Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (15 μέλη και 28 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
126
Like
7.789
Πόντοι
7.885
Αρκετος κοσμος και σημερα το βραδι, εκοψα φατσες που δεν εχω ξαναπετυχει συν τα γνωστα ζομπι. Απο γυναικες μηδεν αποψε. Ο πακιστανος που καθαριζε καθε μισαωρο εφυγε κι εχει μπει αγγελια για τον αντικαταστατη του.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αρκετος κοσμος και σημερα το βραδι, εκοψα φατσες που δεν εχω ξαναπετυχει συν τα γνωστα ζομπι. Απο γυναικες μηδεν αποψε. Ο πακιστανος που καθαριζε καθε μισαωρο εφυγε κι εχει μπει αγγελια για τον αντικαταστατη του.
Την αγγελία αυτή την έχεις δει κάπου να την ανεβάσεις μπορεί να θέλει κάποιος μύστης δουλειά
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
126
Like
7.789
Πόντοι
7.885
Την αγγελία αυτή την έχεις δει κάπου να την ανεβάσεις μπορεί να θέλει κάποιος μύστης δουλειά
Τυπε δεν αφορα τους μυστες να καθαριζουν το τσονταδικο. Οι μυστες ειναι για να το χυνουν.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Μια τέτοια δουλειά έψαχνε και θα την έκανε πολύ ευχαρίστως ο Teddy-bi όπως είχε πει εδώ μέσα, αλλά τον έχασα τώρα τελευταία. Να καθαρίζει τα υπολείμματα και τις ψωλές. Θα έλαμπε το τσοντάδικο μετά.
Ο Πακιστανός ίσως πήγε εκεί που έφτιαχναν μπόμπες στο κωλάδικο στην Ιερά Οδό. Καλύτερα τα λεφτά.
:erection:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τυπε δεν αφορα τους μυστες να καθαριζουν το τσονταδικο. Οι μυστες ειναι για να το χυνουν.
Αλλά τρέχουν κοινωνικά προβλήματα καλητερα είναι για τους μύστες ηδονοβλεψίες ανωμαλιαριδες πανηδονυστες μια θέση εργασίας στο εν λόγω υδρημα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τον εν λόγω υδρημα δυστυχώς έχει γίνει ακριβότερο και από το village cinemas του Ρέντη χωρίς να προσφέρει τίποτα στον πελάτη δυστυχώς πρέπει να ρίξετε μαύρο μπας και αλλάξει τίποτα και ρίξει την τιμή του εισιτηρίου ειδάλλως δεν υπάρχει μέλλον σε μια ελληνική πραγματικότητα που ο μηνιαίος μισθός είναι 650 ευρώ το τσονταδικο να θέλει 12,50 η 15 ευρώ εισιτήριο και να έχει και κανόνες λειτουργίας δηλαδή και πληρώνουμε και πρέπει να είμαστε τοπικοί στο σινεμά δηλαδή σκλάβοι αν υπάρχουν άνθρωποι που το δέχονται καλά να περάσετε ευχάριστες στιγμές
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Όχι δεν γίνεται αυτό δηλαδή ψάχνουν για μαλακές και υπάρχουν ηδονοβλεψίες ανωμαλιαριδες πανηδονυστες πουστρακια που είναι υποτακτικοί και πάνε οκ τραβάτε φουλλ όλοι και τυπικά στρατιώτες ψάχνουν εκεί μέσα όχι πελάτες
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τελικά μόνο εγώ γράφω δω μέσα καλητερα να κλείσει το νήμα γιατί πιάνει και χώρο στάθμευσης υπάρχουν και άλλα ναυάγια που έχουν σειρά
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
133
Like
124
Πόντοι
1
Τελικά μόνο εγώ γράφω δω μέσα καλητερα να κλείσει το νήμα γιατί πιάνει και χώρο στάθμευσης υπάρχουν και άλλα ναυάγια που έχουν σειρά
Γιατί να γράψουμε αφού με τόσες επαναλαμβανόμενες μπούρδες που γράφεις μόνο εσύ γεμίζει.
Έχουμε καταλάβει οτι είσαι άφραγκος και ποιοί λες ότι πάνε σε αυτό το σινεμά. Ακόμα δεν εχεις βαρεθεί να μας το λες;
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Γιατί να γράψουμε αφού με τόσες επαναλαμβανόμενες μπούρδες που γράφεις μόνο εσύ γεμίζει.
Έχουμε καταλάβει οτι είσαι άφραγκος και ποιοί λες ότι πάνε σε αυτό το σινεμά. Ακόμα δεν εχεις βαρεθεί να μας το λες;
Το θέμα είναι ότι και όταν είναι μέσα ζευγάρι δεν ενημέρωνει κάνεις τρώει πρώτα και μετά
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Το υδρημα δυστυχώς έχει κρατήσει ακόμη ανοιχτά από τα ζευγάρια που που το σκέφτονται τακτικά και μετά τρέχουν από πίσω εμείς ηδονοβλεψίες ανωμαλιαριδες και έτσι κάνουμε συντήρηση
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.121
Πόντοι
206
Γιατί να γράψουμε αφού με τόσες επαναλαμβανόμενες μπούρδες που γράφεις μόνο εσύ γεμίζει.
Έχουμε καταλάβει οτι είσαι άφραγκος και ποιοί λες ότι πάνε σε αυτό το σινεμά. Ακόμα δεν εχεις βαρεθεί να μας το λες;
εχει δοκιμασει να εκδιδεται ο φατσεας ειχε βαλει ποστ που ζητουσε λεφτα για να δωσει τσιμπουκι αλλα για να ειναι ακομα αφραγκος μαλλον δεν ψηθηκε κανεις
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
εχει δοκιμασει να εκδιδεται ο φατσεας ειχε βαλει ποστ που ζητουσε λεφτα για να δωσει τσιμπουκι αλλα για να ειναι ακομα αφραγκος μαλλον δεν ψηθηκε κανεις
Δεν τους αρέσω φενετε και άμα τρώω και ακύρωση από εσάς είμαι ναυαγίου
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
133
Like
124
Πόντοι
1

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Κατά αρχήν τα έξοδα είναι το εισιτήριο που είναι ακριβό και μερικοί από εσάς δεν γνωρίζετε πος βγαίνει το μεροκάματο στην φάμπρικα η έχετε οικονομική δυνατότητα εύκολης πρόσβασης στην τσέπη σας εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί να δοσω 12,50ευρω και να μην δωσο 10 σε ένα μπουρδέλο να περάσω καλά χωρίς κριτική και σχόλια από άλλους τέλος πάντων για την στιγμή δεν υπάρχει ευρω ούτε για τσιγάρο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
126
Like
7.789
Πόντοι
7.885
Κατά αρχήν τα έξοδα είναι το εισιτήριο που είναι ακριβό και μερικοί από εσάς δεν γνωρίζετε πος βγαίνει το μεροκάματο στην φάμπρικα η έχετε οικονομική δυνατότητα εύκολης πρόσβασης στην τσέπη σας εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί να δοσω 12,50ευρω και να μην δωσο 10 σε ένα μπουρδέλο να περάσω καλά χωρίς κριτική και σχόλια από άλλους τέλος πάντων για την στιγμή δεν υπάρχει ευρω ούτε για τσιγάρο
Τυπε μπαινεις και με 10€ στο τσονταδικο και τα 2.5€ τα δινεις για κοκα κολα και σνακ. Μαλλον στα φαγαν τα τσαρδια και τωρα μιζεριαζεις.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τυπε μπαινεις και με 10€ στο τσονταδικο και τα 2.5€ τα δινεις για κοκα κολα και σνακ. Μαλλον στα φαγαν τα τσαρδια και τωρα μιζεριαζεις.
Άμα μπω με 10 ευρω στο σινεμά θά είμαι περιορισμένος δεν θα έχω πρόσβαση παντού χάρηκα Βαγγέλης τώρα πάω σε παραλίες και βουνά έχει ζέστη αλλά ωραία είναι η φάση με την κόκα κόλα με καυλοσες μπαγασα πάλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom