Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Λοιπον για να λυθει το προβλημα και να λυθουν αποριες δεν μενει παρε αυτο που ΘΑ ΠΡΟΤΡΕΙΝΩ
Ας πανε καποιοι συναδελφοι που ξερουν καλα τις πιατσες οπως Καβαλας και αλλες και να κανουν μια βολτα πρωσποιωμενοι τους πελατες και να δουν αν η γυναικα αυτη ειναι σε πιατσα και που και αν ειναι ευκολο να τραβηξουν φωτογραφια και να την ανεβασουν εδω. Με αυτον τον τροπο θα λυθει το μυστιριο
ρε ανδρειε κοψε λιγο τις ταινιες .
σου ειπα  την ξερω  και δεν παιζει αυτο.
και ΞΑΝΑΛΕΩ θα εκανε πιατσα για τα λεφτα και ετσι της ηρθε και αποφασισε να ερθει στο σινεμα να το δωσει σε ολους τσαμπα???
και οχι μια φορα πολλες???


ΜΑ ΣΤΕΚΕΙ?

Οσο αφορα τις φωτο και αυτα που βλεπεις σε ταινιες καλυτερα κρατατα για εσενα .
θεωρω οτι εδω εχουμε και καποια προσωπικα δεδομενα και πανω απο ολα εχεμηθεια.

αν καποτε λυσεις το μυστηριο απλα γραψε οτι θελεις με λογια.

νομιζω οτι επειδη δεν σου εκατσε αυτη την φορα προσπαθεις να ριξεις λασπη.
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
ρε ανδρειε κοψε λιγο τις ταινιες .
σου  την ξερω  και δεν παιζει αυτο.
και ΞΑΝΑΛΕΩ θα εκανε πιατσα για τα λεφτα και ετσι της ηρθε και αποφασισε να ερθει στο σινεμα να το δωσει σε ολους τσαμπα???
και οχι μια φορα πολλες???


ΜΑ ΣΤΕΚΕΙ?

Οσο αφορα τις φωτο και αυτα που βλεπεις σε ταινιες καλυτερα κρατατα για εσενα .
θεωρω οτι εδω εχουμε και καποια προσωπικα δεδομενα και πανω απο ολα εχεμηθεια.

αν καποτε λυσεις το μυστηριο απλα γραψε οτι θελεις με λογια.

νομιζω οτι επειδη δεν σου εκατσε αυτη την φορα προσπαθεις να ριξεις λασπη.
Δεν ριχννω ΛΑΣΠΗ σε κανεναν απλα μια προταση εκανα και αν οπως λες δεν κανει πιατσα ετσι θα αποδειχθει ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΜΕΝΟ δηλαδη αν δεν βρεθει καπου σε πιατσα ή μπορει να υπαρχει καποια που να τις φερνει λιγο στην εμφανιση και να εχει γινει παρεξηγηση δεν αντιλεγω και σε αυτο αλλα καλο θα ειναι καποιο αλανι να κανει καμια βολτα και να ενημερωσει αλλα με αποδειξεις παντα
Μακαρι να ειναι ολα οπως τα λες THOMAS
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Δεν ριχννω ΛΑΣΠΗ σε κανεναν απλα μια προταση εκανα και αν οπως λες δεν κανει πιατσα ετσι θα αποδειχθει ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΜΕΝΟ δηλαδη αν δεν βρεθει καπου σε πιατσα ή μπορει να υπαρχει καποια που να τις φερνει λιγο στην εμφανιση και να εχει γινει παρεξηγηση δεν αντιλεγο και σε αυτο αλλα καλο θα ειναι καποιο αλανι να κανει καμια βολτα και να ενημερωσει
Μακαρι να ειναι ολα οπως τα λες THOMAS
και παλι επειδη εχουμε πει καποια πραγματα απο κοντα και σε ξερω ασχολουμε και σε ρωταω.
τελικα για ποιο λογο ειμαστε εδω για να κρινουμε τα προσωπικα του αλλου η για να γαμαμε και να περναμε καλα εκει μεσα??.
θεωρω οτι στοχος ειναι να φερνουμε κοπελες εκει να περνανε αυτες καλα και εμεις καλυτερα.
και αν μπορουμε να περιγραφουμε τα σκηνικα και να καυλωνουμε ολοι.
οπως και το ποιο βασικο που εκανα ηδη να ενημερωνουμε ποτε θα παμε με την κοπελα.

αυτα νομιζω πρεπει μονο να γραφουμε.

τωρα τι κανει η αλλη η ο αλλος απο εξω εκει δεν θα πρεπει να μας ενδιαφερει .

χεστικα εγω αν ειναι πουτανα ,μανα,γιαγια,θεια,χηρα  η νοικοκυρα.
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
και παλι επειδη εχουμε πει καποια πραγματα απο κοντα και σε ξερω ασχολουμε και σε ρωταω.
τελικα για ποιο λογο ειμαστε εδω για να κρινουμε τα προσωπικα του αλλου η για να γαμαμε και να περναμε καλα εκει μεσα??.
θεωρω οτι στοχος ειναι να φερνουμε κοπελες εκει να περνανε αυτες καλα και εμεις καλυτερα.
και αν μπορουμε να περιγραφουμε τα σκηνικα και να καυλωνουμε ολοι.
οπως και το ποιο βασικο που εκανα ηδη να ενημερωνουμε ποτε θα παμε με την κοπελα.

αυτα νομιζω πρεπει μονο να γραφουμε.

τωρα τι κανει η αλλη η ο αλλος απο εξω εκει δεν θα πρεπει να μας ενδιαφερει .

χεστικα εγω αν ειναι πουτανα ,μανα,γιαγια,θεια,χηρα  η νοικοκυρα.
συμφωνω και επαυξανω με αυτα που λες
Αλλα επειδη καποιοι εχουν πει για στημενα σκηνικα για αυτο το πρωτεινα αυτο αλλωστε γιατι να ερχονται γυναικες και να παρτουζονονται ΜΟΝΟ ΣΤΟ adult theater και δεν πανε και αλλου σε αλλο τσοντοσινεμα (αναρωτιεμαι εγω) καιρος ειναι να λυθουν αποριες
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Βρε μαλακα τομα εχεις πασαρει πολλες φορες γκομενες εκει μεσα οπως κ κροσς και τρανς
Την πληρωνουν αποκει κ εσυ μαλλον δεν ειπαμε οτι ζηταει λεφτα απο τους γαμιαδες
Κοψε το παραμυθι μαλακα σε ξερουν οι παλιοι τουλαχιστον,εχεις ιστορικο σε ολα αυτα
Μπηκε τσαμπα ειπαμε αρα κατι σημαινει! Ολα ταλλα ισχυουν αλλα μη θες να πλασεις το δικο σου παραμυθι,οπως κ σε μας ζητησες να μην παμε επειδη δε θα εισαι! Σεμαθαμε
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
65.083
Πόντοι
12.056
τεταρτον αποχωρησε και αφησε αυτον στην καμπινα γιατι βρομαγε και αν και της αρεσε δεν αντεξε.ειπε για δικαιολογια παει να παρει αερα και την εκανε.
αυτο με την καβαλας υποθηκε .αλλα το λεω δεν εχει καμια σχεση με την κοπελα απλα μπορει με καποια νοιαζει.
οσο για το στημενο δεν ισχυει.[size=40pt]αν ηταν στημμενο δεν θα εβγαζα ανακοινωση  6 ωρες πριν να πατε [/size].


και επιτελους πειτε μου αν ειναι να κανονισω να μην ξαναερθει αν δεν γουσταρετε. :hi:


1) O θωμας κοιταξε την γυαλινη σφαιρα του και μετα ενημερωσε εδω.

Ποσο σανο σας ταιζουν ποσο... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
65.083
Πόντοι
12.056
Πες τα ρε φιλε! Κλαιω χαχαχα

Τους απειλει κιολας οτι δεν θα ξαναφερει τεμαχιο...
Εν τω μεταξυ παλι η ιδια φαση..30 λιγουρια και να γαμανε 2 μετα απο επιλογη...

Δωσε Σανο στον λαο σου Θωμα να κοβει εισιτηρια το μαγαζι...  :rockon: :rockon:
 

btm_btm26

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2016
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Εγω αν ημουν η γκομενα και εβλεπα οτι πεφτει τετοιο κουτσομπολιο δε θα ξαναπατουσα τα ποδια μου. Τελικα ορισμενοι ειστε αξιοι της μοιρας σας. Την αλλη φορα να της ζητησετε και ταυτοτητα.
 

lugosis

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2016
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
για το σκηνικό που έγινε χθες κανα παλιος στο forum ήταν;
γιατί άμα γράψω εγώ πρώτο post θα με πουν φιδέμπορα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
ω ρε μαζευτηκαν και οι κλωνοι.

:2funny:

 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
τσοντοσινεμα και πουτσες μπλε
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
Το σκηνικο όπως το εζησα εγω ...
Εφτασα κατά τις 11.40
απέναντι στη σταση ξεροσταλιαζει τυπος τον οποιο για λογους συντομίας ας τον λεμε "blacdove" (δεν ξερω αν ηταν αυτος ,, δεν με νοιαζει ... δεν ρωτησα)
Ανηφοριζω προς το περιπτερο να παρω τσιγαρα
κατεβαίνοντας εχει περασει η ωρα ... ο blackdove περιμενει στην σταση... κανει τσιγαρο και κοιταει το κινητο του.
11.50 σκαει Smart ασημι και αφηνει την ξανθια - πατσαβουρα - παρτολα εξω από το AT και φευγει (δεν παρκαρε)
φοραει ένα μαυρο παλτο από πανω μεχρι κατω ... μπαινει χωρις πολλα πολλα στο μαγαζι ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ
Εγω εχω πεταξει το τσιγαρο που εκανα ως εκεινη τη στιγμη και μπαινω σχεδόν από πισω της.
Τσακ σκαει και ο blackdove αφου εχω πληρωσει και βρίσκομαι στον διαδρομο για την αιθουσα.
τα υπολοιπα είναι λιγο πολύ γνωστα ...
η γκομενα πηρε δυο ατομα
απ' εξω γινοταν ο κακος χαμος για να παρουν ματι!
εκει μου εκανε εντυπωση τυπος στημενος στο τζαμι ο οποιος φαινοταν να εχει το γενικο πρόσταγμα.
ανοιγε το κουρτινακι, τη ρωτουσε αν ηταν όλα καλα κτλ κτλ
ο blaxckdove στημενος ακριβως εξω από την πορτα.
μπαινει τριτος στο καμαρακι και της λεει τι κανεις? να μου δωσεις το τηλ το ειχα από την καβαλας (δυστηχως δεν ακουγα καλα) αλλα ο τυπος δεν φαινοταν να λεει μαλακιες και η γκομενα ψιλοζοριστηκε. (και παλι προσθετω τα γεγονότα όπως τα εζησα και δεν λεω ότι η γκομενα κανει πιατσα)
μετα από 3 λεπτα η γκομενα-παρτολα βγαινει εξω ... ο blackdove λουσμενος στον ιδρωτα με τα παντελόνια κατεβασμένα και κλασμενος από την γκομενα.
η γκομενα- πατσαβουρα καθετε λιγο εξω και τοτε ο τυπος που καθοταν στο τζαμι της κανει νοημα ... μπηκαν μεσα και μετα από λιγο αποχωρησε.

Αυτά τα γεγονότα.

Η προσωπικη μου αποψη είναι ότι το ολο σκηνικο είναι στημενο και πολύ ομορφα δωσμενο από μερικους εδώ μεσα!

Τα γεγονότα δεν αμφισβητούνται ... Ετσι τα εζησα!
για την αποψη μου μπορειτε να με κρινεται !
:orchestra:

τον ρωτησε κανεις τελικα αν αγορασε γαλα ;;;
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
για το σκηνικό που έγινε χθες κανα παλιος στο forum ήταν;
γιατί άμα γράψω εγώ πρώτο post θα με πουν φιδέμπορα.
  Ήμουν εγω, δε χρειαζεται να λέμε και πολλά, βλέπεις τι γίνεται εδώ
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
για το σκηνικο που θα γινει αυριο ηταν κανενας;
δε χρειαζεται να λεμε πολλα, πειτε μονο τι εγινε
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Η φάση αυτή που λέει ο thomas11565656 έπαιξε;

Η φαση επαιξε!
Προσωπικα εμεινα στο να της χαιδευει τα βυζια ο συνοδος της και ενας αλλος απο κατω γονατισμενος να εχει χωσει το κεφαλι του και να την γλυφει σαν σκυλος.
Την επομενη σκηνη δεν την ειδα με το γλειφιτζουρι
γιατι ανεβηκα εξωστη και χαζευα την τσοντα.

 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
θα σου αγορασω υποθετα γτ θα το φυσάς δε θα κρυώνει και δε θα είναι σούπα! :knuppel: :uzi: :thefinge:


βρε φουκαρα ;;;;
σε απαξιωσε μεχρι και η τελειωμενη  ξανθια του  adult ???
καλα ρε δε πλενεσαι καθολου ; :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom