Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Τι θέλεις και μπλέκεις ρε Cris. Άσε τους να λένε.

οχι και προμοτορας... εχω συστησει γκομενες σε παιχτες αλλα νταβας δεν ειμαι.... ουτε ζητησα διαμερισμα σε καμια να παρουμε ασε φιλαρακι γιατι τον συγγεκριμενο τον περιμενα πιο μπεσαλη που βγηκε...
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
οχι και προμοτορας... εχω συστησει γκομενες σε παιχτες αλλα νταβας δεν ειμαι.... ουτε ζητησα διαμερισμα σε καμια να παρουμε ασε φιλαρακι γιατι τον συγγεκριμενο τον περιμενα πιο μπεσαλη που βγηκε...


Ρε μην ασχολείσαι δε τα είπαμε και προχθές??θα λύσεις τα ψυχολογικά τους εδώ μέσα?όσοι κρινουνε έχουνε κάνει χειρότερα όργια και μετα συκώνουν το δάχτυλο και σε κατηγορούνε!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
οχι και προμοτορας... εχω συστησει γκομενες σε παιχτες αλλα νταβας δεν ειμαι.... ουτε ζητησα διαμερισμα σε καμια να παρουμε ασε φιλαρακι γιατι τον συγγεκριμενο τον περιμενα πιο μπεσαλη που βγηκε...

εμενα περιμενες πιο μπεσαλη? γιατι γνωριζομαστε και δεν το ξερω για να σου κανω πλατες?
καπου υπαρχει ενα ποστ εδωμεσα που γραφεις στον νικολ εαν ενδιαφερεται για ενοικιαση διαμερισμα να ερθει για λιγο πμ να τα πειτε.
δεν ειναι και ο περουκακιας εδω να τον ρωτησουμε ευθεως τι τον ηθελες
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
εμενα περιμενες πιο μπεσαλη? γιατι γνωριζομαστε και δεν το ξερω για να σου κανω πλατες?
καπου υπαρχει ενα ποστ εδωμεσα που γραφεις στον νικολ εαν ενδιαφερεται για ενοικιαση διαμερισμα να ερθει για λιγο πμ να τα πειτε.
δεν ειναι και ο περουκακιας εδω να τον ρωτησουμε ευθεως τι τον ηθελες


Και έτσι να είναι τι πειράζει??αν και δε θυμάμαι κάτι τέτοιο να ειπώθηκε όσα χρόνια παρακολουθώ το σάιτ και το θρετ αυτο με αντάλτ κτλ!με τι κολάτε ρε σείς ,κάνετε σεξ και μη σκαλίζεται του καθε ενα το παρελθόν!εγω γνώρισα το κρις και είναι πολυ οκ παλικάρι
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
εμενα περιμενες πιο μπεσαλη? γιατι γνωριζομαστε και δεν το ξερω για να σου κανω πλατες?
καπου υπαρχει ενα ποστ εδωμεσα που γραφεις στον νικολ εαν ενδιαφερεται για ενοικιαση διαμερισμα να ερθει για λιγο πμ να τα πειτε.
δεν ειναι και ο περουκακιας εδω να τον ρωτησουμε ευθεως τι τον ηθελες
Καπου λες οτι υπαρχει και το ειδες εβγαλες συμπερασμα
αυτο θα πει οτι θα νοιακαζα μαζι του ρε εξυπνε αντρα??? βρες τα π.μ μου ξερεις εσυ τον τροπο και βγαλτα φορα παρτιδα να δεις τι και αν εγραψα κατι... η προσκλησξ και προκληση ισχυει μεχρι τοτε σκουξε δυνατα...και σιγα μην περιμενω πλατες απο καποιον που βγαζει σεναρια απο το κουκουτσι μυαλο που εχει
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Καπου λες οτι υπαρχει και το ειδες εβγαλες συμπερασμα
αυτο θα πει οτι θα νοιακαζα μαζι του ρε εξυπνε αντρα??? βρες τα π.μ μου ξερεις εσυ τον τροπο και βγαλτα φορα παρτιδα να δεις τι και αν εγραψα κατι... η προσκλησξ και προκληση ισχυει μεχρι τοτε σκουξε δυνατα...και σιγα μην περιμενω πλατες απο καποιον που βγαζει σεναρια απο το κουκουτσι μυαλο που εχει

βρε ας ξεκινησουμε με τα απλα αποδεικτικα πρωτα και μετα παμε στα συνθετα. διαψευδεις καταρχην οτι υπαρχει το ποστ ή οχι
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
εμενα περιμενες πιο μπεσαλη? γιατι γνωριζομαστε και δεν το ξερω για να σου κανω πλατες?
καπου υπαρχει ενα ποστ εδωμεσα που γραφεις στον νικολ εαν ενδιαφερεται για ενοικιαση διαμερισμα να ερθει για λιγο πμ να τα πειτε.
δεν ειναι και ο περουκακιας εδω να τον ρωτησουμε ευθεως τι τον ηθελες

αν θες και εσυ διαμερισμα πες μου νοικιαζω πολλα κοντα στε τει στην καβαλας και δεν ειναι παρανομο νομιζω να κοιταξω να βρω πελατες οποτε θες σε παω να τα δεις εξυπνοπουλι,,
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
βρε ας ξεκινησουμε με τα απλα αποδεικτικα πρωτα και μετα παμε στα συνθετα. διαψευδεις καταρχην οτι υπαρχει το ποστ ή οχι

σου απαντησα μαγκακο .... θες γκαρσονιερα εσυ η καποιος αλλος εσυ πληρωνεις εγω εισπρατω ...αρα ποιο το μεμπτον??
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αν θες και εσυ διαμερισμα πες μου νοικιαζω πολλα κοντα στε τει στην καβαλας και δεν ειναι παρανομο νομιζω να κοιταξω να βρω πελατες οποτε θες σε παω να τα δεις εξυπνοπουλι,,

ααααα τωρα ενοικιαζεις σαν ιδιοκτητης διαμερισματα. ετσι εξηγειται. και σου πηρε δευτερο χρονο να το ποσταρεις και οχι σαν πρωτη απαντηση που βιαστηκες να κανεις τον κινεζο. μααααααααλιστα.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
σου απαντησα μαγκακο .... θες γκαρσονιερα εσυ η καποιος αλλος εσυ πληρωνεις εγω εισπρατω ...αρα ποιο το μεμπτον??


Ψεματα!!!θέλουμε φορολογική δήλωση που τα δηλώνεις ρε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Και έτσι να είναι τι πειράζει??αν και δε θυμάμαι κάτι τέτοιο να ειπώθηκε όσα χρόνια παρακολουθώ το σάιτ και το θρετ αυτο με αντάλτ κτλ!με τι κολάτε ρε σείς ,κάνετε σεξ και μη σκαλίζεται του καθε ενα το παρελθόν!εγω γνώρισα το κρις και είναι πολυ οκ παλικάρι

αστον γιατι θελει να μαθει και τα περουσιακα στοιχεια μου
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
με το δευτερο καθυστερημενο ποστ λοιπον που σκεφτηκες να παραστησεις τον ιδιοκτητη ακινητων σε παραδιδω στα μελη του θρεντ να βγαλουν συμπερασματα.
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
ααααα τωρα ενοικιαζεις σαν ιδιοκτητης διαμερισματα. ετσι εξηγειται. και σου πηρε δευτερο χρονο να το ποσταρεις και οχι σαν πρωτη απαντηση που βιαστηκες να κανεις τον κινεζο. μααααααααλιστα.

εισαι εφοριακος και μου κανεις ελενχο και αν εισαι ξερω τον τροπο να σε παρακαμψω και σου απαντησα σε δευτερο χρονο μπας και θες να φυγεις απο την καλυβα που μενεις να γινεις νοικοκυρης
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
με το δευτερο καθυστερημενο ποστ λοιπον που σκεφτηκες να παραστησεις τον ιδιοκτητη ακινητων σε παραδιδω στα μελη του θρεντ να βγαλουν συμπερασματα.


Εμεις το βγάλαμε το συμπέρασμα!οτι χωνεσαι εκει που δε πρέπει και σκαλίζεις παλιές καταστάσεις!!εμεις καλα να περνάμε θέλουμε απλά!εσυ μπήκες με όρεξη να κράξεις!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
δεν τα δηλωνω ολα .... δεν ειπε το συριζα το δεν πληρωνω ε τι θελεις να κανω τωρα... :rockon: :rockon: :rockon:



χχαχχαχα ρε τύπε γελάω μαυτα που διαβάζω!!όλοι οι αθώοι εδω μαζευτηκαν και σε έχουν στησει στο τοίχο :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εισαι εφοριακος και μου κανεις ελενχο και αν εισαι ξερω τον τροπο να σε παρακαμψω και σου απαντησα σε δευτερο χρονο μπας και θες να φυγεις απο την καλυβα που μενεις να γινεις νοικοκυρης

τα συμπερασματα βγηκαν βλακα. αλλη φορα να σκεφτεσαι τις παπατζες πιο γρηγορα μπας και εχεις πιθανοτητες να κρατησεις τα ρουχα σου.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
τα συμπερασματα βγηκαν βλακα. αλλη φορα να σκεφτεσαι τις παπατζες πιο γρηγορα μπας και εχεις πιθανοτητες να κρατησεις τα ρουχα σου.


Τ α συμπεράσματα τα έβγαλες εσυ!και μόνο εσυ
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
με το δευτερο καθυστερημενο ποστ λοιπον που σκεφτηκες να παραστησεις τον ιδιοκτητη ακινητων σε παραδιδω στα μελη του θρεντ να βγαλουν συμπερασματα.

συνελαβε με πρωτα και μετα με παραδιδεις αστυνομε μπεκα... σαλτα καιβγαλε σεναρια δεν εχω θεμα ... τα μελη ξερουν ποιος ειμαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom