Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Ασε μας ρε κρις,μας επεισες, κουτοχορτο τρωνε πολλοι,οχι ολοι!
Σε εβαλε να γραψεις τις μαλακιες σου! Βρωμιαρη παχυδερμο
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Ε μα ελεος!!τύπε δέσαμε και περνάμε καλά με τα κορίτσα!να ναι καλά το παλικάρι που μας γνώρισε!αντε την επόμενη στο εξοχικό μου!! :rockon: :rockon:

μια χαρά φίλε μου ήταν ....και άσε τους άλλους να λένε για γάλατα και γαργαλητά... :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ασε μας ρε κρις,μας επεισες, κουτοχορτο τρωνε πολλοι,οχι ολοι!
Σε εβαλε να γραψεις τις μαλακιες σου! Βρωμιαρη παχυδερμο



Εσύ δεν είσαι ο άμπαλος που θα έφερνες γκόμενα αντάλτ αλλα ποτέ δεν ήρθες και έπαιξες παπάτζα?? ΄σύρε πήγαινε σάλτα  :zfuck: :zfuck: και τουμπέκα
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Ασε μας ρε κρις,μας επεισες, κουτοχορτο τρωνε πολλοι,οχι ολοι!
Σε εβαλε να γραψεις τις μαλακιες σου! Βρωμιαρη παχυδερμο

Ραντεβού όπου θες κοριτσάκι να στο σου δείξω ποιος είναι παχύδερμο …. Και δεν με έβαλε κανένας άλλωστε εμένα με ξέρουν προσωπικά πολλοί εσένα ούτε η μάνα σου γιατί μπήκες ως άντρας κατέληξες γυναίκα… δεν σε βρίζω γιατί δεν χρειάζεται έχεις μονή σου πέσει χαμηλά…
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Εσύ δεν είσαι ο άμπαλος που θα έφερνες γκόμενα αντάλτ αλλα ποτέ δεν ήρθες και έπαιξες παπάτζα?? ΄σύρε πήγαινε σάλτα  :zfuck: :zfuck: και τουμπέκα

ο άντρας που έγινε γκόμενα και έπιασε τον δικό της να μπαίνει εδώ μέσα και μπήκε έτσι για πλάκα και έγραφε παπατζες...
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ασε μας ρε κρις,μας επεισες, κουτοχορτο τρωνε πολλοι,οχι ολοι!
Σε εβαλε να γραψεις τις μαλακιες σου! Βρωμιαρη παχυδερμο


Τύπε το μονο παχυ που είδαμε ηταν το πέος του!!η δικιά μου ακόμα μου το λέει!! ;)
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε το μονο παχυ που είδαμε ηταν το πέος του!!η δικιά μου ακόμα μου το λέει!! ;)

μην το συνεχίσουμε φίλε άλλο εδώ και αστή την με λένε Πόπη σαν τον παππού μου τον Προκόπη να ψάχνει άντρα αποδώ έως το Νευροκόπι,,,
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
φιλε με γνωρυσες προσφατα αλλα εδω μεσα εχουμε ιστορια και μονο το 1/5 εχει γραφτει να εισαι καλα..

τα υπολοιπα 4/5 ειναι που ηθελες συνεργασια με τα τσοντοσινεμα για προμο και τεμαχια, που εψηνες τον περουκακια νικολ για συνεταιρισμους και ενοικιαση διαμερισματος και αλλα τετοια να υποθεσω.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
τα υπολοιπα 4/5 ειναι που ηθελες συνεργασια με τα τσοντοσινεμα για προμο και τεμαχια, που εψηνες τον περουκακια νικολ για συνεταιρισμους και ενοικιαση διαμερισματος και αλλα τετοια να υποθεσω.


Το πρόβλημα σου εσένα ποιό είναι??
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
τα υπολοιπα 4/5 ειναι που ηθελες συνεργασια με τα τσοντοσινεμα για προμο και τεμαχια, που εψηνες τον περουκακια νικολ για συνεταιρισμους και ενοικιαση διαμερισματος και αλλα τετοια να υποθεσω.

σου ζητησα εσενα κανενα τεμαχιο??? η εχεις κατι δικο μου μηνυμα που λεει για διαμερισμα στην καθε νικολ??/βγες με στοιχεια και ταα λεμε....και τις υποθεσεις αστες στην ακρη...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
σου ζητησα εσενα κανενα τεμαχιο??? η εχεις κατι δικο μου μηνυμα που λεει για διαμερισμα στην καθε νικολ??/βγες με στοιχεια και ταα λεμε....και τις υποθεσεις αστες στην ακρη...

α θες στοιχεια...να τα πουμε...
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
τα υπολοιπα 4/5 ειναι που ηθελες συνεργασια με τα τσοντοσινεμα για προμο και τεμαχια, που εψηνες τον περουκακια νικολ για συνεταιρισμους και ενοικιαση διαμερισματος και αλλα τετοια να υποθεσω.


κριτική δεν έχεις στο προφίλ σου κριτική κάνεις μόνο στους άλλους ρε φίλε!το τι έκανε ο κάθε ενας ειναι δικαίωμα του!εγω πάλι φοβάμαι αυτους που δε τα γράφουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom