Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (11 μέλη και 27 επισκέπτες)

Dynamic

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
278
Like
273
Πόντοι
21
Άμα μπω με 10 ευρω στο σινεμά θά είμαι περιορισμένος δεν θα έχω πρόσβαση παντού χάρηκα Βαγγέλης τώρα πάω σε παραλίες και βουνά έχει ζέστη αλλά ωραία είναι η φάση με την κόκα κόλα με καυλοσες μπαγασα πάλι
τυπε τι δουλεια κανεις?:confused::confused::confused:
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
FATSEA σου πληρωνω το ειστηριο να παμε παρεα, αλλα φερε κανα μουνι, να γλυψουμε.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
FATSEA σου πληρωνω το ειστηριο να παμε παρεα, αλλα φερε κανα μουνι, να γλυψουμε.
Θα το ψάξω και αν βρεθεί γυναίκα θά έρθω και θα σου στηλω μηνύμα ενδιαφέρον πρωταση αξιοποίησης όσο για την εργασία μου που ενδιαφέρονται μερικοί για την στιγμή είμαι ταμείο ανεργίας
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.121
Πόντοι
206
Το τσιμπουκι υπαρχει τσαμπα παντου,γιατι να πληρωσει κανεις;
γιατι δεν εχει δουλεια ο φατσεας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

FATSEA σου πληρωνω το ειστηριο να παμε παρεα, αλλα φερε κανα μουνι, να γλυψουμε.
αν ειχε κανα μουνι θα το εβγαζε στην βιζιτα για να κονομησει σιγα μην στο εφερνε στο σινεμα για να το γαμησεις τζαμπα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
γιατι δεν εχει δουλεια ο φατσεας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αν ειχε κανα μουνι θα το εβγαζε στην βιζιτα για να κονομησει σιγα μην στο εφερνε στο σινεμα για να το γαμησεις τζαμπα
Κάποτε έφερνα μια κοπέλα εκεί για μεροκάματο τή μου θυμίζεις τώρα αυτή τώρα είναι παρελθόν
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
τελικα π ΦΑΤΣΕΑΣ πρεπει να ειναι καλη ψυχουλα, πολυ τον εχουμε παρεξηγηση, του ριχνουν μπινελακια καποια ατομα, αλλα τα αντιμετοπιζει με χιουμορ.
ΦΑΤΣΕΑ κουραγιο, δεν εισαι ο μονος που περναει δυσκολα, εγω εχω μαγαζι, στο κεντρο και τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα, δουλειες δεν υπαρχουν.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
126
Like
7.789
Πόντοι
7.885
Βρεθηκε πακιστανος για καθαριστρια του τσονταδικου. Περναγε συχνα πυκνα χθες και σαρωνε τον χωρο. Προσοχη οσοι παρκαρετε απεναντι γιατι περνανε πολλα πρεζονια απο το σημειο.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Βρεθηκε πακιστανος για καθαριστρια του τσονταδικου. Περναγε συχνα πυκνα χθες και σαρωνε τον χωρο. Προσοχη οσοι παρκαρετε απεναντι γιατι περνανε πολλα πρεζονια απο το σημειο.
Κάθομαι εγώ στην στάση φύλακας αλλά λέω μια μέρα να πάρω τηλέφωνο την τροχαία να έρθει να βγάλει μεροκάματο αλλά σας λυπάμαι πολύ γιατί έχετε οικογένειες οι περισσότεροι
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Βρεθηκε πακιστανος για καθαριστρια του τσονταδικου. Περναγε συχνα πυκνα χθες και σαρωνε τον χωρο. Προσοχη οσοι παρκαρετε απεναντι γιατι περνανε πολλα πρεζονια απο το σημειο.
Όσο για τον Πακιστανό βρέθηκε άνθρωπος και με πτυχίο πιλότου θα γίνει αεροδρόμιο τό υδρημα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
τελικα π ΦΑΤΣΕΑΣ πρεπει να ειναι καλη ψυχουλα, πολυ τον εχουμε παρεξηγηση, του ριχνουν μπινελακια καποια ατομα, αλλα τα αντιμετοπιζει με χιουμορ.
ΦΑΤΣΕΑ κουραγιο, δεν εισαι ο μονος που περναει δυσκολα, εγω εχω μαγαζι, στο κεντρο και τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα, δουλειες δεν υπαρχουν.
Αδερφέ μου σέ ευχαριστώ πολύ αλλά αν βρεθεί γυναίκα για γούστα και γούσταρει τρενάκι θα σού στηλω αμέσως το εισιτήριο της Α θέσης
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
126
Like
7.789
Πόντοι
7.885
Κάθομαι εγώ στην στάση φύλακας αλλά λέω μια μέρα να πάρω τηλέφωνο την τροχαία να έρθει να βγάλει μεροκάματο αλλά σας λυπάμαι πολύ γιατί έχετε οικογένειες οι περισσότεροι
Τυπε προτεινω οι μυστες να βαλουμε απο 1€ να σε βαλουμε μεσα στο τσονταδικο εφοσον τα εχεις βρει με το αφεντικο. Ο γερακος ταμιας παντως ειναι πολυ ευγενικος. Ζορικο ωραριο εχει για την ηλικια του.
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
παλαιοτερα ειχα μια ομορφη κοπελιτσα στο ταμειο, με το που πληρωνες το εισητηριο η φαντασιωσης οργιαζαν, παιζει και αυτο τον ρολο του.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τυπε προτεινω οι μυστες να βαλουμε απο 1€ να σε βαλουμε μεσα στο τσονταδικο εφοσον τα εχεις βρει με το αφεντικο. Ο γερακος ταμιας παντως ειναι πολυ ευγενικος. Ζορικο ωραριο εχει για την ηλικια του.
Σέ ευχαριστώ πολύ αλλά γενικά έχω αλλάξει στέκια απλά έχω καθαρηση το θέμα πρόσβασης με τρόπο που δεν ήθελα ήθελα να τα βρούμε έτσι τυπικά αλλά επέμενε και έτσι το πήγα την ιδιότητα γενικός χρήματα έχω η ζωή μου είναι με πολλά εξωδα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
παλαιοτερα ειχα μια ομορφη κοπελιτσα στο ταμειο, με το που πληρωνες το εισητηριο η φαντασιωσης οργιαζαν, παιζει και αυτο τον ρολο του.
Μια εποχή μου στραγγιζε το καυλι μια βυζιτα που επεζε μπάλα εκεί μέσα τώρα μου το στραγγίζουναι τα πουστρακια αλλά στο Ζάππειο είναι τσάμπα στο σινεμά θέλεις εισιτήριο όχι το ξεχνάμε εκτός και αν με πάρει τηλέφωνο ο αρχηγός του υδρηματος και με καλέσει και με κεράσει και κόκα κόλα το το συζητήσουμε
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.740
Like
1.501
Πόντοι
266
παλαιοτερα ειχα μια ομορφη κοπελιτσα στο ταμειο, με το που πληρωνες το εισητηριο η φαντασιωσης οργιαζαν, παιζει και αυτο τον ρολο του.
Αρκετά πιο παλιά υπήρχαν και δύο κοπέλες σε διαφορετικές ώρες στο ταμείο

Αρκετές φορές η μία από αυτές μαζί με τον γκόμενό της κάνανε σεξ μέσα στην αίθουσα μόνο για μάτι και χωρίς άμεση συμμετοχή των υπολοίπων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom