Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

ermis133

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
19
Like
181
Πόντοι
0
τι ωρα εγινε αυτο ?
εγω που πηγα στις 22:00-22:30 ηταν ηδη στον κατω καναπε με τονγκομενο της κ τσιμπουκωνε οποιον την πλησιαζε (ειχαν μαζευτει καμια 10ρια γυπες) μετα πηγαν πανω κ πηδηχτηκε τουλαχιστον με 3
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.830
Κριτικές
126
Like
8.016
Πόντοι
7.885
Χθες βράδι ήμασταν μόνο τα ζόμπι και περιφερομασταν πάνω κάτω στον χώρο. Σε κάποια φάση ο κλιματισμός ήταν πολύ έντονος με αποτέλεσμα να έχω κατουρήσει καμιά 10αρια φορές και να κλάνω συνέχεια μέσα στην κεντρική αίθουσα :confused::confused:. Βγαίνοντας έξω για τσιγάρο τύπισσα πιτσιρικα που έμπαινε στην διπλανή πολυκατοικία με στραβό κοίταξε λες της είχα βρισει το σόι.
 

greece_greece

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
80
Like
236
Πόντοι
20
Δεν έχω ξανά πάει ποτέ σε τσοντοσινεμα θέλω να έρθω με 2-3 φίλους έτσι για τον χαβαλε αξίζει ? Πιτσιρικάδες είμαστε 29 χρονών θέλουμε να δούμε την καλτιλα δεν είμαστε στράκια.
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
942
Πόντοι
81
Δεν έχω ξανά πάει ποτέ σε τσοντοσινεμα θέλω να έρθω με 2-3 φίλους έτσι για τον χαβαλε αξίζει ? Πιτσιρικάδες είμαστε 29 χρονών θέλουμε να δούμε την καλτιλα δεν είμαστε στράκια.
29 χρονών δεν είστε πιτσιρικάδες, πλησιάζετε τα πρώτα άντα!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.830
Κριτικές
126
Like
8.016
Πόντοι
7.885

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
599
Like
1.133
Πόντοι
206
Είμαι παθητική θέλω να πάω σε Τσοντοσινεμα δεν ξέρω πως είναι και τι θα συναντήσω μπορείς κάποιος να με ενημερώσετε
ελα αθηναικο και να συναντησεις την καλυτερη κοινωνια μονο χαι σοσαιτι παει εκει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί ρε τύπε, τσάμπα είναι.
θελει να καυλωσει την κωλοτρυπα του με αυτα που θα γραφουμε
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
599
Like
1.133
Πόντοι
206
Δεν έχω ξανά πάει ποτέ σε τσοντοσινεμα θέλω να έρθω με 2-3 φίλους έτσι για τον χαβαλε αξίζει ? Πιτσιρικάδες είμαστε 29 χρονών θέλουμε να δούμε την καλτιλα δεν είμαστε στράκια.
ετσι ξεκινησαν πολλοι στην αρχη για πλακα με φιλους μετα μονος για πλακα και τελικα κατεληξαν με στρινγκακι να τους παρτουζωνουν πακιστανοι ρακοσυλλεκτες
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.530
Like
11.666
Πόντοι
3.506
ετσι ξεκινησαν πολλοι στην αρχη για πλακα με φιλους μετα μονος για πλακα και τελικα κατεληξαν με στρινγκακι να τους παρτουζωνουν πακιστανοι ρακοσυλλεκτες
Το ζητάνε πάντως το απαξιωτικό γρασσάρισμα της κωλοτρυπίδας τους. Γουστάρουν πολύ που γίνονται τελειωμένα στράκια λέμε...
 

greece_greece

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
80
Like
236
Πόντοι
20
ετσι ξεκινησαν πολλοι στην αρχη για πλακα με φιλους μετα μονος για πλακα και τελικα κατεληξαν με στρινγκακι να τους παρτουζωνουν πακιστανοι ρακοσυλλεκτες
Άμα βγεί η λαμα από την τσέπη θα δείς τι πλάκα που θα έχει
 

Kokorikos12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2024
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερωτηση γιατί δεν γνωρίζω το ετικέτ των σινεμά. Επισκέφτηκα το συγκεκριμένο πριν λίγους μήνες μεσημέρι. Φοβερό σινεμά, οθόνη κτλ. Είχα τσιλλαρει στις κεντρικές θέσεις και παρακολουθουσα την ταινία μου. Η ερώτηση μου είναι η εξής, απαγορεύεται να τον πετάξω έξω και να τσιλλαρω έτσι? Δεν το έκανα για σιγουριά εφόσον κάνεις δεν το έκανε επίσης. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.830
Κριτικές
126
Like
8.016
Πόντοι
7.885

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
229
Πόντοι
21
Καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερωτηση γιατί δεν γνωρίζω το ετικέτ των σινεμά. Επισκέφτηκα το συγκεκριμένο πριν λίγους μήνες μεσημέρι. Φοβερό σινεμά, οθόνη κτλ. Είχα τσιλλαρει στις κεντρικές θέσεις και παρακολουθουσα την ταινία μου. Η ερώτηση μου είναι η εξής, απαγορεύεται να τον πετάξω έξω και να τσιλλαρω έτσι? Δεν το έκανα για σιγουριά εφόσον κάνεις δεν το έκανε επίσης. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
σαφως και αμα θες να τον πεταξεις θα τον πεταξεις. Το να τον πεταξεις δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αλλα...εδω αλλοι γαμιουνται μπροστα σε ολους χωρις φοβο και παθος.
 

Kokorikos12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2024
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
σαφως και αμα θες να τον πεταξεις θα τον πεταξεις. Το να τον πεταξεις δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αλλα...εδω αλλοι γαμιουνται μπροστα σε ολους χωρις φοβο και παθος.
Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις! Λογικό μου φαίνεται από την μια να έχεις το ελεύθερο αλλά η έλλειψη σκηνικών όπως αυτό που είπες, με έκανε να ήμουν σίγουρος
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
229
Πόντοι
21
Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις! Λογικό μου φαίνεται από την μια να έχεις το ελεύθερο αλλά η έλλειψη σκηνικών όπως αυτό που είπες, με έκανε να ήμουν σίγουρος
ισως ετυχε εκεινη τη στιγμη. την τελευταια φορα που πηγα ειδα τουλαχιστον 3-4 που τον επαιζαν στην μεγαλη αιθουσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom