Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Θα πάει κάνα κροσσάκι απόψε ;
 

Penniecrossdresser

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
116
Like
383
Πόντοι
21
Πρωινές καβλεςςςς
 

Συνημμένα

  • 445_1000.jpg
    445_1000.jpg
    53,4 KB · Εμφανίσεις: 95

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
79
Like
102
Πόντοι
0
Το πρόγραμμα διακοπει ρε αρχηγέ γιατί το μαγαζί έκανε χαλάστρα στα μπουρδέλα τα άλλα μαγαζιά της περιοχής και έτσι για να μην κλείσει όπως έκλεισε το king koffe στο παρελθόν στο Μεταξουργείο που με 7 ευρώ γαμουσες παρτουζα έτσι περιοριστικε και ο σινεμας και παίζει μόνο ενημέρωση και κάνα ζευγάρι οπότε πάε
Επισήμως ο Γιάννης δήλωσε οτι διαμαρτυρήθηκαν οι "μονοί" .Τα μπουρδελα της περιοχής δεν είχαν λιγότερη πελατεία γιατί αναφερόμαστε σε ζευγάρια που αργότερα πηγαν αλλου. Εξάλλου οι "μονοι- ενεργητικοί " όλο και κανένα τηλεφωνο έπαιρναν η έριχναν κάτι στο πατάρι σε τρίο.
Η Φωτεινή ηταν αλλοδαπή (μαλλον Βουλγάρα) με τιμες θαλάμου 20 και εκτος 50 . Ηταν μετριου ΄ύψους και με πιασιματάκια. Ζεί τώρα στην Κηφισιά με πολυ καλό πελατολόγιο.
 

darkness_big

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2016
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Επισήμως ο Γιάννης δήλωσε οτι διαμαρτυρήθηκαν οι "μονοί" .Τα μπουρδελα της περιοχής δεν είχαν λιγότερη πελατεία γιατί αναφερόμαστε σε ζευγάρια που αργότερα πηγαν αλλου. Εξάλλου οι "μονοι- ενεργητικοί " όλο και κανένα τηλεφωνο έπαιρναν η έριχναν κάτι στο πατάρι σε τρίο.
Η Φωτεινή ηταν αλλοδαπή (μαλλον Βουλγάρα) με τιμες θαλάμου 20 και εκτος 50 . Ηταν μετριου ΄ύψους και με πιασιματάκια. Ζεί τώρα στην Κηφισιά με πολυ καλό πελατολόγιο.
Μην γράφετε μαλακίες και ανακρίβειες. Τα μισά ισχύουν από όσα αναφέρονται εδώ.

Επίσης, η προσέλευση ζευγαριών έχει μειωθεί κατακόρυφα γιατί μας χτύπησε ο covid με τα μέτρα επιβεβαίωσης πιστοποιητικών. Σχεδόν όλα τα ζευγάρια αποχωρούν, μόλις τους ζητηθεί η ταυτότητα και το πιστοποιητικό τους.

Όποιος λέει το αντίθετο, λέει ψέμματα. Τον Φατσέα τον έχουμε διώξει από το 2016, έχει φάει πόρτα και γράφει μαλακίες. Επιβεβαιώνω πως την ημέρα που έγραψε πως υπήρχε ζευγάρι στον χώρο, δεν έγινε προσέλευση ζευγαριού.

Όσοι με ξέρουν, κατάλαβαν την εγκυρότητα των παραπάνω. Απέχω γιατί σπουδάζω, ωστόσο στο ΑΤ (8) είμαστε όλοι μία οικογένεια και κρατάμε επαφές.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Επισήμως ο Γιάννης δήλωσε οτι διαμαρτυρήθηκαν οι "μονοί" .Τα μπουρδελα της περιοχής δεν είχαν λιγότερη πελατεία γιατί αναφερόμαστε σε ζευγάρια που αργότερα πηγαν αλλου. Εξάλλου οι "μονοι- ενεργητικοί " όλο και κανένα τηλεφωνο έπαιρναν η έριχναν κάτι στο πατάρι σε τρίο.
Η Φωτεινή ηταν αλλοδαπή (μαλλον Βουλγάρα) με τιμες θαλάμου 20 και εκτος 50 . Ηταν μετριου ΄ύψους και με πιασιματάκια. Ζεί τώρα στην Κηφισιά με πολυ καλό πελατολόγιο.
Το σταμάτημα ήταν αυτός ο λόγος γιατί όλοι πέρναγαν καλά με 7 ευρώ και κοπέλα ποΥ ήταν ιερόδουλη εκεί μέσα δεν έμενε ποτέ εκεί στην πλατεία Αττικής ήταν τώρα είναι στην πατρίδα της 100 κιλά στα λέω αυτα γιατί τιχενει να είμαι πελάτης απο το 2011 στο μαγαζί τότε που το μπάρ ήταν εκεί που είναι τα ντουλάπια τώρα ωραίες εποχές
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Καί γραφω σαν πελάτης χρόνια και με το οκ του διαχειριστή πλέων απλά λόγω τροχαίου που είχα έχω γίνει πολύ μυστήριος γιατί είδα τους φίλους μου και όποιος μύστης με γνώριζει μπορεί να μου μιλήσει αν με δει
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
104
Like
94
Πόντοι
1
Σήμερα κατά τις 8 θα πάω και εγώ μια βόλτα.....όποιος θέλει άρμεγμα....
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Τελικά γαμησατε το αχορταγο θωρηκτό Αβέρωφ?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Μην γράφετε μαλακίες και ανακρίβειες. Τα μισά ισχύουν από όσα αναφέρονται εδώ.

Επίσης, η προσέλευση ζευγαριών έχει μειωθεί κατακόρυφα γιατί μας χτύπησε ο covid με τα μέτρα επιβεβαίωσης πιστοποιητικών. Σχεδόν όλα τα ζευγάρια αποχωρούν, μόλις τους ζητηθεί η ταυτότητα και το πιστοποιητικό τους.

Όποιος λέει το αντίθετο, λέει ψέμματα. Τον Φατσέα τον έχουμε διώξει από το 2016, έχει φάει πόρτα και γράφει μαλακίες. Επιβεβαιώνω πως την ημέρα που έγραψε πως υπήρχε ζευγάρι στον χώρο, δεν έγινε προσέλευση ζευγαριού.

Όσοι με ξέρουν, κατάλαβαν την εγκυρότητα των παραπάνω. Απέχω γιατί σπουδάζω, ωστόσο στο ΑΤ (8) είμαστε όλοι μία οικογένεια και κρατάμε επαφές.
Έχω επιστρέψει με το οκ του μαγαζιού και όποιος λέει κάτι αντίθετο ας έρθει να βρει να τα βρούμε νωμικα
 

XristosT18

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Για στρειτ άντρες αξίζει ρε μάγκες να δοκιμάσεινα πάει κανείς? Και αν ναι ποιες μέρες ?
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
104
Like
94
Πόντοι
1
Πραγματικά θα ήθελα να κάνω τη φαντασίωση μου πραγματικότητα.Εγω σε μια καμπίνα γονατιστός και από πάνω μου τρεις τέσσερις ψωλες έτοιμες να τις πάρω στο στόμα μου.Ελπιζω κάποια στιγμή να το πετύχω.Μεχρι στιγμής πάντως τίποτα.μεμονομενα πράγματα και όχι πάντα.Ειμαι νέο μέλος και δεν μπορώ να κανονίσω κάτι τέτοιο από εδώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom