Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Το ενα ζευγαρι ηρθε ειδε και απηλθε. Το αλλο επαιξε μεταξυ τους στο πανω οροφο του υπογειου. Η γυναικα 25 30 αρα τουρίστρια γνώρισε ένα τύπο και επαιξε μαζί του στο κέντρο της μεγάλης αίθουσας. Ο τύπος της έπαιζε το μουνάκι χουφτωμα βυζια και κωλοσκαμπιλα αλλά δεν ήθελε άλλους.
Πάντως μέχρι τις 12 που έφυγα δεν είδα αν έπαιξαν με τρίτους.
Είχε και δύο cross/trans η μια ψιλή έκανε παιχνίδι η αλλη Βραζιλιάνα μίλαγε μόνο αγγλικά χάζευε τις φάσεις ειλικρινά δεν κατάλαβα τι έψαχνε μάλλον γύρευε δωράκι για να παιξει.
Η cross προφανως δεν φοβουνται που κυκλοφορουν εξω πρην πανε εκη;
Η ντηνοντε εκη;
 

Νώντας 7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες όλο λόγια βλέπω από πράξεις τίποτα...αληθείς η γκόμενα στην είσοδο τί λέει;
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Η cross προφανως δεν φοβουνται που κυκλοφορουν εξω πρην πανε εκη;
Η ντηνοντε εκη;
Ανάλογα τι ώρα πηγαίνεις. Αν είσαι εμφάνιση και δεν φοράς περούκα αποκριάτικη . Αν πας με άλλον .. πολλά αν..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: jimi09

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Νομίζω κατάλαβες και πολύ καλά.
 

Klin21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2023
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
Έχω πάει 3 φορές στο ίδρυμα συνήθως πσκ, δεν έχω δει ποτέ κανένα ζευγάρι ή γυναίκα. Είναι καθαρά θέμα τύχης; Υπάρχει κάποια μέρα καλή;
Πάλι καλά οι γκέι που πλησιάζουν καταλαβαίνουν με τη μία το όχι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

grannakias1988

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
65
Like
2.275
Πόντοι
440
καλησπερα μυστες.αν κανει την εμφανιση της και αλλαξει εκει -αυτη η μικρη στα ξεκινηματα της κροσσού-θα το ευχαριστηθει;; θα περασει καλα..;
 

Συνημμένα

  • IMG_7303.jpeg
    IMG_7303.jpeg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 94

youngmistis

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
19
Like
14
Πόντοι
0
καλησπερα μυστες.αν κανει την εμφανιση της και αλλαξει εκει -αυτη η μικρη στα ξεκινηματα της κροσσού-θα το ευχαριστηθει;; θα περασει καλα..;
σκασε ετσι και δε νομιζω να προλαβεις καν να μπεις σε καμπινα
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Και εγω το ιδιο...
Τα ΜΠΟΥΤΙΑ στο αβαταρ μου ειναι δηκα μου!
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Γεια,ειμαι απο επαρχια νεος φοιτητης 19 ετων στην Αθηνα,και ντυνομαι με περουκα,πεδιλα και φουλ αποτριχωση με λειζερ και καθαριοτητα.Θελω να επισκεφτω το σινεμα και εχω αποριες.Υπαρχει χωρος στο σινεμα να αλλαξω?Επισης εχω εμπειρια σε σπιτι μεχρι 3 αντρες μαζι και σκεφτομαι να μπω να αλλαξω και να στηθω για πιπα κωλο,πως συνενοουνται ποιος θα γαμησει πιπωσει πεφτουν ολοι μαζι ??Αν ο αλλος ειναι καθαρο μου αρεσει και χωρις καποτα να νιωσω τα χυσια. Σκεφτομαι και το Αθηναικο που διαβασα μαζευει κωλομπαραδες. Καποια συμβουλη??
 

Συνημμένα

  • kanesex.jpg
    kanesex.jpg
    68,1 KB · Εμφανίσεις: 95

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
καλησπερα μυστες.αν κανει την εμφανιση της και αλλαξει εκει -αυτη η μικρη στα ξεκινηματα της κροσσού-θα το ευχαριστηθει;; θα περασει καλα..;
καλη φσινεται οταν παει να το πει εδω και θα την κανουμε να περασει σουπερ
 

Panaganast

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα ειμαι αρκετα εμφανησιμη παθητικη θηλ κροςς,θα ηθελα να παω πρωτη φορα απο εμπειρια σε καποιο σινεμα ,οποιος ενδιαφερεται για παρεα ασ στειλει!
Γεια,ειμαι απο επαρχια νεος φοιτητης 19 ετων στην Αθηνα,και ντυνομαι με περουκα,πεδιλα και φουλ αποτριχωση με λειζερ και καθαριοτητα.Θελω να επισκεφτω το σινεμα και εχω αποριες.Υπαρχει χωρος στο σινεμα να αλλαξω?Επισης εχω εμπειρια σε σπιτι μεχρι 3 αντρες μαζι και σκεφτομαι να μπω να αλλαξω και να στηθω για πιπα κωλο,πως συνενοουνται ποιος θα γαμησει πιπωσει πεφτουν ολοι μαζι ??Αν ο αλλος ειναι καθαρο μου αρεσει και χωρις καποτα να νιωσω τα χυσια. Σκεφτομαι και το Αθηναικο που διαβασα μαζευει κωλομπαραδες. Καποια συμβουλη??
Καλύτερα να για πρώτη φορά εδώ βραδάκι θα περάσεις πολύ καλά
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20

xymadio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
28
Like
32
Πόντοι
0
καλή εβδομάδα παίδες. Θα παίξει κόσμος στο μαγαζί απόψε;
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Καλησπέρα ! Θα παίξει τίποτα απόψε ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom