Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Χθες το βράδυ κατά τις 12 λίγο πριν βγουν τα ζόμπι έσκασε μύτη ζευγαρι. Ο τύπος ψηλός η τύπισσα ξανθιά αδύνατη 30αρα. Αρχικά την έβαλε με τα εσώρουχα να κανει μια βόλτα την κάτω αίθουσα και μετά κλείστηκαν σε καμπίνα του πάνω ορόφου όπου άρχισε να την γαμαει
Είχαν ανοίξει το διαχωριστικό στην διπλανή καμπίνα όπου ο τύπος άφηνε τους μύστες να την χουφτώνουν και να τις δίνουν μπατσες στο κωλαράκι και να τις τραβάνε τα βυζια. Η τύπισσα υποτακτική ακολουθούσε ότι της έλεγε και φώναζε καυλωμενη. Έπρεπε να φύγω και δεν είδα τη συνέχεια αν έγινε κάτι παραπάνω. Ήταν κάποιος παρόν να μας ενημερωσει;
ημουν κι εγω αλλα εφυγα πιο νωρις και δεν τους ειδα. Λογικα τα ζομπι που ειναι εδω σιγουρα θα το ειδαν το σκηνικο , οπότε και περιμενουμε τη συνεχεια απο αυτους!! :)
 

soylakostas72

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
224
Like
191
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα την βοήθεια σας είδα μια τσόντα που ξεκίνησαν όλοι να γαμανε μια τύπισσα σε τσοντοσινεμα και θα ήθελα πολύ να το κάνω δλδ να βρεθώ σε ένα τσοντοσινεμα και να γαμισω κάποια άσχετη ( πρέπει να κόψω τις τσόντες το ξερω) αλλά μπήκε τώρα η ιδέα και θέλω να το κάνω ευχαριστώ πολύ για το χρονο σας!
Συνέχισε τις τσόντες.....
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: nzg

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Χθες το βράδυ κατά τις 12 λίγο πριν βγουν τα ζόμπι έσκασε μύτη ζευγαρι. Ο τύπος ψηλός η τύπισσα ξανθιά αδύνατη 30αρα. Αρχικά την έβαλε με τα εσώρουχα να κανει μια βόλτα την κάτω αίθουσα και μετά κλείστηκαν σε καμπίνα του πάνω ορόφου όπου άρχισε να την γαμαει
Είχαν ανοίξει το διαχωριστικό στην διπλανή καμπίνα όπου ο τύπος άφηνε τους μύστες να την χουφτώνουν και να τις δίνουν μπατσες στο κωλαράκι και να τις τραβάνε τα βυζια. Η τύπισσα υποτακτική ακολουθούσε ότι της έλεγε και φώναζε καυλωμενη. Έπρεπε να φύγω και δεν είδα τη συνέχεια αν έγινε κάτι παραπάνω. Ήταν κάποιος παρόν να μας ενημερωσει;
Τυπε η τύπισσα είχε τεράστια ανάγκη τα ζόμπι για αυτό έσκασε τέτοια ώρα, για να περάσει καλά. Οι υπόλοιποι τραβάτε πρωινά και μεσημέρια, δεν σας έχουμε καμία ανάγκη.
 

Noeman

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Μύστες μου γεια χαρά...
Ερώτηση:πόσο safe είναι να πας εκεί με γκόμενα? Βλέπω από μνμτ ότι παίζουν τα πάντα αλλά πιο "κυριλέ" για ένα ζευγάρι τι ώρες και μέρες θα λέγατε? Δεκτή και κάθε άλλη πληροφορία δεν έχω ιδέα για το μερος
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
Μύστες μου γεια χαρά...
Ερώτηση:πόσο safe είναι να πας εκεί με γκόμενα? Βλέπω από μνμτ ότι παίζουν τα πάντα αλλά πιο "κυριλέ" για ένα ζευγάρι τι ώρες και μέρες θα λέγατε? Δεκτή και κάθε άλλη πληροφορία δεν έχω ιδέα για το μερος
Μύστη μια χαρά safe είναι. Εξαρτάται τι θελετε να κάνετε. Αν θέλετε να παίξετε και με άλλους τότε ΠΣΚμετα τις 9 10 το βράδυ είναι στατιστικά ιδανικές μέρες και ώρες να βρείτε ποικιλία και να διαλέξετε. Αν πάλι θέλετε ησυχία καθημερινές μεσημέρι
Λιγο προσοχή θέλει μόνο αν έρθεις με αμάξι που θα το αφήσεις γιατί πέριξ του Ιδρύματος είναι γεμάτο πρεζόνια ειδικά το βράδυ γίνεται χαμός.
 

Noeman

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Μύστη μια χαρά safe είναι. Εξαρτάται τι θελετε να κάνετε. Αν θέλετε να παίξετε και με άλλους τότε ΠΣΚμετα τις 9 10 το βράδυ είναι στατιστικά ιδανικές μέρες και ώρες να βρείτε ποικιλία και να διαλέξετε. Αν πάλι θέλετε ησυχία καθημερινές μεσημέρι
Λιγο προσοχή θέλει μόνο αν έρθεις με αμάξι που θα το αφήσεις γιατί πέριξ του Ιδρύματος είναι γεμάτο πρεζόνια ειδικά το βράδυ γίνεται χαμός.
Λιτός και κατανοητός.θαμωνας?
Γενικά ζευγάρια και γυναίκες παίζουν η είναι κψμ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Μύστες μου γεια χαρά...
Ερώτηση:πόσο safe είναι να πας εκεί με γκόμενα? Βλέπω από μνμτ ότι παίζουν τα πάντα αλλά πιο "κυριλέ" για ένα ζευγάρι τι ώρες και μέρες θα λέγατε? Δεκτή και κάθε άλλη πληροφορία δεν έχω ιδέα για το μερος
Τυπε καθημερινά μετά τις 24:00 να έρθετε, θα έχουμε απαρτία όλα τα ζόμπι και θα είστε πολύ κυριλέ.
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
Λιτός και κατανοητός.θαμωνας?
Γενικά ζευγάρια και γυναίκες παίζουν η είναι κψμ?
Θαμώνας από το 2012. Ζευγάρια παίζουν κυρίως ΠΣΚ όπως σου είπα. Γυναίκες πολύ σπάνια. Σιγουρα εχει περισσοτερους αντρες και λογικο, αλλά αν ψάχνετε άντρες να παίξουν με την δικια σου τότε είναι το σωστό μαγαζί. Αν πάλι ψάχνετε ζευγάρια τότε μάλλον καλυτερα είναι να πάτε σε swingerclub
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Θαμώνας από το 2012. Ζευγάρια παίζουν κυρίως ΠΣΚ όπως σου είπα. Γυναίκες πολύ σπάνια. Σιγουρα εχει περισσοτερους αντρες και λογικο, αλλά αν ψάχνετε άντρες να παίξουν με την δικια σου τότε είναι το σωστό μαγαζί. Αν πάλι ψάχνετε ζευγάρια τότε μάλλον καλυτερα είναι να πάτε σε swingerclub

Θαμώνας από το 2012. Ζευγάρια παίζουν κυρίως ΠΣΚ όπως σου είπα. Γυναίκες πολύ σπάνια. Σιγουρα εχει περισσοτερους αντρες και λογικο, αλλά αν ψάχνετε άντρες να παίξουν με την δικια σου τότε είναι το σωστό μαγαζί. Αν πάλι ψάχνετε ζευγάρια τότε μάλλον καλυτερα είναι να πάτε σε swingerclub
Σωστά τα λές ! Μόνο που σκάνε κάποιες φορές και καθημερινη μετα τις 8-9 !
 
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
καλησπερα
δεν εχω παει στο σινεμα, αλλα θα ηθελα. εχω χασει τι εννοουν οι μυστες με το ''ζομπι''. σε ποιο σημειο του thread το πιανω?
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.231
Like
16.096
Πόντοι
2.256
Όχι μύστη μου είναι παιδικό μέγεθος αλλά από γεύση γαματα
Τα γνωρίζω αδερφέ και πολύ καλά μάλιστα αλλά τα 4 μου φαίνονται πολλά!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
Εκτός αν πρόκειται για κυρίως γεύμα. Εγώ όποτε περνάω, Χτυπάω 2 για κολατσιό!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Rafelo

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom