Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Giorgos 1987

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0

Kareklas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
65
Like
74
Πόντοι
0
Λογικα δεν θα ξαναερθουν. Ελπιζω να εχει ηρεμια απο ζομπι και να τον βροντηξω με καμμια ωραια τσοντουλα
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Παλικάρια επειδή σήμερα ανακάλυψα το εν'λογω νήμα, για εξηγήστε μου τι παίζει με το μαγαζί.
Γαμας γκομενες που δουλεύουν εκεί ή γκομενες που έρχονται κατά τύχη;;;
Κάτι διάβασα με gay, τι θα στην πέσουν;;;
Εγώ που δεν γουστάρω με gay τι γίνεται;;;
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Παλικάρια επειδή σήμερα ανακάλυψα το εν'λογω νήμα, για εξηγήστε μου τι παίζει με το μαγαζί.
Γαμας γκομενες που δουλεύουν εκεί ή γκομενες που έρχονται κατά τύχη;;;
Κάτι διάβασα με gay, τι θα στην πέσουν;;;
Εγώ που δεν γουστάρω με gay τι γίνεται;;;
Απλά δεν πας εκεί, έχει 9 στους 10 gay και που και που κάνα ζευγάρι για καμία παρτουζα
 

Paranagua7

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
245
Πόντοι
20
Δλδ ρε παιδες να αραξουμε στην ηρεμια μας να τραβηξουμε καμια δεν παιζει???θα μας κανει ντου κανα αγορι διαφορετικο????
 

Giorgos 1987

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Δλδ ρε παιδες να αραξουμε στην ηρεμια μας να τραβηξουμε καμια δεν παιζει???θα μας κανει ντου κανα αγορι διαφορετικο????
Και να σου κάνουν ντου το ξεκόβεις αν δεν θες κ αράζεις για πάρτυ σου .
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
Παλικάρια επειδή σήμερα ανακάλυψα το εν'λογω νήμα, για εξηγήστε μου τι παίζει με το μαγαζί.
Γαμας γκομενες που δουλεύουν εκεί ή γκομενες που έρχονται κατά τύχη;;;
Κάτι διάβασα με gay, τι θα στην πέσουν;;;
Εγώ που δεν γουστάρω με gay τι γίνεται;;;
Τυπε πριν κανεις φαση με γκομενα υποχρεωτικα παιζεις με γκει σε αυτο το σινεμα. Αλλιως παιρνεις δρομο και δεν ξαναπατας.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Τυπε πριν κανεις φαση με γκομενα υποχρεωτικα παιζεις με γκει σε αυτο το σινεμα. Αλλιως παιρνεις δρομο και δεν ξαναπατας.
Κατάλαβα δεν πάω καθόλου και έχω το κεφάλι μου ήσυχο!!!
 

Giorgos 1987

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Τυπε πριν κανεις φαση με γκομενα υποχρεωτικα παιζεις με γκει σε αυτο το σινεμα. Αλλιως παιρνεις δρομο και δεν ξαναπατας.
Δεν ισχύει αυτό που λες ..ναι έχει αρκετούς αλλά δεν σε υποχρεώνει κανένας να κάνεις κάτι ..εκτός αν θες!!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Είναι κανείς εκεί?παίζει τίποτα?
Εγώ μίλησα στον διαχειριστή και άλλαξε το νήμα όνομα και βγήκε και το μαγαζί στης κριτικές τώρα δεν ξέρω φίλε μου τι παίζει είμαι στο ψάξιμο για το βράδυ αργότερα για καμιά πίστα για κλαρίνα τώρα αν η γκόμενα που θα έχω γουστάρει αλλά κλαρίνα θα έρθω
 

Giorgos 1987

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Εγώ μίλησα στον διαχειριστή και άλλαξε το νήμα όνομα και βγήκε και το μαγαζί στης κριτικές τώρα δεν ξέρω φίλε μου τι παίζει είμαι στο ψάξιμο για το βράδυ αργότερα για καμιά πίστα για κλαρίνα τώρα αν η γκόμενα που θα έχω γουστάρει αλλά κλαρίνα θα έρθω
Οκ...στήλε αν έρθεις..γτ ώρα μιλάς?
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Δλδ ρε παιδες να αραξουμε στην ηρεμια μας να τραβηξουμε καμια δεν παιζει???θα μας κανει ντου κανα αγορι διαφορετικο????
Καποιες φορες παιζει κι αυτο. Τις προαλλες ηταν ενας τυπος που ρωτησε τους παντες αν θελουν φαση μαζι του. Σε καποιους πηγε 2 φορες. Μετα εσκασε ο γνωστος με το κολαν του εριξε και καποιος ενα κωλοσκαμπιλο που αντιλαλησε το σινεμα. Τελικα του εκλεψε πελατεια νευριασε κι εφυγε.
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Έχει αξία να παει κανεις πέμπτη κατα της 2300 ?

Ο ουσιαστικός λόγος επίσκεψης θα ειναι ενημερωτικός για να ξέρω για αλλη φορά αν αξίζει, αντί να παω μετάξι λεω να κάνω μια επίσκεψη .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom