Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
[size=18pt]με τις μαλακιες σας εχετε γαμησει το thread [/size]...

Ενταξει μας πεισατε ! εχετε ολοι δικιο !
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
το νοημα απο  αυτο ειναι πως  ο κακομοιρης  ο blackdove  την εχει μικρουλα .. , αφου  οπως  ο  ιδιος ειπε πως  η δικια του ξετρελαθηκε με
τη πουτσα του αλλου ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τύπε το μονο παχυ που είδαμε ηταν το πέος του!!η δικιά μου ακόμα μου το λέει!! ;)



μικροτσουτσουνος ο μπλακντοβιτσας . . . :gay:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Φωτογραφία εδώ απαγορεύονται φιλέ με πρόσωπο και αν η γκόμενα είναι επαγγελματίας η όχι τι σημασία έχει???  Αν φοράς προφυλαχτικό ακόμα και στην πίπα δεν σε νοιάζει αφού πας εκεί να γαμησεις τσάμπα  και όχι να γαμησεις την δικιά σου η άντε κάποια άλλη που θα την δεις και άλλη φορά και όχι στο άγνωστο…. Ρισκάρεις αλλά το ρίσκο είναι για τους τολμηρούς … Αντέχεις το κάνεις

[size=10pt]+1 [/size]  :thumbsup:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Blackdove τωρα μπορει να το καταλαβει ο  ektor lopez τα εκανα κοκκινα. :idiot: :idiot:
παντος αν δεν καταλαβαινει ελληνικα μπορει να του απαντησει και ο Γιαννης Κρητικος τα λεει μια χαρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και τι σχέση έχουν αυτά τα δύο μαζί στην ιδία πρόταση???  :huh: :huh: :huh:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7209001#msg7209001 date=1476745492]
μια εροτισι ρε σις ενας που καθεται με μια αλυσιδα στο παντελονι του απεναντιι απο το σινεμα και κοζαρι ειναι ο μπλακντοβε ?
[/quote]


Τράβα ρώτα τον.
 

btm_btm26

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2016
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Φτανει με αυτη την ηλιθια συζητηση. Straight αλλα τοσο κατινες δεν ειναξ ουτε οι γκομενες. Νισαφι
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Ρε, δε πάτε καλα..... Οι τελευταίες 15 σελίδες ειναι ξεκατίνιασμα και τίποτα ουσιαστικό για το τι γινεται στο adult.
Σοβαρευτειται λιγο.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
το νοημα απο  αυτο ειναι πως  ο κακομοιρης  ο blackdove  την εχει μικρουλα .. , αφου  οπως  ο  ιδιος ειπε πως  η δικια του ξετρελαθηκε με
τη πουτσα του αλλου ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ακομα και ετσι να είναι εφόσον δε μπαινει στη σουφρα σου τι ζορι τραβας;; εγω μπορω να στο αποδειξω λειαν συντομος,γιατι εχω τα καλαμπαλικια,εσυ τολμας;αντε παρατα μας πια με την εμμονή σου με τη παρτη μου,ξεκολατε πια και γραφτε κανα σκηνικό.



μικροτσουτσουνος ο μπλακντοβιτσας . . . :gay:
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Ρε, δε πάτε καλα..... Οι τελευταίες 15 σελίδες ειναι ξεκατίνιασμα και τίποτα ουσιαστικό για το τι γινεται στο adult.
Σοβαρευτειται λιγο.

τυπε ο τσαμπας πεθανε. δωσε φραγκα και μπουκαρε να δεις τι παιζει αμα θελεις. εδω θα ξεκατινιαζομαστε με τον πρακτικαριο.
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
και καπως ετσι ξεφτιλιζεται ο κρις38 που παριστανε οτι...προτεινε στον νικολ να του νοικιασει διαμερισμα.
τωρα τι θα πεις ρε???

που ειδες οτι προτυνα να νοικιασω στην νικολ....αυτο εγραψα= αν θες και εσυ διαμερισμα πες μου νοικιαζω πολλα κοντα στε τει στην καβαλας και δεν ειναι παρανομο νομιζω να κοιταξω να βρω πελατες οποτε θες σε παω να τα δεις εξυπνοπουλι,,...δεν πηρε δεν προτυνα ισως δεν ενδιαφεροταν...διαβαζε καλα τι γραφει ο αλλος και μετα μιλα...εσυ ειπες οτι προτυνα συγκατηκηση και δεν το αποδειξες αρα τι ψαχνεις παρε την μπαμια σου και τραβα στον μαναβη,,,,αποδειξε τις κατηγοριες σου η θα παω πιο ψηλα...εισαι αντρας δειχτα ...
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
αυτα που λεω ΠΑΝΤΑ εχουν βαση. οποιος αμφισβητει θα το κανει ευθεως για να ξεφτιλιζεται και ευθεως. οχι διφορουμενα τι ετσι τι αλλιως δε πειραζει κλπ.
για αρχη εξευτελιστηκε ο χρηστακος που δικαιολογηθηκε οτι...της προτεινε να της νοικιασει ενα απο τα διαμερισματα του σαν ιδιοκτητης  :jerking:

διαβαζε βρε ελληνικα και αποδειξε το προμοτορας και αυτα που ειπες με στοιχεια και μετα μιλαμε...αν δεν βγαλεις στοιχεια θα το θεωρησω συκοφαντια και θα επικοινωνησω με τον αντισθενη.. αντρικια και παντελονατα λοιπον
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
για τους βλαμενους που δεν καταλαβαινουν.
λεω αυτο
απανταει σε δευτερο ποστ γιατι αρχικα σκεφτεται να το αρνηθει ο ψευτηςκαι
και ο νικολ τον διαψευδει κατηγορηματικα οτι ουδεποτε του ζητησε ή της προτεινε να της νοικιασει διαμερισμα του.

αρα

ρομπα ο κυριος οσον αφορα την δικαιολογια του. ας μας πει και τι ειδους μπισνα συνεταιριλικι προτεινε μπας και γλυτωσει περεταιρω γδυσιμο  :boobies:

απαντσε απλα με αποδειξεις εδω= τα υπολοιπα 4/5 ειναι που ηθελες συνεργασια με τα τσοντοσινεμα για προμο και τεμαχια, που εψηνες τον περουκακια νικολ για συνεταιρισμους και ενοικιαση διαμερισματος και αλλα τετοια να υποθεσω. με κατηγορησες βρες αποδειξεις και τερμα η αντιπαραθεση χωρις αποδειξις δεν γινεται δικαστηριο ...το θεμα ληγει μεχρι να βρεις στοιχεια αν βρεις θα γινω ρομπα αν οχι κλεισε το στοματακι σου και ψξνε μεχρι να βρεις...
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
διαβαζε βρε ελληνικα και αποδειξε το προμοτορας και αυτα που ειπες με στοιχεια και μετα μιλαμε...αν δεν βγαλεις στοιχεια θα το θεωρησω συκοφαντια και θα επικοινωνησω με τον αντισθενη.. αντρικια και παντελονατα λοιπον


Ρε μεγάλε ξεκολάτε με τις μαλακίες!!πηδήξατε το θρέντ με τις βλακειες του έκτορα!!
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Μαλακα μπλακ γελαμε μαζι σου που την εκραζες και την τρολλαρες κ πολλα αλλα κ τωρα παιρνεις το μερος της μαλκα σαπιε κ την αποκαλεις με τονομα της! ποσο εχεις ξεφτιλιστει μαλακα

απλα τοποθετηθηκε σεοτι γραφτηκε αντιθετα με τον αλλον που κανει θεωριες για αγριους που βλεπεις το λαθος??
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
με διαψευδει λοιπον ο ξεφτιλας και οχι μονο. γραφει οτι μιλησα εγω για συγκατοικηση αλλα δεν μου γραφει σε ποιο ποστ ειπα εγω για συγκατοικηση ο τρισαθλιος ΨΕΥΤΗΣ.

διαβαζε βρε ελληνικα και αποδειξε το προμοτορας και αυτα που ειπες με στοιχεια και μετα μιλαμε...αν δεν βγαλεις στοιχεια θα το θεωρησω συκοφαντια και θα επικοινωνησω με τον αντισθενη.. αντρικια και παντελονατα λοιπον

που ειδες οτι προτυνα να νοικιασω στην νικολ....αυτο εγραψα= αν θες και εσυ διαμερισμα πες μου νοικιαζω πολλα κοντα στε τει στην καβαλας και δεν ειναι παρανομο νομιζω να κοιταξω να βρω πελατες οποτε θες σε παω να τα δεις εξυπνοπουλι,,...δεν πηρε δεν προτυνα ισως δεν ενδιαφεροταν...διαβαζε καλα τι γραφει ο αλλος και μετα μιλα...εσυ ειπες οτι προτυνα συγκατηκηση και δεν το αποδειξες αρα τι ψαχνεις παρε την μπαμια σου και τραβα στον μαναβη,,,,αποδειξε τις κατηγοριες σου η θα παω πιο ψηλα...εισαι αντρας δειχτα ...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
...και απαντω με αυτες τις παραθεσεις και το λινκ. 

Ναχα ενα δωματιο μονιμα :)
Και να περνουσατε με τη σειρα
Φαντασιωση μου
Rape σκηνικο :)

Αυτο ειναι πολυ ευκολο κουκλα μου να γινει αρκει να το θες...εχω να σου προτυνω κατι αν θες σε πμ..

τραβα γαμησου τωρα γινε ο 1500ος που ξεβρακωνω οταν τολμαει να με διαψευδει με ψεμματα. ξεβρακωτε.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
σε ξαναρωτησα ρε πουσταριο γιατι κανεις οτι δεν τοδες και συνεχιζεις για ταχαμου ειπα συγκατοικηση? παλιοπουστα

δειξε μου ΠΟΥ ειπα εγω οτι θελετε να μεινετε μαζι ρε χυδαιε ψευτη. τσιπα δεν εχεις να το βουλωνεις οταν ξεφτυλιζεσαι?
μολις απο πανω ειναι τα ντοκουμεντα τι ειπωθηκε και πως ξεβρακωνεσαι. σε διεψευσε σε ολα τα ψεμματα που ισχυριστηκες.
θα μας πεις τελικα τι ειδους μπισνα/προμοτοριλικι της προτεινες στα πμ που ηθελες να μιλησετε ιδιαιτερως?
ή μηπως τολμας να το αρνηθεις.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
απαντσε απλα με αποδειξεις εδω= τα υπολοιπα 4/5 ειναι που ηθελες συνεργασια με τα τσοντοσινεμα για προμο και τεμαχια, που εψηνες τον περουκακια νικολ για συνεταιρισμους και ενοικιαση διαμερισματος και αλλα τετοια να υποθεσω. με κατηγορησες βρες αποδειξεις και τερμα η αντιπαραθεση χωρις αποδειξις δεν γινεται δικαστηριο ...το θεμα ληγει μεχρι να βρεις στοιχεια [size=30pt]αν βρεις θα γινω ρομπα[/size] αν οχι κλεισε το στοματακι σου και ψξνε μεχρι να βρεις...

ανοιξε το στοματακι σου εσυ τωρα να παραδεχτεις ποσο ρομπα εγινες. μην χαθεις σουργελο.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
τα υπολοιπα 4/5 ειναι που ηθελες συνεργασια με τα τσοντοσινεμα για προμο και τεμαχια, που εψηνες τον περουκακια νικολ για συνεταιρισμους και ενοικιαση διαμερισματος και αλλα τετοια να υποθεσω.


Mιλάς για συνεταιρισμούς ρε φίλε και ενοικιαση και είναι κατι που δε μας αφορά,στα @@@ τι έκανε ο κάθε ενας με τη κάθε κρος εχουμε χαλάσει 300 σελίδες επειδη έφαγες κόλημα με το τύπο!ζηλεύεις ωρέ?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Mιλάς για συνεταιρισμούς ρε φίλε και ενοικιαση και είναι κατι που δε μας αφορά,στα @@@ τι έκανε ο κάθε ενας με τη κάθε κρος εχουμε χαλάσει 300 σελίδες επειδη έφαγες κόλημα με το τύπο!ζηλεύεις ωρέ?

τρεις τεσσερις σελιδες παραπισω με προετρεψες να βαλω αποδειξεις καραγκιοζακο τα ξεχασες θες και συ ξεβρακωμα?
γιατι ξεφτιλιζεσαι σε γλεντι που δεν σε αφορα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom