Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα , αν θέλει κάποιος να αδειάσει στο στόμα μου σήμερα στις 9 σε glory να μ στείλει ινμποξ
Τύπε θα πίνουμε καφέ στις 21:00 για να είμαστε έτοιμοι να μαζευτούμε μετά τις 24:00 όπου συναντιομαστε τα ζόμπι. Μάσα μια τσίχλα μέχρι τότε κι έλα μετά τις 24:00 να σε χύσουν τα ζόμπι.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Τύπε θα πίνουμε καφέ στις 21:00 για να είμαστε έτοιμοι να μαζευτούμε μετά τις 24:00 όπου συναντιομαστε τα ζόμπι. Μάσα μια τσίχλα μέχρι τότε κι έλα μετά τις 24:00 να σε χύσουν τα ζόμπι.
Κωστάκη, αν είμαι απέξω, θα βγεις να μου πεις τι παίζει μέσα? :-p :-p
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885
Κωστάκη, αν είμαι απέξω, θα βγεις να μου πεις τι παίζει μέσα? :-p :-p
Τύπε όσες φορές είμαι έξω για στριφτό και με ρωτάνε διάφοροι καθυστερημένοι τι παίζει μέσα τους απαντάω 'μπες να δεις'. Πάντα ξενερώνουν κάνουν μεταβολή και φεύγουν.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Τύπε όσες φορές είμαι έξω για στριφτό και με ρωτάνε διάφοροι καθυστερημένοι τι παίζει μέσα τους απαντάω 'μπες να δεις'. Πάντα ξενερώνουν κάνουν μεταβολή και φεύγουν.
Θα χαρώ να μου απαντήσεις έτσι κι από κοντά για να φας τις σφαλιάρες σου μαλ@κοκ@βλη μαγκάκο. Εκτός αν είναι κόκκινο το κωλαρακι σου ήδη από τη διασκέδαση μέσα, μη σε ζορισω παραπάνω.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Το προηγούμενο Σάββατο είχα περάσει μισή ωρίτσα, άραξα απέξω με έναν συναγωνιστή, τα λέγαμε ωραία, χαβαλες κλπ (γεια φίλε αν διαβάζεις εδώ). Υπάρχουν και αυτά. Υπάρχει και ο Κωστάκης.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885
Θα χαρώ να μου απαντήσεις έτσι κι από κοντά για να φας τις σφαλιάρες σου μαλ@κοκ@βλη μαγκάκο. Εκτός αν είναι κόκκινο το κωλαρακι σου ήδη από τη διασκέδαση μέσα, μη σε ζορισω παραπάνω.
Θα χαρώ πολύ να σε καρπαζωσω και από κοντά, πουστρ@κι.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Θα το δούμε αυτό σύντομα ζόμπι με το πουλί στο κώλο ΧΑ ΧΑ.
Εσύ απλά βγες έξω και πες μου "καθυστερημένε μπες μέσα να δεις τι παίζει". Τα υπόλοιπα άστα να εξελιχθούν αυθόρμητα και θα δούμε ποιος είναι το πουστρακι.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Θα του κλάσεις τα αρχίδια μαλακα Κωστάκη
Πρώτα μας τα πρήζει και μετά θα μας τα κλάσει ο υπεργαμιας του downtown και του bou. Μετά θα κάνουμε νέο νήμα, έριξα κι εγώ φαπες στον μικροτσουτσουνο Κωστάκη ΧΑ ΧΑ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Καλησπέρα, μάγκες.
Σας παρακαλώ πολύ, να χαλαρώσετε. Σταματήστε να τσακώνεστε, σαν 15χρονα και ενημερώστε για, τυχόν, φάσεις. Τον άλλο μήνα επιστρέφω στην Αθήνα και ετοιμάζομαι να βουτήξω στα βαθειά: Αγοραίος έρωτας, τσοντοσινεμά, swingers clubs, ερωτικές αγγελίες κ.α.

ΥΓ: Την υποτατακτική ξανθιά θέλω, μου έλειψε. Έχω ολόκληρο σχέδιο ξεφτιλίσματος, στο μυαλό μου και επική κριτική, μετά!
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μάγκες.
Σας παρακαλώ πολύ, να χαλαρώσετε. Σταματήστε να τσακώνεστε, σαν 15χρονα και ενημερώστε για, τυχόν, φάσεις. Τον άλλο μήνα επιστρέφω στην Αθήνα και ετοιμάζομαι να βουτήξω στα βαθειά: Αγοραίος έρωτας, τσοντοσινεμά, swingers clubs, ερωτικές αγγελίες κ.α.

ΥΓ: Την υποτατακτική ξανθιά θέλω, μου έλειψε. Έχω ολόκληρο σχέδιο ξεφτιλίσματος, στο μυαλό μου και επική κριτική, μετά!
Μα αυτό είναι το πρόβλημα, ότι ο συγκεκριμένος τύπος δε θέλει να ενημερώνει ή να μοιράζεται πληροφορίες ή έστω να αδιαφορεί, αλλά σε θεωρεί καθυστερημένο που ρωτάς και ειρωνεύεται πουλώντας μαγκιά.

Με το καλό να έρθεις και όλα θα γίνουν. Από swingers μπορώ να σου πω, για τσοντοσινεμα δεν έχω προσωπική εμπειρία, ότι διάβαζω εδώ.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
Ρε παιδια λυστε μου και εμενα μια απορια που προσπαθω να καταλαβω τα ζομπι γιατι βγαινουν μετα τισ 24:00 πιο πριν δεν υπαρχουν ζομπι και μετα απο αυτην την ωρα τι κανουν δηλαδη διαφορετικο απο πριν.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Ρε παιδια λυστε μου και εμενα μια απορια που προσπαθω να καταλαβω τα ζομπι γιατι βγαινουν μετα τισ 24:00 πιο πριν δεν υπαρχουν ζομπι και μετα απο αυτην την ωρα τι κανουν δηλαδη διαφορετικο απο πριν.
Περιμένουν τον Κωστάκη να δώσει το σύνθημα ο μαέστρος. Λογικά το όργανο που παίζει είναι η τρομπέτα ΧΑ ΧΑ.

Εκτός των υπολοίπων, δεν έχει και χιούμορ για λίγο χαβαλε. Μάλλον λόγω υψηλού iq είναι πανέξυπνος και βαριέται να μιλάει με καθυστερημένους σαν κι εμάς
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
307
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
ρε σεις τι ασχολείστε με τρολ και χιμπατζήδες ..... γραφτε τους στα αρχίδια σας.
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21
Καλησπέρα, μάγκες.
Σας παρακαλώ πολύ, να χαλαρώσετε. Σταματήστε να τσακώνεστε, σαν 15χρονα και ενημερώστε για, τυχόν, φάσεις. Τον άλλο μήνα επιστρέφω στην Αθήνα και ετοιμάζομαι να βουτήξω στα βαθειά: Αγοραίος έρωτας, τσοντοσινεμά, swingers clubs, ερωτικές αγγελίες κ.α.

ΥΓ: Την υποτατακτική ξανθιά θέλω, μου έλειψε. Έχω ολόκληρο σχέδιο ξεφτιλίσματος, στο μυαλό μου και επική κριτική, μετά!
Σωστός φίλε. Όντως αυτή η υποτακτική ξανθιά έχει χαθει
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.107
Πόντοι
206
Ρε παιδια λυστε μου και εμενα μια απορια που προσπαθω να καταλαβω τα ζομπι γιατι βγαινουν μετα τισ 24:00 πιο πριν δεν υπαρχουν ζομπι και μετα απο αυτην την ωρα τι κανουν δηλαδη διαφορετικο απο πριν.
γιατι μετα τις 12 το βραδυ γινονται γκρεμλινς

gremlins-wings-night-storm-c8rdo5r344odlwwm.gif
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
Περιμένουν τον Κωστάκη να δώσει το σύνθημα ο μαέστρος. Λογικά το όργανο που παίζει είναι η τρομπέτα ΧΑ ΧΑ.

Εκτός των υπολοίπων, δεν έχει και χιούμορ για λίγο χαβαλε. Μάλλον λόγω υψηλού iq είναι πανέξυπνος και βαριέται να μιλάει με καθυστερημένους σαν κι εμάς
Έλα κουρασες

Θα σε απαξιωσω και εγώ μαζί με τον Κωστάκη

Μετά θα σε παραδώσω στα ζόμπι...
Αν και έχω εντύπωση ότι και τα ζόμπι θα σε απαξιωσουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom