φρεσκια γκομενα. μασαζακι στο χαμαμ, και μετα τα βγαλε, χουφτωματακι ελευθερο παντου, και ισπανικο καταθεση στο στηθος της. πολυ καλη και στο σοσιαλ ταιμ...αυτα.
α! ειδα και μια κινεζα με λιγα κιλακια παραπανω, μαρεσε παντως θελω να την δοκιμασω προσεχως...
πω πω....110 για ενα  :pipa1:,και μια  :cum: στα βυζια.....σορρυ φιλε μου αλλα αν ψαχτεις καλα,θα βρεις καλες ακρες με τα μισα,σχεδον,λεφτα..... ;)
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Συμφωνω φιλε, αλλα ηθελα να δοκιμασω μια φορα την εμπειρια και με χαμαμ (και αλη φορα θα δοκιμασω τζακουζι ισως) μαζι, οχι μονο πηδηματακι οπως σε αλλα μασατζιδικα..
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εχει περασει κανεισ προσφατα απο το ιδρυμα??μια μαρια κοντουλα ελληνιδα δουλευει ακομα???μια σιση ειχα δει τησ προαλλεσ δεν ξερω αν προσγερει μπριζολιτσα!!!!πολυ εμφανισιμο μωρο!!εχει κανεισ καμια πληροφορηση???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom