Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Ναι είμαι από τα νέα μοντέλα, έχω πάρει και αναβάθμιση λογισμικου , τι AI και μαλακιες
Αν αυτο που ειπες δηλ το"Όχι ρε μη το ξαναπείς αυτό" το λες με ειρονηκο τροπο δηλ οτι συνφωνης μαζι μου(Το εχεις διαπυστωση και εσυ) τοτε σορη.
Αν δεν συνφωνης τοτε συγνωμη αλλα εισαι βαθια νυχτομενως/νυχτομενη!
 

Man87(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
84
Like
2.356
Πόντοι
440
Με τέτοια σαπιλα και επίπεδο κόσμου ποτέ δεν θα φέρει κάποιος την κοπέλα του ή την γυναίκα του εκεί .ρε παπούδια γαμάτε αλλού και πάτε και εκεί μήπως γαμησετε?.ο άλλος δεν μπορούσε να περπατήσει καν .
Ο άλλος είχε ντυθεί με μπλούζα παραλλαγής σαν κυνηγός
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα του forum. Υπάρχει χώρος, για να αλλάξεις. Στήνεσαι όπου θέλεις και εάν μαζευτούνε άτομα τριγύρω σου, εσύ είσαι αυτός που βάζει τους κανόνες και δίνει τον ρυθμό. Μην πας στο Αθηναϊκό, τουλάχιστον για πρώτη φορά. Έχει πολλούς αλλοδαπούς επαγγελματίες και ο μέσος όρος ηλικίας είναι πολύ μεγάλος. Η συντριπτική πλειοψηφία είναι μεσήλικες, άνω των 50-55 ετών, μερακλήδες και αρκετά επιθετικοί, στην συμπεριφορά και στο σεξ. Εάν σε δουν, ότι είσαι μικρός, θα πέσουν πάνω σου, σαν τις ύαινες, για να σε σκίσουν. Θα σε γαμήσουν άγρια και ακάποτα και θα σε χύσουν πατόκορφα. Εάν σου αρέσει αυτό το σκηνικό, μπορείς να πας, αλλά στο γράφω ξανά: Απόφυγε το, την πρώτη σου φορά. Στο Downtown είναι πιο ανθρώπινη και ελεγχόμενη, η κατάσταση. Εάν είσαι όντως 19 ετών, εμφανίσιμος, με άκρως θηλυκή εμφάνιση και όχι άσχημος, που φοράει περούκα από τα Jumbo, θα βρεις εμφανίσιμους παρτενέρ και θα περάσεις πολύ ωραία. Καλά να περάσεις και να γράψεις την εμπειρία σου, στο νήμα.
Τελικά δεν σε ακουσα και επισκεφθηκα το Αθηναικο το Σαββατο πρωι ως στις 1.Πλήρωσα το εισιτηριο και ο κυριος με κοιτουσε περιεργα σχεδον.Μολις μπήκα ηταν πισσα γιατι εξω ειχε ηλιο και ηθελα καποια λεπτα να συνηθίσουν τα ματια.Ειχε βαρια μυρωδια κλεισουρας και τσιγαρου.Η τσοντα δεν με ενδιεφερε,για αλλο λογω πηγα.Στον κατω όροφο είχε καμια δεκαρια ατομα μεγαλής ηλικιας και ψιλοαγριες φατσες.Με τσεκαραν οι ακριανοι εγω φορουσα κοντομανικο και βερμουδα.Ανεβηκα κατευθειαν στον πανω οροφο για να αλλαξω οπου ηταν τρια ατομα ο ενας 35ρης οι αλλοι μεγαλοι με το χερι στον καβαλο.Απο πισω μου ηρθαν αμεσως δυο γεροι να δουν τι παιζει.Πηγα στην ακρη πισω απο ενα ξυλινο χώρισμα να μην φαινομαι,και εβγαλα τα ρουχα μου και τα παπουτσια,και εμεινα με κοκκινο στριγκ μπικινι μαγιω και μαυρα ψηλοτακουνα πεδιλα.τα εβαλα στην τσαντα και πηγα κουνιστα σαν πασαρελα στον καναπε, ηρθε κοντα μου ο πιο μικρος και ενας 60ρης με κοιλια χωρις μαλλια και αρχισαν να τον παιζουν φορα και να με χουφτωνουν με βρομολογα.Με τα πολλα στηθηκα και με πηραν πιπα κωλο μαζι ο ενας αδειασε στο στομα και ο αλλος μεσα μου με γκαστρωσε.,μαζευτηκαν και αλλοι και εβλεπαν μολις αδειασαν αυτοι πηραν θεση αλλοι δυο μεσηλικες με καλη στυση και ο ενας μου τραβουσε τις ρωγες και πηγε να τις ξεριζωσει με γαμησαν και αυτοι εναλλαξ και με εχυσαν στα μουτρα με μπινελικια. υστερα ενας χοντρος μεσιλικας που εβλεπε κι αυτος με εχυσε στο προσωπο κι αυτος μετα σηκωθηκα και πηγα πλαι στο χωρισμα να σκουπισω τα χυσια με χαρτι που ειχα μαζι μου και ντυθηκα να φυγω καθως ειχε μαζευτει κοσμος και ειπα να μην το παρακανω.Αν εξαιρεσουμε την μυρωδια του χωρου ηταν καλα αν και με αγχωσαν ετσι που κοιτουσαν ολοι αγρια.Ακομα και ο ταμιας.
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Τελικά δεν σε ακουσα και επισκεφθηκα το Αθηναικο το Σαββατο πρωι ως στις 1.Πλήρωσα το εισιτηριο και ο κυριος με κοιτουσε περιεργα σχεδον.Μολις μπήκα ηταν πισσα γιατι εξω ειχε ηλιο και ηθελα καποια λεπτα να συνηθίσουν τα ματια.Ειχε βαρια μυρωδια κλεισουρας και τσιγαρου.Η τσοντα δεν με ενδιεφερε,για αλλο λογω πηγα.Στον κατω όροφο είχε καμια δεκαρια ατομα μεγαλής ηλικιας και ψιλοαγριες φατσες.Με τσεκαραν οι ακριανοι εγω φορουσα κοντομανικο και βερμουδα.Ανεβηκα κατευθειαν στον πανω οροφο για να αλλαξω οπου ηταν τρια ατομα ο ενας 35ρης οι αλλοι μεγαλοι με το χερι στον καβαλο.Απο πισω μου ηρθαν αμεσως δυο γεροι να δουν τι παιζει.Πηγα στην ακρη πισω απο ενα ξυλινο χώρισμα να μην φαινομαι,και εβγαλα τα ρουχα μου και τα παπουτσια,και εμεινα με κοκκινο στριγκ μπικινι μαγιω και μαυρα ψηλοτακουνα πεδιλα.τα εβαλα στην τσαντα και πηγα κουνιστα σαν πασαρελα στον καναπε, ηρθε κοντα μου ο πιο μικρος και ενας 60ρης με κοιλια χωρις μαλλια και αρχισαν να τον παιζουν φορα και να με χουφτωνουν με βρομολογα.Με τα πολλα στηθηκα και με πηραν πιπα κωλο μαζι ο ενας αδειασε στο στομα και ο αλλος μεσα μου με γκαστρωσε.,μαζευτηκαν και αλλοι και εβλεπαν μολις αδειασαν αυτοι πηραν θεση αλλοι δυο μεσηλικες με καλη στυση και ο ενας μου τραβουσε τις ρωγες και πηγε να τις ξεριζωσει με γαμησαν και αυτοι εναλλαξ και με εχυσαν στα μουτρα με μπινελικια. υστερα ενας χοντρος μεσιλικας που εβλεπε κι αυτος με εχυσε στο προσωπο κι αυτος μετα σηκωθηκα και πηγα πλαι στο χωρισμα να σκουπισω τα χυσια με χαρτι που ειχα μαζι μου και ντυθηκα να φυγω καθως ειχε μαζευτει κοσμος και ειπα να μην το παρακανω.Αν εξαιρεσουμε την μυρωδια του χωρου ηταν καλα αν και με αγχωσαν ετσι που κοιτουσαν ολοι αγρια.Ακομα και ο ταμιας.
Mπραβο παντα τετοια. Αθηναϊκον κορυφη για τετοιες φασεις.
 

Nearoulis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Mπραβο παντα τετοια. Αθηναϊκον κορυφη για τετοιες φασεις.
Τελικά δεν σε ακουσα και επισκεφθηκα το Αθηναικο το Σαββατο πρωι ως στις 1.Πλήρωσα το εισιτηριο και ο κυριος με κοιτουσε περιεργα σχεδον.Μολις μπήκα ηταν πισσα γιατι εξω ειχε ηλιο και ηθελα καποια λεπτα να συνηθίσουν τα ματια.Ειχε βαρια μυρωδια κλεισουρας και τσιγαρου.Η τσοντα δεν με ενδιεφερε,για αλλο λογω πηγα.Στον κατω όροφο είχε καμια δεκαρια ατομα μεγαλής ηλικιας και ψιλοαγριες φατσες.Με τσεκαραν οι ακριανοι εγω φορουσα κοντομανικο και βερμουδα.Ανεβηκα κατευθειαν στον πανω οροφο για να αλλαξω οπου ηταν τρια ατομα ο ενας 35ρης οι αλλοι μεγαλοι με το χερι στον καβαλο.Απο πισω μου ηρθαν αμεσως δυο γεροι να δουν τι παιζει.Πηγα στην ακρη πισω απο ενα ξυλινο χώρισμα να μην φαινομαι,και εβγαλα τα ρουχα μου και τα παπουτσια,και εμεινα με κοκκινο στριγκ μπικινι μαγιω και μαυρα ψηλοτακουνα πεδιλα.τα εβαλα στην τσαντα και πηγα κουνιστα σαν πασαρελα στον καναπε, ηρθε κοντα μου ο πιο μικρος και ενας 60ρης με κοιλια χωρις μαλλια και αρχισαν να τον παιζουν φορα και να με χουφτωνουν με βρομολογα.Με τα πολλα στηθηκα και με πηραν πιπα κωλο μαζι ο ενας αδειασε στο στομα και ο αλλος μεσα μου με γκαστρωσε.,μαζευτηκαν και αλλοι και εβλεπαν μολις αδειασαν αυτοι πηραν θεση αλλοι δυο μεσηλικες με καλη στυση και ο ενας μου τραβουσε τις ρωγες και πηγε να τις ξεριζωσει με γαμησαν και αυτοι εναλλαξ και με εχυσαν στα μουτρα με μπινελικια. υστερα ενας χοντρος μεσιλικας που εβλεπε κι αυτος με εχυσε στο προσωπο κι αυτος μετα σηκωθηκα και πηγα πλαι στο χωρισμα να σκουπισω τα χυσια με χαρτι που ειχα μαζι μου και ντυθηκα να φυγω καθως ειχε μαζευτει κοσμος και ειπα να μην το παρακανω.Αν εξαιρεσουμε την μυρωδια του χωρου ηταν καλα αν και με αγχωσαν ετσι που κοιτουσαν ολοι αγρια.Ακομα και ο ταμιας.
τι κρίμα να μην είμαι εκεί, να σου γλύψω τα χύσια από το πρόσωπο, θα ήθελες;
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Τελικά δεν σε ακουσα και επισκεφθηκα το Αθηναικο το Σαββατο πρωι ως στις 1.Πλήρωσα το εισιτηριο και ο κυριος με κοιτουσε περιεργα σχεδον.Μολις μπήκα ηταν πισσα γιατι εξω ειχε ηλιο και ηθελα καποια λεπτα να συνηθίσουν τα ματια.Ειχε βαρια μυρωδια κλεισουρας και τσιγαρου.Η τσοντα δεν με ενδιεφερε,για αλλο λογω πηγα.Στον κατω όροφο είχε καμια δεκαρια ατομα μεγαλής ηλικιας και ψιλοαγριες φατσες.Με τσεκαραν οι ακριανοι εγω φορουσα κοντομανικο και βερμουδα.Ανεβηκα κατευθειαν στον πανω οροφο για να αλλαξω οπου ηταν τρια ατομα ο ενας 35ρης οι αλλοι μεγαλοι με το χερι στον καβαλο.Απο πισω μου ηρθαν αμεσως δυο γεροι να δουν τι παιζει.Πηγα στην ακρη πισω απο ενα ξυλινο χώρισμα να μην φαινομαι,και εβγαλα τα ρουχα μου και τα παπουτσια,και εμεινα με κοκκινο στριγκ μπικινι μαγιω και μαυρα ψηλοτακουνα πεδιλα.τα εβαλα στην τσαντα και πηγα κουνιστα σαν πασαρελα στον καναπε, ηρθε κοντα μου ο πιο μικρος και ενας 60ρης με κοιλια χωρις μαλλια και αρχισαν να τον παιζουν φορα και να με χουφτωνουν με βρομολογα.Με τα πολλα στηθηκα και με πηραν πιπα κωλο μαζι ο ενας αδειασε στο στομα και ο αλλος μεσα μου με γκαστρωσε.,μαζευτηκαν και αλλοι και εβλεπαν μολις αδειασαν αυτοι πηραν θεση αλλοι δυο μεσηλικες με καλη στυση και ο ενας μου τραβουσε τις ρωγες και πηγε να τις ξεριζωσει με γαμησαν και αυτοι εναλλαξ και με εχυσαν στα μουτρα με μπινελικια. υστερα ενας χοντρος μεσιλικας που εβλεπε κι αυτος με εχυσε στο προσωπο κι αυτος μετα σηκωθηκα και πηγα πλαι στο χωρισμα να σκουπισω τα χυσια με χαρτι που ειχα μαζι μου και ντυθηκα να φυγω καθως ειχε μαζευτει κοσμος και ειπα να μην το παρακανω.Αν εξαιρεσουμε την μυρωδια του χωρου ηταν καλα αν και με αγχωσαν ετσι που κοιτουσαν ολοι αγρια.Ακομα και ο ταμιας.
Εννοείς ακαποτα όλα αυτά έτσι?
 

heteroflexible94

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2021
Μηνύματα
63
Like
79
Πόντοι
0
Ηλίθιες που γαμιούνται ακάποτα και τα ΣΜΝ καλπάζουν.

Εντωμεταξύ η δικαιολογία του PrEP δεν περνάει, αλίμονο αν ένα 10% από αυτούς που λένε οτι το χρησιμοποιούν, το εμπορεύεται από το εξωτερικό πληρώνοντας κανονικά.
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Ηλίθιες που γαμιούνται ακάποτα και τα ΣΜΝ καλπάζουν.

Εντωμεταξύ η δικαιολογία του PrEP δεν περνάει, αλίμονο αν ένα 10% από αυτούς που λένε οτι το χρησιμοποιούν, το εμπορεύεται από το εξωτερικό πληρώνοντας κανονικά.
Βασικα οποιος φοβαται μην κολλησει κατι καθεται σπιτι του.Δεν παιρνει σβαρνα ολες τις πιατσες,κωλομπαρα μπουρδελα κτλ,γιατι και με το προφυλακτικο μπορει να κολλησεις κατι πριν η μετα,ειτε να σπασει τελειως.Και μετα να κραζει τον κοσμο.
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
259
Πόντοι
21
Βασικα οποιος φοβαται μην κολλησει κατι καθεται σπιτι του.Δεν παιρνει σβαρνα ολες τις πιατσες,κωλομπαρα μπουρδελα κτλ,γιατι και με το προφυλακτικο μπορει να κολλησεις κατι πριν η μετα,ειτε να σπασει τελειως.Και μετα να κραζει τον κοσμο.
τυπε μην τους ακους πιες καμια fanta και δεν εχεις να φοβασαι τιποτα
 

AndronikosChe

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
111
Like
183
Πόντοι
1
Βασικα οποιος φοβαται μην κολλησει κατι καθεται σπιτι του.Δεν παιρνει σβαρνα ολες τις πιατσες,κωλομπαρα μπουρδελα κτλ,γιατι και με το προφυλακτικο μπορει να κολλησεις κατι πριν η μετα,ειτε να σπασει τελειως.Και μετα να κραζει τον κοσμο.
Σιγά μην γλιστρήσεις! Δηλαδή όποιος δεν θέλει να βραχεί δεν βγαίνει στην βροχή? Τις ομπρέλες τις έχεις ακουστά? Φαντάζομαι ναι. Τις καποτες? Όχι?
Νέο παιδί είσαι. Πρόσεξε λίγο….
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Σιγά μην γλιστρήσεις! Δηλαδή όποιος δεν θέλει να βραχεί δεν βγαίνει στην βροχή? Τις ομπρέλες τις έχεις ακουστά? Φαντάζομαι ναι. Τις καποτες? Όχι?
Νέο παιδί είσαι. Πρόσεξε λίγο….
εχεις σκεφτει το ενδεχομενο καποια που τα ειχες ή η τωρινη κοπελα σου- γυναικα σου να πιπωνε ή να πιπωνει γαμιοταν ή να γαμιεται με κανα αλλον ακαποτα και μετα τ να σου εδινε φιλακια και να το επαιζε καλη κοπελα το εχεις σκεφτει?Πριν απο εσενα ξερεις τι εκανε ?πουτσες ακαποτα ρουφαγε στο πανεπιστημιο.νομιζεις θα βαλει καποτα??σαν λυσασμενη θα σε κερατωσει .ΑΝΕΤΑ εχεις γλυψει πουτσα αλλουνου με εμμεσο τροπο.οι ελληνιδες το συνηθιζουν αυτο οσο και αν φαινονται καλα κοριτσια και ο έλληνας(εσυ)νομιζει οτι δεν θα τον κερατωσει ποτε!αχαχαχχα!. Αυτες δεν χρειαζονται το bourdela.com τα κανουν αμεσα και αθορυβα.οποτε ψαξου πριν κουνας το δαχτυλο σε νεα παιδια. Μπορει να εισαι κερατας με ΣΜΝ.Πρόσεξε λιγο....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.197
Κριτικές
166
Like
27.084
Πόντοι
34.538
Σιγά μην γλιστρήσεις! Δηλαδή όποιος δεν θέλει να βραχεί δεν βγαίνει στην βροχή? Τις ομπρέλες τις έχεις ακουστά? Φαντάζομαι ναι. Τις καποτες? Όχι?
Νέο παιδί είσαι. Πρόσεξε λίγο….
Φιλε τζαμπα γραφεις..μιλαμε για ΜΑΛΑΚΑ με περικεφαλαια.
 

AndronikosChe

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
111
Like
183
Πόντοι
1
εχεις σκεφτει το ενδεχομενο καποια που τα ειχες ή η τωρινη κοπελα σου- γυναικα σου να πιπωνε ή να πιπωνει γαμιοταν ή να γαμιεται με κανα αλλον ακαποτα και μετα τ να σου εδινε φιλακια και να το επαιζε καλη κοπελα το εχεις σκεφτει?νομιζει θα βαλει καποτα??σαν λυσασμενη θα σε κερατωσει .ΑΝΕΤΑ εχεις γλυψει πουτσα αλλουνου με εμμεσο τροπο.οι ελληνιδες το συνηθιζουν αυτο οσο και αν φαινονται καλα κοριτσια και ο έλληνας(εσυ)νομιζει οτι δεν θα τον κερατωσει ποτε!αχαχαχχα!. Αυτες δεν χρειαζονται το bourdela.com τα κανουν αμεσα και αθορυβα.οποτε ψαξου πριν κουνας το δαχτυλο σε νεα παιδια. Μπορει να εισαι κερατας με ΣΜΝ.Πρόσεξε λιγο....
Με την ίδια λογική, έχεις σκεφτεί ότι τρώγοντας ψάρι τρως ανθρώπινη σάρκα που το ψάρι μπορεί να έχει φαει με τους χιλιάδες δυστυχισμένους που πνίγονται στο Αιγαίο? Έχεις σκεφτεί πόσοι από αυτούς μπορεί να είχαν ασθένειες που περνούν μέσω της διατροφικής αλυσίδας? Μήπως αυτό φταίει τελικά εν δυνάμει και (έμμεσα) ανθρωποφάγε?
Παλικάρι μου, άλλο είναι μα παίρνεις ένα ρίσκο που δεν μπορεις να αποφύγεις και άλλο να πηγαίνεις γυρεύοντας. Το κατάλαβες ή να το ζωγραφίσω.

Σε κάθε περίπτωση, κάνε ό,τι θέλεις αλλά υπάρχει και αυτό που λέμε υπευθυνότητα. Όπως λένε, γαμα όπως θέλεις αλλά δεν χρειάζεται να γαμησεις και τον κόσμο…..
 
  • Like
Αντιδράσεις: hijra

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Με την ίδια λογική, έχεις σκεφτεί ότι τρώγοντας ψάρι τρως ανθρώπινη σάρκα που το ψάρι μπορεί να έχει φαει με τους χιλιάδες δυστυχισμένους που πνίγονται στο Αιγαίο? Έχεις σκεφτεί πόσοι από αυτούς μπορεί να είχαν ασθένειες που περνούν μέσω της διατροφικής αλυσίδας? Μήπως αυτό φταίει τελικά εν δυνάμει και (έμμεσα) ανθρωποφάγε?
Παλικάρι μου, άλλο είναι μα παίρνεις ένα ρίσκο που δεν μπορεις να αποφύγεις και άλλο να πηγαίνεις γυρεύοντας. Το κατάλαβες ή να το ζωγραφίσω.

Σε κάθε περίπτωση, κάνε ό,τι θέλεις αλλά υπάρχει και αυτό που λέμε υπευθυνότητα. Όπως λένε, γαμα όπως θέλεις αλλά δεν χρειάζεται να γαμησεις και τον κόσμο…..
Ρε φιλε, εσυ θα κανεις κουμαντο στους κωλους και στα γεννητικα οργανα του κοσμου? Οποιος θελει βαζει καποτα οποιος θελει δεν.χωρις πιεση και βια .απλα ελευθερη επιλογη.Απλα μια ματια στο προφιλ σου δειχνει την υποκρισια που υπαρχει ακομα και εδω.Παντρεμενος οικογενειαρχης που ψαχνει σε πιατσες και μπουρδελα κτλ καποια στιγμη θα πιαστει στη φακα που κοροιδευει και κρινει τους αλλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom