Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Ας ξεκαθαρίσω κάτι για μην μένει ομίχλη.
Ναι την τελευταία φορά δεν πήγαμε γιατί κάτι στράβωσε την τελευταία στιγμή.
Ναι οι φώτο είναι από sites όσο το δυνατό πιο κοντά στη πραγματικότητα.
Βλέπετε δεν βάζω κανένα μοντέλο ή σούπερ γκόμενά.
Η κυρία που παίζω αυτό το καιρό είναι κάποιας ηλικίας, αρκετά γεμάτη στη περιοχή της κοιλιάς αλλά είναι πολύ καυλιαρα και καθαρή.
Και τέλος δεν είμαι ούτε μαλακας ούτε του μαγαζιού.
Έχω πάει στο συγκεκριμένο σινεμά με πολλές διαφορετικές γυναίκες.
Είναι κάτι σαν προσωπικό φετίχ αν θέλεις να το πεις.
Πάμε κυρίως μεσημέρια κατά τις 2 και κάνω σχετική ανάρτηση εδώ ή στο kanesex.
Εννοείται ότι όποιος έρθει δεν είναι σίγουρο ότι θα γαμησει κιόλας καθότι η κύρια είναι επιλεκτική και εκείνη έχει τον τελικό λόγο.
Εγώ είμαι bisexual αλλά δεν είναι υποχρεωτικό να παίξει και μαζί μου ο άλλος
Τους έβαλες στη θέση τους. !!!:cheesy::cheesy:
 

zempelikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
59
Like
116
Πόντοι
0
κανένα ζευγάρι υπάρχει μέσα να έρθουμε ή θα κινδυνεύουμε αν έρθουμε.... με αγάπη πάντα
 

Makis7778

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Για σημερα ειναι καλη ωρα 11 το βραδυ να ερθω θα εχει κοσμο ειμαιι 25 χ 1.65 λεπτος παθ αμα θα θελει καποθος γνωριμια
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Για σημερα ειναι καλη ωρα 11 το βραδυ να ερθω θα εχει κοσμο ειμαιι 25 χ 1.65 λεπτος παθ αμα θα θελει καποθος γνωριμια
Τυπε μετά τις 24:00 θα είναι ακόμη καλύτερη ώρα.
 

Giorgos69.

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
91
Πόντοι
0
Όντως αν το έλεγες ότι θα πας δεν θα ήταν σίγουρα άδειο...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
37
Like
5.859
Πόντοι
7.195
Χθες γύρω στις 11.30 βλέπω ζευγάρι να ανεβαίνει προς τον εξώστη. Μιλούσαν ξένα, μετά έμαθα πως η κυρία ήταν Γερμανίδα, 40+ με ωραίο σώμα. Ήμουν τυχερός καθώς μπήκα στη διπλανή καμπίνα από αυτήν που μπήκε το ζευγάρι δευτερόλεπτα αργότερα. Το πορτάκι ήταν κλειστό κι εγώ την έπαιζα βλέποντας τη τσόντα και ελπίζοντας να ανοίξει. Όπως και έγινε. Πιάσαμε κουβεντούλα και η κυρία μετά από λίγο άρχισε να μου χαϊδεύει τον πούτσο ο οποίος έγινε τούμπανο. Μετά από λίγο μεταφέρθηκα δίπλα. Άρχισε ένα δυνατό τσιμπούκι που εναλασσόταν με γλείψιμο στις ρώγες και το λαιμό. Μετά μου δίνει προφυλακτικό. Το φοράω και μου στήνεται στα 4. Της ξέσκιζα μουνί και κώλο. Με 2-3 διαλείμματα βέβαια επειδή έκανε και ζέστη, για να της γλείψω μουνάκι και κώλο μέχρι να μου ξαναγίνει κοντάρι. Και της τον ξανακάρφωνα στον κώλο που είχα ανοίξει για τα καλά. Όχι ότι δεν ήταν ανοιχτός από πριν. Μετά από κανένα 20λεπτο που της τον κάρφωνα, την έχυσα στη μάπα. Δυνατή εμπειρία.
Ο άλλος, τι έκανε; Έπαιρνε μάτι την όλη φάση ή συμμετείχε στον αγώνα; Πράγματι, απ' αυτά που γράφεις, ήταν δυνατή εμπειρία...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
37
Like
5.859
Πόντοι
7.195
Μακάρι να ήταν έτσι και βόρεια σε μόνο 2 μαγαζιά αλλά μόνο νέκρα έχει εδω
Πέρα από τις "φάσεις" που παίζονται στο ΑΤ, είναι πολύ σημαντικό και το κομμάτι της καθαριότητας. Στο ΑΤ υπάρχει μοκέτα δε βρίσκεις σκουπίδι κάτω, οι τουαλέτες πεντακάθαρες, μοσχοβολάνε, τα πλακάκια "γυαλίζουν". Καμία σχέση με το Βίλμα και το Λαϊκόν (το οποίο, έχει κάποια χρόνια που έκλεισε) που οι τουαλέτες είναι βρωμερές και τρισάθλιες...Για "παιχνίδι" με ζευγάρια, ούτε λόγος. Από έναρξη ειδικά του Βίλμα, δεν έχει πατήσει το πόδι του κανένα ζευγάρι, μόνο απ' έξω και αν θα περάσουν!
 

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
54
Like
86
Πόντοι
0
Αρκετός κόσμος αποψε… κυκλοφορεί και ένα cross αλλά μέχρι στιγμής δεν έχει εμφανιστεί κανα ζευγάρι…
 

karamelaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
183
Πόντοι
0
1685738200678.png

Υπάρχει καμια πρόθυμη τωρα;
,,,,mmmm!
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
161
Like
430
Πόντοι
21
Χθες γύρω στις 11.30 βλέπω ζευγάρι να ανεβαίνει προς τον εξώστη. Μιλούσαν ξένα, μετά έμαθα πως η κυρία ήταν Γερμανίδα, 40+ με ωραίο σώμα. Ήμουν τυχερός καθώς μπήκα στη διπλανή καμπίνα από αυτήν που μπήκε το ζευγάρι δευτερόλεπτα αργότερα. Το πορτάκι ήταν κλειστό κι εγώ την έπαιζα βλέποντας τη τσόντα και ελπίζοντας να ανοίξει. Όπως και έγινε. Πιάσαμε κουβεντούλα και η κυρία μετά από λίγο άρχισε να μου χαϊδεύει τον πούτσο ο οποίος έγινε τούμπανο. Μετά από λίγο μεταφέρθηκα δίπλα. Άρχισε ένα δυνατό τσιμπούκι που εναλασσόταν με γλείψιμο στις ρώγες και το λαιμό. Μετά μου δίνει προφυλακτικό. Το φοράω και μου στήνεται στα 4. Της ξέσκιζα μουνί και κώλο. Με 2-3 διαλείμματα βέβαια επειδή έκανε και ζέστη, για να της γλείψω μουνάκι και κώλο μέχρι να μου ξαναγίνει κοντάρι. Και της τον ξανακάρφωνα στον κώλο που είχα ανοίξει για τα καλά. Όχι ότι δεν ήταν ανοιχτός από πριν. Μετά από κανένα 20λεπτο που της τον κάρφωνα, την έχυσα στη μάπα. Δυνατή εμπειρία.
Δηλαδή τύπε σε άφηνε και τον έβαζες με το ίδιο προφυλακτικό και στο μουνί και στον κώλο? Και μετά τα έγλυψες και τα δύο? Μάλιστα αν αληθεύει η ιστορία θα έχουν αρκετή δουλειά οι κατάλληλοι γιατροί! Είναι από τις περιπτώσεις που λες καλύτερα να τα έβγαλε από το μυαλό του.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Αρκετός κόσμος αποψε… κυκλοφορεί και ένα cross αλλά μέχρι στιγμής δεν έχει εμφανιστεί κανα ζευγάρι…
οντως, αν και 15Αυγουστος ειχε αρκετο κοσμο. περιμενα λιγοτερο. ζευγαρι δεν ηρθε μεχρι την ωρα που εκατσα γυρω στις 00.30
 

Bettysexy

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
64
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom