Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καλησπέρα κι από μας!
Δυστυχώς όλοι δεν είμαστε το ίδιο και δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα.
Οσον αφορά το σχόλιο που 'κανε ο Μήτσος που εχει να κάνει καθαρά με το γούστο του
Και το πως ονειρευεται το σινεμα θέλω να του ζητήσω μια συγνωμη που του χαλασαμε τα σχεδια...ειπαμε...δεν ειμαστε ολοι το ιδιο...και δε νομιζω οτι πιασαμε απο το χερακι κανεναν να του πουμε με το ζόρι "ελα να παρεις ματι" ούτε  ρωτήσαμε κανενός την γνώμη για το αν του αρεσε αυτό που ειδε και προς θεού δε θα μαλωσουμε επειδη εμεις γουσταρουμε μονο ματι ενω εσεις θελετε να συμμετοχη...ειπαμε ο καθένας με τα γουστα του...εμεις περασαμε καλα...οσοι πηραν ματι και τους αρεσε αυτο που ειδαν τους ευχαριστουμε που σεβαστηκαν την επιλογη μας. Οι υπολοιποι που ξενερωσατε γιατι δεν γαμησατε ή που σας χαλαμε την πιατσα επειδη δεν θεωρειτε κακογουστο το ματι ξυδακι...
να πω και εγω ενα μεγαλο ευχαριστω για το ματι .μπορει να εφαγα κοκκινη .και συγνωμη που ενοχλησα αλλα ηταν ωραια φαση θελουμε στο μελλον κιαλο.δεν ειχα χρονο να κατσω μεχρι τελους .φιλια ξανθο μουνακι με απιστευτη κωλαρα .
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
να πω και εγω ενα μεγαλο ευχαριστω για το ματι .μπορει να εφαγα κοκκινη .και συγνωμη που ενοχλησα αλλα ηταν ωραια φαση θελουμε στο μελλον κιαλο.δεν ειχα χρονο να κατσω μεχρι τελους .φιλια ξανθο μουνακι με απιστευτη κωλαρα .
:kneel:
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Παιδια παω στο ΑΤ απο την ημερα που ανοιξε και εχω κανει φασεις με πολλα ζευγαρια. Μπορω να πω οτι αυτη η κοπελα ηταν οτι καλυτερο εχει περασει τα τελευταια 2 χρονια.  Ευχαριστω τον απιστευτω που την εφερε. Δεν την γαμησα αλλα το χερι που της εβαλα κ την πιπα που μου εκανε ητν αρκετο να με καυλωσει απιστευτα!!!!  Ως την επομενη φορα!!!! :rockon: :knockinb:
:fuck2:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Aπλα σας παρακολουθω με τα ματακια μου,πειραζει μηπως?

είσαι μια εσύ... το ξέρεις καλά το παιχνιδάκι έτσι; καλά κάνεις... κοίτα να το χαρείς μέχρι το μεδούλι γιατί ο χρόνος είναι ο χειρότερος εχθρός

εκφραστικά μάτια, αν είναι δικά σου
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
τα πάντα ξεθωριάζουν στο πέρασμα του χρόνου...
και κυρίως η γυναικεία ομορφιά
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475



σου γάμησα την ψυχολογία τύπισσα; ε, αφού σου είπα, μέχρι το μεδούλι...
εσύ πετάς μια φωτό και περιμένεις σα κότα...
κάνε λίγο παιχνίδι να πάρει φωτιά το νήμα, αφού έχεις τα προσόντα σύμφωνα με τα λεγόμενα του pussy wagon αν θυμάμαι σωστά το nickname
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
σου γάμησα την ψυχολογία τύπισσα; ε, αφού σου είπα, μέχρι το μεδούλι...
εσύ πετάς μια φωτό και περιμένεις σα κότα...
κάνε λίγο παιχνίδι να πάρει φωτιά το νήμα, αφού έχεις τα προσόντα σύμφωνα με τα λεγόμενα του pussy wagon αν θυμάμαι σωστά το nickname
Α βλεπω στηριζεσαι σε σοβαρη πηγη πληροφορησης...
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Α βλεπω στηριζεσαι σε σοβαρη πηγη πληροφορησης...

δεν στηρίζομαι πουθενά τύπε... έχω απαλλαγεί από οποιουδήποτε είδους δεκανίκια (ιδεολογικά, εθισμών κ.τ.λ, στο μουνί αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα ακόμα αλλά αντιστέκομαι στην πουτάνα φύση)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom