Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
1.169
Πόντοι
201
Την γυναίκα του, που όπως έχουμε μάθει της έχει ασκησει σωματική βία κατά διαστήματα που την βρίσκουμε να την ενημερώσουμε κι εκείνη για να συμμετασχει ;
ρε κοπελιά το γάμησες. Εγώ χαβαλέ κάνω. Τι αναφορές για ενδοοικογενειακή βία είναι αυτές; Ξεκόλλα δε παίζουν με αυτά.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
125
Κριτικές
2
Like
320
Πόντοι
21
IMG_20240605_191531.jpg

Για πάρτη σου τύπε, όλη στην κωλαρα σου,βλακα
Τη σούφρα σου να μας δείξεις ώστε το κοινό του μπου να αποφανθεί. Για το γαριδάκι σου ...... ουδέν σχόλιο:2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.773
Κριτικές
126
Like
7.825
Πόντοι
7.885
Όπως έλεγε και ο καλύτερος παίχτης survivor στο all star, ΜΟΝΟΣ μου και όλοι σας. Ευχάριστους τους μύστες υποστηρικτές για τα καλά τους λόγια.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
751
Κριτικές
131
Like
7.009
Πόντοι
17.576
Λοιπόν συναγωνιστές/ριες ο Κωστάκης είναι η μορφή του μπου με τα καλά και τα κακα του ... Έχει αυτό το καυστικό χιούμορ που μερικούς μπορεί να ενοχλεί.... Είναι ίσως η πιο καλτ μορφη σε αυτά τα νήματα με τα σινεμά.... φιλική συμβουλή χωρίς να θέλω να θίξω κανένα!!!! Καλό θα ήταν αν κάτι δεν το γουστάρουμε να το προσπερναμε.... Να θίγονται μανάδες πατεράδες οικογένειες και γινόμαστε μαγκακια πίσω από ένα πληκτρολόγιο νομίζω ότι δεν τιμά κανένα και ότι κανείς δεν το θέλει .... Καλό θα ήταν να χαμηλώσουμε λίγο τους τόνους και να ασχοληθούμε με ότι γράφει το νήμα.... Να είμαστε και να περνάμε όλοι καλά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom