Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
56
Like
88
Πόντοι
0
Απόψε παρά το γεγονός οτι έσκασε ζευγάρι που γούσταρε παιχνίδι... ο κόσμος ήταν το λιγότερο παπάρες... φωνάζαν, κοροϊδεύαν, ο άλλος αφού τον τσιμπούκωσε έλεγε αριστερα και δεξιά "ε δε λέει και πολλά" αλλά σαν ελεϊνό ζομπι πρωτος προσπαθούσε να χωθεί... απο τις λίγες βραδιές που ο κόσμος ήταν απαράδεκτος!
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
3
Like
2.069
Πόντοι
496
Απόψε παρά το γεγονός οτι έσκασε ζευγάρι που γούσταρε παιχνίδι... ο κόσμος ήταν το λιγότερο παπάρες... φωνάζαν, κοροϊδεύαν, ο άλλος αφού τον τσιμπούκωσε έλεγε αριστερα και δεξιά "ε δε λέει και πολλά" αλλά σαν ελεϊνό ζομπι πρωτος προσπαθούσε να χωθεί... απο τις λίγες βραδιές που ο κόσμος ήταν απαράδεκτος!
που να σταθουν αυτοι οι φουκαραδες μεσα στο ναο ...αυτα τα 2 με 3 κακόμοιρα με αυτα που βλεπουν εκει μεσα τσουζει το μυαλο τους και τα τρεχει η άγνοια ..αυτα στην τυχη βρηκαν το μαγαζι και ειναι ολοφάνερο, δες ποσο αρχοντικους και περιποιημένους εχει εκει μεσα και δες και τα κομπλεξικα πως ειναι ..:2funny::2funny::2funny:
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
326
Πόντοι
21
που να σταθουν αυτοι οι φουκαραδες μεσα στο ναο ...αυτα τα 2 με 3 κακόμοιρα με αυτα που βλεπουν εκει μεσα τσουζει το μυαλο τους και τα τρεχει η άγνοια ..αυτα στην τυχη βρηκαν το μαγαζι και ειναι ολοφάνερο, δες ποσο αρχοντικους και περιποιημένους εχει εκει μεσα και δες και τα κομπλεξικα πως ειναι ..:2funny::2funny::2funny:
Εδώ ταιριάζει το ''είδα φως και μπήκα'' :2funny:
:2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

sicasito1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
0
Θα επισκεφτω το σινεμα την Παρασκευη το βραδυ μετα τις 8,θα μεινω με γυναικεια εσωρουχα και θα κανω βολτα να με δειτε,αν θελει καποιος ενεργητικος μπορει να περασει.
 

Συνημμένα

  • 1710409792624.jpg
    1710409792624.jpg
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 17

ntaizy_crossaki

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
39
Like
222
Πόντοι
20
Θα επισκεφτω το σινεμα την Παρασκευη το βραδυ μετα τις 8,θα μεινω με γυναικεια εσωρουχα και θα κανω βολτα να με δειτε,αν θελει καποιος ενεργητικος μπορει να περασει.
Πολυ πιθανο κι εγω να παω την Παρασκευη το βραδυ. Θα ενημερωσω για σιγουρα.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
3
Like
2.069
Πόντοι
496
Σημερα περασα για λιγο απο την αίθουσα με την τσόντα και ανέβηκα πανω στις καμπίνες εδεσα το νεαρο στη γωνια του.... απλωσα πετσετουλα και αρχισα να αυνανίζομαι αφήνοντας στην αρχη τα 2 παραθυρα ανοιχτα για να μας παίρνουν ματι ...ο νεαρος ειχε ιδρωσει απο το αγχος του κατι που με καυλωνε ακομα ποιο πολυ...ετσι οπως τον ειχα δεσει του ελεγα για τους αντρες που τον παιζουν ενω με εβλεπαν να χαιδευω τις καυλες μου ..ηθελε τοσο πολυ να με γλύψει αλλα φυσικα ειναι σε στερηση οργασμου και απαγορεύεται..αφου αφησα τα ζουμια μου να τρεξουν μπροστα του τον εβαλα να με σκουπίσει με το κιλοτάκι μου το οποιο εδωσα απο τα παραθυρακια να το μυρίσουν .. Έπειτα τον κατέβασα στο υπόγειο και τον τοποθετησα στο glory hole... ειναι ενα σημείο που καθετε το ατομο και απο τις τρύπες οι εξω βαζουν το πεος και απο μεσα κανει στοματικο και αμα θες και το αναποδο χωρις να βλεπει ο ενας τον αλλον...ο νεαρος ηθελε τοσο πολυ να χυσει αλλα το απαγορευσα ..... μετα ηρθε ενας και τον κοίταζε σαν αρνακι γαλακτος εκει του ειπα να ανεβάσει το φερμουαρ και την επομενη με το κλουβι του.. αλλα οι καμπινες πανω ειναι σουπερ ,παραθυράκια απο το πλαι να σε βλεπουν η να βλεπεις και παράθυρο μπροστα που αμα θες τα κλείνεις και ολα ....ωραία περασα ..
 

Morgan123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Απόψε παρά το γεγονός οτι έσκασε ζευγάρι που γούσταρε παιχνίδι... ο κόσμος ήταν το λιγότερο παπάρες... φωνάζαν, κοροϊδεύαν, ο άλλος αφού τον τσιμπούκωσε έλεγε αριστερα και δεξιά "ε δε λέει και πολλά" αλλά σαν ελεϊνό ζομπι πρωτος προσπαθούσε να χωθεί... απο τις λίγες βραδιές που ο κόσμος ήταν απαράδεκτος!
Ποτέ έγινε αυτό ;
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
3
Like
2.069
Πόντοι
496

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
615
Like
741
Πόντοι
86
Σημερα περασα για λιγο απο την αίθουσα με την τσόντα και ανέβηκα πανω στις καμπίνες εδεσα το νεαρο στη γωνια του.... απλωσα πετσετουλα και αρχισα να αυνανίζομαι αφήνοντας στην αρχη τα 2 παραθυρα ανοιχτα για να μας παίρνουν ματι ...ο νεαρος ειχε ιδρωσει απο το αγχος του κατι που με καυλωνε ακομα ποιο πολυ...ετσι οπως τον ειχα δεσει του ελεγα για τους αντρες που τον παιζουν ενω με εβλεπαν να χαιδευω τις καυλες μου ..ηθελε τοσο πολυ να με γλύψει αλλα φυσικα ειναι σε στερηση οργασμου και απαγορεύεται..αφου αφησα τα ζουμια μου να τρεξουν μπροστα του τον εβαλα να με σκουπίσει με το κιλοτάκι μου το οποιο εδωσα απο τα παραθυρακια να το μυρίσουν .. Έπειτα τον κατέβασα στο υπόγειο και τον τοποθετησα στο glory hole... ειναι ενα σημείο που καθετε το ατομο και απο τις τρύπες οι εξω βαζουν το πεος και απο μεσα κανει στοματικο και αμα θες και το αναποδο χωρις να βλεπει ο ενας τον αλλον...ο νεαρος ηθελε τοσο πολυ να χυσει αλλα το απαγορευσα ..... μετα ηρθε ενας και τον κοίταζε σαν αρνακι γαλακτος εκει του ειπα να ανεβάσει το φερμουαρ και την επομενη με το κλουβι του.. αλλα οι καμπινες πανω ειναι σουπερ ,παραθυράκια απο το πλαι να σε βλεπουν η να βλεπεις και παράθυρο μπροστα που αμα θες τα κλείνεις και ολα ....ωραία περασα ..
καβλιαρα !!!! για γλυψιμο και τα παντα ολα
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
864
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
εγώ που είμαι 17 υπάρχει περίπτωση να μπορώ να μπω?
Φιλαράκι, το μαγαζί δεν ζητάει ταυτότητα, για λόγους διακριτικότητας. Εάν είσαι 17 και μοιάζεις 20άρης, δεν θα σου πει κανείς τίποτα. Εάν, όμως, μοιάζεις με 15χρονο, θα φας πόρτα.
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
41
Κριτικές
5
Like
260
Πόντοι
0
Σημερα περασα για λιγο απο την αίθουσα με την τσόντα και ανέβηκα πανω στις καμπίνες εδεσα το νεαρο στη γωνια του.... απλωσα πετσετουλα και αρχισα να αυνανίζομαι αφήνοντας στην αρχη τα 2 παραθυρα ανοιχτα για να μας παίρνουν ματι ...ο νεαρος ειχε ιδρωσει απο το αγχος του κατι που με καυλωνε ακομα ποιο πολυ...ετσι οπως τον ειχα δεσει του ελεγα για τους αντρες που τον παιζουν ενω με εβλεπαν να χαιδευω τις καυλες μου ..ηθελε τοσο πολυ να με γλύψει αλλα φυσικα ειναι σε στερηση οργασμου και απαγορεύεται..αφου αφησα τα ζουμια μου να τρεξουν μπροστα του τον εβαλα να με σκουπίσει με το κιλοτάκι μου το οποιο εδωσα απο τα παραθυρακια να το μυρίσουν .. Έπειτα τον κατέβασα στο υπόγειο και τον τοποθετησα στο glory hole... ειναι ενα σημείο που καθετε το ατομο και απο τις τρύπες οι εξω βαζουν το πεος και απο μεσα κανει στοματικο και αμα θες και το αναποδο χωρις να βλεπει ο ενας τον αλλον...ο νεαρος ηθελε τοσο πολυ να χυσει αλλα το απαγορευσα ..... μετα ηρθε ενας και τον κοίταζε σαν αρνακι γαλακτος εκει του ειπα να ανεβάσει το φερμουαρ και την επομενη με το κλουβι του.. αλλα οι καμπινες πανω ειναι σουπερ ,παραθυράκια απο το πλαι να σε βλεπουν η να βλεπεις και παράθυρο μπροστα που αμα θες τα κλείνεις και ολα ....ωραία περασα ..
Όνειρο το χω να μπω σε τσοντάδικο και να δω γυναίκα να παίζει με τα χειλάκια της
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.900
Πόντοι
7.885
Χθες το βράδι μετά τις 24:00 ήμασταν μαζεμένα τα γνωστά ζόμπι,οι ταινίες στην κεντρική αίθουσα ήταν αδιάφορες μιας και τις είχα ξαναδεί όλες κι έτσι αραζα περισσότερο απ' έξω. Σε κάποια φάση ακριβώς μπροστά από το τσονταδικο έγινε πέσιμο από ασφαλιτες σ έναν βρωμιάρη που δεν ήξερε πολλά ελληνικά,αφού τον άφησαν να φύγει άραξαν για λίγο και κοιτούσαν το τσονταδικο, ο ένας ήταν μάλλον θαμώνας γιατί εξηγούσε στους υπόλοιπους τι έπαιζε μέσα :confused::confused:. Λίγο πριν το κλείσιμο εμφανιστηκε ένα γεροκρος από το υπόγειο και τσιμπουκωσε έναν μπουχεσα που βαριανασαινε. Κάτι άλλο σε θυλυκο δεν παρατήρησα :confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom