Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Καλησπερα σας
Δε μπαινω πια κ δε διαβαζω τιποτα αποδω μεσα,το πιστευετε η οχι ισχυει!!!
Βρισκομαι αλλου που δεν αφορα κ κανεναν σας, μουρθε ενα μνμ πριν λιγο κ με ενημερωσαν πως γραφτηκε πως μου ζητηθηκε να ενοικιασω διαμερισματα κ διαφορα τετοια, ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!!
Δε ζητησα ποτε χρηματα απο κανεναν κ δε ζητησα κ βοηθεια απο κανεναν για κανενα χωρο προς ενοικιαση!!
Ενας λογος που εφυγα αποδω κ οχι μονο εγω αποτι εχω μαθει ειναι η επιθεση που δεχεται το διαφορετικο απο εσας!!!
Ο,τι ειναι διαφορετικο απο τα θελω μας σημαινει πως δεν πρεπει να υπαρχει μαλλον, δεν ειναι ετσι οπως! Λιγο σεβασμο σε ατομα που δεν υπαρχουν πια εδω μεσα
Και γενικοτητες που δεν ισχυουν ουτε στο ελαχιστο!!!
Ειπωθηκε παραπανω οτι βρισκομαστε εδω για να περναμε καλα και να αναφερουμε τις φασεις που ζουμε(απο το ατομο που ειπωθηκε ειχα φαει πολυ κραξιμο τοτε και τρολλαρισμα) ας αναρωτηθουν μερικοι πραγματικα τι κερδιζουν πισω απο ενα πληκτρολογιο με το να λενε ασυναρτητα πραγματα χωρις ηθος και επιγνωση!!!
Να ξερετε πως ο ρατσισμος προς τους γκει,τρανς,κροσς, γυναικες που γαμιουνται αβερτα η οπως αλλιως γουσταρετε πειτε το,δεν κερδισε ποτε !!!! Παντα αλλα πραγματα κερδιζουν στο τελος!
Θα παρακαλεσω επειδη τα ατομα που διαχειριζονται το φορουμ σιγουρα δε δινουν σημασια στην προστασια των ατομων εδω μεσα(απο προσωπικη εμπειρια το λεω) τουλαχιστον οι χρηστες του να προσεχουν τι λενε οταν δεν ισχυει τιποτα απο αυτα!
Ξερω τι θα γινει παρακατω αλλα δε θα βρισκομαι εδω για να το δω κ να απαντησω! Και παλι καλα να περνατε, ειδικοτερα οι ανθρωποι με
Ηθος κ ουσια!!!
Καλη συνεχεια!!!!!



Τσααακ....αυτοο πόνεσε!!η νικολ μας έλυσε τις απορίες!!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
και καπως ετσι ξεφτιλιζεται ο κρις38 που παριστανε οτι...προτεινε στον νικολ να του νοικιασει διαμερισμα.
τωρα τι θα πεις ρε???


Μολις απαντήθηκε το ερώτημα!!η Νικόλ τα είπε ολα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τσααακ....αυτοο πόνεσε!!η νικολ μας έλυσε τις απορίες!!

αγορι μου εισαι μαλακας ή δεν ξερεις ελληνικα. οι μπαρουφες του φιλου σου εκτεθηκαν και συ πανηγυριζεις  :jerking:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καλησπερα σας
Δε μπαινω πια κ δε διαβαζω τιποτα αποδω μεσα,το πιστευετε η οχι ισχυει!!!
Βρισκομαι αλλου που δεν αφορα κ κανεναν σας, μουρθε ενα μνμ πριν λιγο κ με ενημερωσαν πως γραφτηκε πως μου ζητηθηκε να ενοικιασω διαμερισματα κ διαφορα τετοια, ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!!
Δε ζητησα ποτε χρηματα απο κανεναν κ δε ζητησα κ βοηθεια απο κανεναν για κανενα χωρο προς ενοικιαση!!
Ενας λογος που εφυγα αποδω κ οχι μονο εγω αποτι εχω μαθει ειναι η επιθεση που δεχεται το διαφορετικο απο εσας!!!
Ο,τι ειναι διαφορετικο απο τα θελω μας σημαινει πως δεν πρεπει να υπαρχει μαλλον, δεν ειναι ετσι οπως! Λιγο σεβασμο σε ατομα που δεν υπαρχουν πια εδω μεσα
Και γενικοτητες που δεν ισχυουν ουτε στο ελαχιστο!!!
Ειπωθηκε παραπανω οτι βρισκομαστε εδω για να περναμε καλα και να αναφερουμε τις φασεις που ζουμε(απο το ατομο που ειπωθηκε ειχα φαει πολυ κραξιμο τοτε και τρολλαρισμα) ας αναρωτηθουν μερικοι πραγματικα τι κερδιζουν πισω απο ενα πληκτρολογιο με το να λενε ασυναρτητα πραγματα χωρις ηθος και επιγνωση!!!
Να ξερετε πως ο ρατσισμος προς τους γκει,τρανς,κροσς, γυναικες που γαμιουνται αβερτα η οπως αλλιως γουσταρετε πειτε το,δεν κερδισε ποτε !!!! Παντα αλλα πραγματα κερδιζουν στο τελος!
Θα παρακαλεσω επειδη τα ατομα που διαχειριζονται το φορουμ σιγουρα δε δινουν σημασια στην προστασια των ατομων εδω μεσα(απο προσωπικη εμπειρια το λεω) τουλαχιστον οι χρηστες του να προσεχουν τι λενε οταν δεν ισχυει τιποτα απο αυτα!
Ξερω τι θα γινει παρακατω αλλα δε θα βρισκομαι εδω για να το δω κ να απαντησω! Και παλι καλα να περνατε, ειδικοτερα οι ανθρωποι με
Ηθος κ ουσια!!!
Καλη συνεχεια!!!!!
Blackdove τωρα μπορει να το καταλαβει ο  ektor lopez τα εκανα κοκκινα. :idiot: :idiot:
παντος αν δεν καταλαβαινει ελληνικα μπορει να του απαντησει και ο Γιαννης Κρητικος τα λεει μια χαρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
για τους βλαμενους που δεν καταλαβαινουν.
λεω αυτο
καπου υπαρχει ενα ποστ εδωμεσα που γραφεις στον νικολ εαν ενδιαφερεται για ενοικιαση διαμερισμα να ερθει για λιγο πμ να τα πειτε.
δεν ειναι και ο περουκακιας εδω να τον ρωτησουμε ευθεως τι τον ηθελες

απανταει σε δευτερο ποστ γιατι αρχικα σκεφτεται να το αρνηθει ο ψευτης
αν θες και εσυ διαμερισμα πες μου νοικιαζω πολλα κοντα στε τει στην καβαλας και δεν ειναι παρανομο νομιζω να κοιταξω να βρω πελατες οποτε θες σε παω να τα δεις εξυπνοπουλι,,
και
σου απαντησα μαγκακο .... θες γκαρσονιερα εσυ η καποιος αλλος εσυ πληρωνεις εγω εισπρατω ...αρα ποιο το μεμπτον??

και ο νικολ τον διαψευδει κατηγορηματικα οτι ουδεποτε του ζητησε ή της προτεινε να της νοικιασει διαμερισμα του.

αρα

ρομπα ο κυριος οσον αφορα την δικαιολογια του. ας μας πει και τι ειδους μπισνα συνεταιριλικι προτεινε μπας και γλυτωσει περεταιρω γδυσιμο  :boobies:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
για τους βλαμενους που δεν καταλαβαινουν.
λεω αυτο
απανταει σε δευτερο ποστ γιατι αρχικα σκεφτεται να το αρνηθει ο ψευτηςκαι
και ο νικολ τον διαψευδει κατηγορηματικα οτι ουδεποτε του ζητησε ή της προτεινε να της νοικιασει διαμερισμα του.

αρα

ρομπα ο κυριος οσον αφορα την δικαιολογια του. ας μας πει και τι ειδους μπισνα συνεταιριλικι προτεινε μπας και γλυτωσει περεταιρω γδυσιμο  :boobies:
να ρωτησω εγω κατι στην φωτογραφια προφιλ σου μαλλον εσυ εισαι ετσι η κανω λαθος? :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
αγορι μου εισαι μαλακας ή δεν ξερεις ελληνικα. οι μπαρουφες του φιλου σου εκτεθηκαν και συ πανηγυριζεις  :jerking:


Εσυ τι ψάχνεις ακριβώς και τι ζορι τραβας?βλέπεις οτι εκτιθεσαι,μπαινεις και λες τα δικα σου και ολοι σε γιουχαρουν,χαλαρωσε και παιξε μια βραδινή να χαλαρώσεις,αλλιως ελα σε κανα πριβέ σκηνικό να σε χαλαρώσουν τα κορίτσια.
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
και καπως ετσι ξεφτιλιζεται ο κρις38 που παριστανε οτι...προτεινε στον νικολ να του νοικιασει διαμερισμα.
τωρα τι θα πεις ρε???
Σου απάντησα είπες ότι ήθελα να μείνουμε μαζί αποδείξετε και μετά μιλά τώρα κάνε μουγκα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Σου απάντησα είπες ότι ήθελα να μείνουμε μαζί αποδείξετε και μετά μιλά τώρα κάνε μουγκα

δειξε μου ΠΟΥ ειπα εγω οτι θελετε να μεινετε μαζι ρε χυδαιε ψευτη. τσιπα δεν εχεις να το βουλωνεις οταν ξεφτυλιζεσαι?
μολις απο πανω ειναι τα ντοκουμεντα τι ειπωθηκε και πως ξεβρακωνεσαι. σε διεψευσε σε ολα τα ψεμματα που ισχυριστηκες.
θα μας πεις τελικα τι ειδους μπισνα/προμοτοριλικι της προτεινες στα πμ που ηθελες να μιλησετε ιδιαιτερως?
ή μηπως τολμας να το αρνηθεις.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Αντάλτ τσοντοσινεμά...... και ξερό ψωμί
Θεία Μάρω φύλαξε και για μας λίγο χαλβά!

:orchestra:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
δειξε μου ΠΟΥ ειπα εγω οτι θελετε να μεινετε μαζι ρε χυδαιε ψευτη. τσιπα δεν εχεις να το βουλωνεις οταν ξεφτυλιζεσαι?
μολις απο πανω ειναι τα ντοκουμεντα τι ειπωθηκε και πως ξεβρακωνεσαι. σε διεψευσε σε ολα τα ψεμματα που ισχυριστηκες.
θα μας πεις τελικα τι ειδους μπισνα/προμοτοριλικι της προτεινες στα πμ που ηθελες να μιλησετε ιδιαιτερως?
ή μηπως τολμας να το αρνηθεις.

Εμονικος;;;
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Μολις απαντήθηκε το ερώτημα!!η Νικόλ τα είπε ολα
Μαλακα μπλακ γελαμε μαζι σου που την εκραζες και την τρολλαρες κ πολλα αλλα κ τωρα παιρνεις το μερος της μαλκα σαπιε κ την αποκαλεις με τονομα της! ποσο εχεις ξεφτιλιστει μαλακα
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Εκτορακο δεν το καναμε σωστα αυτο που λεγαμε στα πμ,σου ειπα βρε να περιμενεις πρωτα κ μετα να το πεταξεις ολο αυτο,τωρα το χαλασαμε! Δεν μπορεις να κρατησεις κι τα νευρα σου αμαν
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Μαλακα μπλακ γελαμε μαζι σου που την εκραζες και την τρολλαρες κ πολλα αλλα κ τωρα παιρνεις το μερος της μαλκα σαπιε κ την αποκαλεις με τονομα της! ποσο εχεις ξεφτιλιστει μαλακα


Δεν την υποστηριξα απλα βγήκε και είπε την αλήθεια μη μπερδεύεσαι!!τελικά εδω μέσα δε σας βρίσκει κανεις πουθενά,τη κατηγορούμε είμαστε ρατσιστές δε τη κατηγορούμε είμαστε σάπιοι ρε δε γ@@@ λεω γω?όλοι ψυχολογήτε τους πάντες αλλα αυτοκριτική κανείς στον εαυτούλη του,ειδικά εσένα σε έχω σε μεγάλη εκτίμηση να ξέρεις,σε σκέφτομαι οταν  :piss: :shit:
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
μια εροτισι ρε σις ενας που καθεται με μια αλυσιδα στο παντελονι του απεναντιι απο το σινεμα και κοζαρι ειναι ο μπλακντοβε ?
 

nekrothaftis

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
148
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
1
Καλησπερα σας
Δε μπαινω πια κ δε διαβαζω τιποτα αποδω μεσα,το πιστευετε η οχι ισχυει!!!
Βρισκομαι αλλου που δεν αφορα κ κανεναν σας, μουρθε ενα μνμ πριν λιγο κ με ενημερωσαν πως γραφτηκε πως μου ζητηθηκε να ενοικιασω διαμερισματα κ διαφορα τετοια, ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!!
Δε ζητησα ποτε χρηματα απο κανεναν κ δε ζητησα κ βοηθεια απο κανεναν για κανενα χωρο προς ενοικιαση!!
Ενας λογος που εφυγα αποδω κ οχι μονο εγω αποτι εχω μαθει ειναι η επιθεση που δεχεται το διαφορετικο απο εσας!!!
Ο,τι ειναι διαφορετικο απο τα θελω μας σημαινει πως δεν πρεπει να υπαρχει μαλλον, δεν ειναι ετσι οπως! Λιγο σεβασμο σε ατομα που δεν υπαρχουν πια εδω μεσα
Και γενικοτητες που δεν ισχυουν ουτε στο ελαχιστο!!!
Ειπωθηκε παραπανω οτι βρισκομαστε εδω για να περναμε καλα και να αναφερουμε τις φασεις που ζουμε(απο το ατομο που ειπωθηκε ειχα φαει πολυ κραξιμο τοτε και τρολλαρισμα) ας αναρωτηθουν μερικοι πραγματικα τι κερδιζουν πισω απο ενα πληκτρολογιο με το να λενε ασυναρτητα πραγματα χωρις ηθος και επιγνωση!!!
Να ξερετε πως ο ρατσισμος προς τους γκει,τρανς,κροσς, γυναικες που γαμιουνται αβερτα η οπως αλλιως γουσταρετε πειτε το,δεν κερδισε ποτε !!!! Παντα αλλα πραγματα κερδιζουν στο τελος!
Θα παρακαλεσω επειδη τα ατομα που διαχειριζονται το φορουμ σιγουρα δε δινουν σημασια στην προστασια των ατομων εδω μεσα(απο προσωπικη εμπειρια το λεω) τουλαχιστον οι χρηστες του να προσεχουν τι λενε οταν δεν ισχυει τιποτα απο αυτα!
Ξερω τι θα γινει παρακατω αλλα δε θα βρισκομαι εδω για να το δω κ να απαντησω! Και παλι καλα να περνατε, ειδικοτερα οι ανθρωποι με
Ηθος κ ουσια!!!
Καλη συνεχεια!!!!!
Και που κολλάει  η διαφορετικότητα  η τι και πόσες ψωλες βαζει καποιος/κάποια /στον κωλο του  με αυτο που ρωτησε ο εκτορ? Η εγινε το ποστ η δεν εγινε. Και αφου δεν το βρηκε κανεις (ακομα) ειναι σαν να μην εγινε.
Το παραξενο ειναι οτι δεν σε κατηγόρησε  για το συγκεκριμενο αλλα ειπες να πεταξεις τις παλι τα συνδρομα καταδίωξης. Εκτος αν ο κλωνος μιλάει  με τον εαυτο του.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7209001#msg7209001 date=1476745492]
μια εροτισι ρε σις ενας που καθεται με μια αλυσιδα στο παντελονι του απεναντιι απο το σινεμα και κοζαρι ειναι ο μπλακντοβε ?
[/quote]καλως τον. και ειπα δεν θα γραψει? :2funny: :2funny: :2funny:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Εκτορακο δεν το καναμε σωστα αυτο που λεγαμε στα πμ,σου ειπα βρε να περιμενεις πρωτα κ μετα να το πεταξεις ολο αυτο,τωρα το χαλασαμε! Δεν μπορεις να κρατησεις κι τα νευρα σου αμαν
και εδω χωνεσαι ?τα θελει ο κωλος σου τελικα αυτο καταλαβαινω. :zfuck: :fuck1: :fuck2: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom