Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Το σκηνικο όπως το εζησα εγω ...
Εφτασα κατά τις 11.40
απέναντι στη σταση ξεροσταλιαζει τυπος τον οποιο για λογους συντομίας ας τον λεμε "blacdove" (δεν ξερω αν ηταν αυτος ,, δεν με νοιαζει ... δεν ρωτησα)
Ανηφοριζω προς το περιπτερο να παρω τσιγαρα
κατεβαίνοντας εχει περασει η ωρα ... ο blackdove περιμενει στην σταση... κανει τσιγαρο και κοιταει το κινητο του.
11.50 σκαει Smart ασημι και αφηνει την ξανθια - πατσαβουρα - παρτολα εξω από το AT και φευγει (δεν παρκαρε)
φοραει ένα μαυρο παλτο από πανω μεχρι κατω ... μπαινει χωρις πολλα πολλα στο μαγαζι ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ
Εγω εχω πεταξει το τσιγαρο που εκανα ως εκεινη τη στιγμη και μπαινω σχεδόν από πισω της.
Τσακ σκαει και ο blackdove αφου εχω πληρωσει και βρίσκομαι στον διαδρομο για την αιθουσα.
τα υπολοιπα είναι λιγο πολύ γνωστα ...
η γκομενα πηρε δυο ατομα
απ' εξω γινοταν ο κακος χαμος για να παρουν ματι!
εκει μου εκανε εντυπωση τυπος στημενος στο τζαμι ο οποιος φαινοταν να εχει το γενικο πρόσταγμα.
ανοιγε το κουρτινακι, τη ρωτουσε αν ηταν όλα καλα κτλ κτλ
ο blaxckdove στημενος ακριβως εξω από την πορτα.
μπαινει τριτος στο καμαρακι και της λεει τι κανεις? να μου δωσεις το τηλ το ειχα από την καβαλας (δυστηχως δεν ακουγα καλα) αλλα ο τυπος δεν φαινοταν να λεει μαλακιες και η γκομενα ψιλοζοριστηκε. (και παλι προσθετω τα γεγονότα όπως τα εζησα και δεν λεω ότι η γκομενα κανει πιατσα)
μετα από 3 λεπτα η γκομενα-παρτολα βγαινει εξω ... ο blackdove λουσμενος στον ιδρωτα με τα παντελόνια κατεβασμένα και κλασμενος από την γκομενα.
η γκομενα- πατσαβουρα καθετε λιγο εξω και τοτε ο τυπος που καθοταν στο τζαμι της κανει νοημα ... μπηκαν μεσα και μετα από λιγο αποχωρησε.

Αυτά τα γεγονότα.

Η προσωπικη μου αποψη είναι ότι το ολο σκηνικο είναι στημενο και πολύ ομορφα δωσμενο από μερικους εδώ μεσα!

Τα γεγονότα δεν αμφισβητούνται ... Ετσι τα εζησα!
για την αποψη μου μπορειτε να με κρινεται !
:orchestra:
Καλησπέρα σε όλους. Λοιπόν όταν γράφεται κάτι εδώ μέσα ας είναι αληθινό και τσεκαρισμένο καλυτέρα και όχι να γράφουμε σενάριο φαντασίας…
Το συγκεκριμένο βράδυ είμασταν σε πριβε χώρο για παιχνίδι με τον blaxckdove εγώ με την δικιά μου και αυτός με κάποια φίλη ,ώρα άφιξης 23.40 και 01.30 φύγαμε από εκεί…αρά δεν γίνεται να είναι ταυτόχρονα σε δυο φάσεις φιλαράκι…. Κάποιοι εδώ ξέρουν ότι γράφω πάντα σωστά και δεν λέω μαλακιες …  Έτσι για να αποκατασταθεί η αλήθεια…

 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Φιλαράκο έχεις πάθει παράκρουση με τη πάρτη μου έτσι??οχι χθες δεν ήρθα αντάλτ!!είμουν κάπου καλήτερα και πιο πριβέ!!αν έρθω θα ενημερώσω να είσαι σίγουρος!!!θα έρθω με τη γκομενίτσα μ όμως!

ενημερωσα και εγω αργησα αλλα δεν ηξερα να βαζω ανακοινωση εδω για οταν γαμαμε και που γαμαμε...
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7205723#msg7205723 date=1476614441]
πιο μπριβε σε κανενα στριπς χαχα αφου ολι ιστε για τον λουτσο τι αφινεις να ενοιθει και καλα
[/quote]

Την άλλη φορά έλα να χορτάσεις εσύ θα σε περιποιηθούν τα κορίτσια με σταπον γιατί εμείς δεν τον χαραμίζουμε για πάρτη σου…
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
πρωτον ειναι μαλακια να αναφερεις προσωπικα δεδομενα (οχηματα.) :jerking: :jerking:
δευτερον.κατι μου λεει οτι και εσυ καπου εκει απεναντι περιμενες να σκασει η γκομενα. :2funny: :2funny:
τριτον.καλα τα ειπες για τον συνοδο.και βεβαια συνοδευεται ετσι δεν μπαινει καμια μονη.
τεταρτον αποχωρησε και αφησε αυτον στην καμπινα γιατι βρομαγε και αν και της αρεσε δεν αντεξε.ειπε για δικαιολογια παει να παρει αερα και την εκανε.
αυτο με την καβαλας υποθηκε .αλλα το λεω δεν εχει καμια σχεση με την κοπελα απλα μπορει με καποια νοιαζει.
οσο για το στημενο δεν ισχυει.αν ηταν στημμενο δεν θα εβγαζα ανακοινωση  6 ωρες πριν να πατε .


και επιτελους πειτε μου αν ειναι να κανονισω να μην ξαναερθει αν δεν γουσταρετε. :hi:

Ας έρθει φιλαράκι απλά για να κλείνει στόματα γιατί εδώ μέσα για να πειστούν θέλουν να δουν και ταυτότητα κάποιοι με φορολογική δήλωση μαζί…
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Την άλλη φορά έλα να χορτάσεις εσύ θα σε περιποιηθούν τα κορίτσια με σταπον γιατί εμείς δεν τον χαραμίζουμε για πάρτη σου…


Φίλε αμα τον δουν τα κορίτσια θα φύγουν!!ουτε κοιμησμένα δεν τον γαμάνε  :2funny: :2funny:
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπον για να λυθει το προβλημα και να λυθουν αποριες δεν μενει παρε αυτο που ΘΑ ΠΡΟΤΡΕΙΝΩ
Ας πανε καποιοι συναδελφοι που ξερουν καλα τις πιατσες οπως Καβαλας και αλλες και να κανουν μια βολτα προσποιουμενοι τους πελατες και να δουν αν η γυναικα αυτη ειναι σε πιατσα και που και αν ειναι ευκολο να τραβηξουν φωτογραφια και να την ανεβασουν εδω. Με αυτον τον τροπο θα λυθει το μυστηριο

Φωτογραφία εδώ απαγορεύονται φιλέ με πρόσωπο και αν η γκόμενα είναι επαγγελματίας η όχι τι σημασία έχει???  Αν φοράς προφυλαχτικό ακόμα και στην πίπα δεν σε νοιάζει αφού πας εκεί να γαμησεις τσάμπα  και όχι να γαμησεις την δικιά σου η άντε κάποια άλλη που θα την δεις και άλλη φορά και όχι στο άγνωστο…. Ρισκάρεις αλλά το ρίσκο είναι για τους τολμηρούς … Αντέχεις το κάνεις
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
και παλι επειδη εχουμε πει καποια πραγματα απο κοντα και σε ξερω ασχολουμε και σε ρωταω.
τελικα για ποιο λογο ειμαστε εδω για να κρινουμε τα προσωπικα του αλλου η για να γαμαμε και να περναμε καλα εκει μεσα??.
θεωρω οτι στοχος ειναι να φερνουμε κοπελες εκει να περνανε αυτες καλα και εμεις καλυτερα.
και αν μπορουμε να περιγραφουμε τα σκηνικα και να καυλωνουμε ολοι.
οπως και το ποιο βασικο που εκανα ηδη να ενημερωνουμε ποτε θα παμε με την κοπελα.

αυτα νομιζω πρεπει μονο να γραφουμε.

τωρα τι κανει η αλλη η ο αλλος απο εξω εκει δεν θα πρεπει να μας ενδιαφερει .

χεστικα εγω αν ειναι πουτανα ,μανα,γιαγια,θεια,χηρα  η νοικοκυρα.

Συμφωνώ φιλέ μου
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
συμφωνω και επαυξανω με αυτα που λες
Αλλα επειδη καποιοι εχουν πει για στημενα σκηνικα για αυτο το πρωτεινα αυτο αλλωστε γιατι να ερχονται γυναικες και να παρτουζονονται ΜΟΝΟ ΣΤΟ adult theater και δεν πανε και αλλου σε αλλο τσοντοσινεμα (αναρωτιεμαι εγω) καιρος ειναι να λυθουν αποριες

Και που θες να πάνε αφού στα αλλά όπου κάτσεις είναι τρισάθλια και κάποτε κάθε παρασκευή στο υπόγειο γινόταν σκηνικά μόνο με ζευγάρια αν ξέρεις η το έχεις προλάβει..
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Βρε μαλακα τομα εχεις πασαρει πολλες φορες γκομενες εκει μεσα οπως κ κροσς και τρανς
Την πληρωνουν αποκει κ εσυ μαλλον δεν ειπαμε οτι ζηταει λεφτα απο τους γαμιαδες
Κοψε το παραμυθι μαλακα σε ξερουν οι παλιοι τουλαχιστον,εχεις ιστορικο σε ολα αυτα
Μπηκε τσαμπα ειπαμε αρα κατι σημαινει! Ολα ταλλα ισχυουν αλλα μη θες να πλασεις το δικο σου παραμυθι,οπως κ σε μας ζητησες να μην παμε επειδη δε θα εισαι! Σεμαθαμε

Κωστάκη καμία δεν έχει πληρωθεί εκεί μέσα από αυτές που ξέρει ο thomas ….
Εκθέτεις τον παίχτη γιατί η δεν σε πήδηξε η δεν σε πήδηξε….
Εσύ μάζεψε τον δικό σου από εδώ μέσα που πάει με άλλες όπως έχεις αναφέρει…
Καθάρισε την φωλιά σου και μετα  μίλα φιδεμπορα…
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Κωστάκη καμία δεν έχει πληρωθεί εκεί μέσα από αυτές που ξέρει ο thomas ….
Εκθέτεις τον παίχτη γιατί η δεν σε πήδηξε η δεν σε πήδηξε….
Εσύ μάζεψε τον δικό σου από εδώ μέσα που πάει με άλλες όπως έχεις αναφέρει…
Καθάρισε την φωλιά σου και μετα  μίλα φιδεμπορα…


Ελα ρε παίχτη πες τα να πούμε!!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους. Λοιπόν όταν γράφεται κάτι εδώ μέσα ας είναι αληθινό και τσεκαρισμένο καλυτέρα και όχι να γράφουμε σενάριο φαντασίας…
Το συγκεκριμένο βράδυ είμασταν σε πριβε χώρο για παιχνίδι με τον blaxckdove εγώ με την δικιά μου και αυτός με κάποια φίλη ,ώρα άφιξης 23.40 και 01.30 φύγαμε από εκεί…αρά δεν γίνεται να είναι ταυτόχρονα σε δυο φάσεις φιλαράκι…. Κάποιοι εδώ ξέρουν ότι γράφω πάντα σωστά και δεν λέω μαλακιες …  Έτσι για να αποκατασταθεί η αλήθεια…


Τύπε μη τους χαλάς το όνειρο!!είχα βάλει μπαλαντέζα στη πούτσα και τις προλάβαινα όλες! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Άμα δει την πουτσα σου θα θέλει μετα τάπα όχι υπόθετο… :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


χαχαχαχαχαχα α ρε κρις!!κρυβε λόγια!εισαι τιτανομέγιστος παίχτης πορνοδιαστροφικό μυαλό σε παραδέχτηκα ρε στο σκηνικό! :rockon:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Τύπε μιλάμε κλαίω από τα γέλια που ο άλλος σε είδε εκεί ενώ ήσουν αλλού…δεν μπορώ δεν άντεξα και έγραψα…  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:


Ε μα ελεος!!τύπε δέσαμε και περνάμε καλά με τα κορίτσα!να ναι καλά το παλικάρι που μας γνώρισε!αντε την επόμενη στο εξοχικό μου!! :rockon: :rockon:
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε μη τους χαλάς το όνειρο!!είχα βάλει μπαλαντέζα στη πούτσα και τις προλάβαινα όλες! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οι πεινασμένοι καρβέλια ονειρεύονται φίλε μου …αυτοί εσένα …. Κόψε εισιτήρια για την σειρά όμως…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom