Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
εχεις δικιο σαββατο βραδυ ξανα φαση με γκεσ σταρ μια παντρεμενη ...θα δωσει πονο εκει 3 γυναικες 2 αντρες....

καλα ... συνεχιστε το προμοταρισμα  ......... πλακα εχει ... 
παντως απο οτι βλεπω ολοι προσεχετε τη πουτσα του αλλου .....χμμμμ
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
αποδειξεις ζητησες πουσταριο στις εφερα στη μουρη τι ψευτης πουστας εισαι.
οταν ειναι να φερεις εσυ αποδειξεις φωναζεις τον μπαμπα να μαλωσει γιατι δεν εχεις να πεις τιποτα που ξεφτυλιζεσαι. λεχριτη.

αποδειξεις για ενοικιασειεφερες??? το να κρυβεσαι πισω απο ενα πληχτρολογιο και να βριζεις και να σε καλυπτουν οι μοντ δειχνει αλλα πραγματα εσυ βριζεις εγω σε αποκαλεσα αξιοτιμο μελος. ας διαβασει καποιος τοτε ανωτερος και ας επεμβει ... να δω θα δουν ξανα τις εκφρασεις σου η θα κανουν οτι δεν βλεπουν???
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
βγαλε την τσαπου σου φωτο μλακ και βαλτην εδω μεσα ...την εχεις μεγαλη και σε φασεις δεν κανουμε πρωταθλητισμο φιλε kineg...η διαρκεια και η καυλα μετραει και ο τυπος την ειχε σε καλο βαθμο...να εισαι καλα και σχολιασε για την φαση μας οχι για κατι αλλο...μην εχεις εμμονες με κανεναν εδω πρεπει να περναμε καλα αν θελουμε εχτονωση εκει εξω ας παμε στην βουλη για το 4 μνημονιο

εχετε  μια εμμονη για να  βλεπετε  πουτσες το ξερω αφου αυτος ειναι και ο λογος που πατε στα τσοντοσινεμα ..
τη πουτσα   μου τη δειχνω μονο σε μουνακια ... sorry man ...
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
αποδειξεις για ενοικιασειεφερες??? το να κρυβεσαι πισω απο ενα πληχτρολογιο και να βριζεις και να σε καλυπτουν οι μοντ δειχνει αλλα πραγματα εσυ βριζεις εγω σε αποκαλεσα αξιοτιμο μελος. ας διαβασει καποιος τοτε ανωτερος και ας επεμβει ... να δω θα δουν ξανα τις εκφρασεις σου η θα κανουν οτι δεν βλεπουν???


ενω εσυ  ε ;;; αγιος δε βριζεις  καθολου . .
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αποδειξεις για ενοικιασειεφερες??? το να κρυβεσαι πισω απο ενα πληχτρολογιο και να βριζεις και να σε καλυπτουν οι μοντ δειχνει αλλα πραγματα εσυ βριζεις εγω σε αποκαλεσα αξιοτιμο μελος. ας διαβασει καποιος τοτε ανωτερος και ας επεμβει ... να δω θα δουν ξανα τις εκφρασεις σου η θα κανουν οτι δεν βλεπουν???

αποδειξεις οτι ψευδεσαι ασυστολα οτι ΟΥΤΕΠΟΤΕ προτεινες κατι στον νικολ.
το τι προτεινες ή ηθελες να προτεινεις το ξερεις εσυ και φυσικα δε θα πεις γιατι εισαι ρομπας.
ουτε τι προτεινες στον ιδιοκτητη του ανταλτ και στον αλλο στον πειραια θα μας πεις. θα ζητησεις και γιαυτο αποδειξεις? ειδαμε ποσο παραδεχτηκες και οταν σου απεδειξα για τον νικολ ξεφτιλα ψευτη.
παραμαγαζο να κονομας δεν θα κανεις εδω.
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
εχετε  μια εμμονη για να  βλεπετε  πουτσες το ξερω αφου αυτος ειναι και ο λογος που πατε στα τσοντοσινεμα ..
τη πουτσα   μου τη δειχνω μονο σε μουνακια ... sorry man ...

δεν σου ζητησε κανενας δικια σου φωτο αρχηγε... και το τι βλεπουμε και που παμε δικο μας θεμα αν δεν εκθετουμε η βριζουμε κοσμο...να εισαι καλα σε οτι κανεις παντα
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
δεν σου ζητησε κανενας δικια σου φωτο αρχηγε... και το τι βλεπουμε και που παμε δικο μας θεμα αν δεν εκθετουμε η βριζουμε κοσμο...να εισαι καλα σε οτι κανεις παντα

τωρα τα λες καλα .
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny:
αποδειξεις οτι ψευδεσαι ασυστολα οτι ΟΥΤΕΠΟΤΕ προτεινες κατι στον νικολ.
το τι προτεινες ή ηθελες να προτεινεις το ξερεις εσυ και φυσικα δε θα πεις γιατι εισαι ρομπας.
ουτε τι προτεινες στον ιδιοκτητη του ανταλτ και στον αλλο στον πειραια θα μας πεις. θα ζητησεις και γιαυτο αποδειξεις? ειδαμε ποσο παραδεχτηκες και οταν σου απεδειξα για τον νικολ ξεφτιλα ψευτη.
παραμαγαζο να κονομας δεν θα κανεις εδω.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χα χα χα χα...... ο φωσκολος εβγαλε την λαμψη καποτε εσυ θα βγαλεις το μαθαινω να μιλαω και να διαβαζω ελληνικα..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
απο τις απειλες φτασαμε στο αμηχανο γελιο τωρα ψευτη. απο το εγχειριδιο του ψευτη ολα τα σταδια αντιγραφεις ενα ενα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Αγωνιζεται για τον τιτλο του mr Μαλακα 2016. Αν κι εγω θεωρω οτι του ειναι λιγος αυτος ο τιτλος. Ο εκτορακος ειναι διαχρονικος μαλακας.

εσυ μπαφιαρη οταν τελειωσεις την σαλατα στην κουζινα της γερμανικης ταβερνας πες μας πως να πολεμησουμε την κριση στην ελλαδα  :crazy:
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
ενω εσυ  ε ;;; αγιος δε βριζεις  καθολου . .
αξιοτιμο μελος = βρισια 20 χρονια φυλακη και δημευση περιουσιας γιατι απο σημερα ολοι στην εκφραση μας θα λεμε τις εκφρασεις του μελους .... αποφασιζουμε και διαταζουμε...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Αγωνιζεται για τον τιτλο του mr Μαλακα 2016. Αν κι εγω θεωρω οτι του ειναι λιγος αυτος ο τιτλος. Ο εκτορακος ειναι διαχρονικος μαλακας.


Δίνει άλλη διάσταση στο τίτλο ''μαλάκα'' ο εκτοράκος!!!πλακα πλακα ειχα σκύλο με όνομα έκτορα και του το άλαξα γτ δε το άκουγε!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
απο τις απειλες φτασαμε στο αμηχανο γελιο τωρα ψευτη. απο το εγχειριδιο του ψευτη ολα τα σταδια αντιγραφεις ενα ενα.

ελα εχεις τετοιο εγχειριδιο στα χερια σου ???? τωρα εξηγουνται ολα ... :dancing: :dancing: :dancing:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
αποδειξεις οτι ψευδεσαι ασυστολα οτι ΟΥΤΕΠΟΤΕ προτεινες κατι στον νικολ.
το τι προτεινες ή ηθελες να προτεινεις το ξερεις εσυ και φυσικα δε θα πεις γιατι εισαι ρομπας.
ουτε τι προτεινες στον ιδιοκτητη του ανταλτ και στον αλλο στον πειραια θα μας πεις. θα ζητησεις και γιαυτο αποδειξεις? ειδαμε ποσο παραδεχτηκες και οταν σου απεδειξα για τον νικολ ξεφτιλα ψευτη.
παραμαγαζο να κονομας δεν θα κανεις εδω.


άλλος κάνει κουμάντο δώ μέσα!!η κάνω λάθος!!και ποιό μαγαζί λες??


 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Αγωνιζεται για τον τιτλο του mr Μαλακα 2016. Αν κι εγω θεωρω οτι του ειναι λιγος αυτος ο τιτλος. Ο εκτορακος ειναι διαχρονικος μαλακας.

μην τον αποκαλεις ετσι δεν κανει φιλε συναγωνιστη και αν κανεις ωραιες σαλατες στειλε συνταγη γιατι μου αρεσουν οι σαλατες να εισαι καλα

 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
οι ιδιοι ... ξανα και ξανα ... γαμησανε το thread ......
απορω γιατι ?
γραφτηκε ισως κατι που θελουν να χαθει ?

ποιος ξερει ...

η ουσια παντως είναι 10-11 σελιδες πισω !
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
οι ιδιοι ... ξανα και ξανα ... γαμησανε το thread ......
απορω γιατι ?
γραφτηκε ισως κατι που θελουν να χαθει ?

ποιος ξερει ...

η ουσια παντως είναι 10-11 σελιδες πισω !


Τπτ δε θέλουμε να χαθεί , τα γραπτά μένουν τα λόγια τα παίρνει ο αέρας φιλαράκι!!!το θρεντ το γαμάνε οποιοι μπαίνουν και σκαλίζουν παλιές ιστορίες άνευ λόγου εγω με το τύπο απλά γράψαμε οτι κάναμε φαση με γκόμενες πριβέ και πέσανε κάποια κοράκια να μας φάνε!!!και το ανάφερα επειδή κάποιος΄είπε οτι με είδε απέξω και αν ειμαι εγω με τις αλυσίδες στο πατελόνι!!  :jerking: ενω τη συγκεκριμένη μέρα εγω είμουν σε άλλη φάση  :2on1:
 

darkness_big

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2016
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
μαγκακια του γλικου νερου, εχω πλεον ληξει τη συνεργασια μου με το σινεμα. ειδαν πολλα τα ματια μου και δεν μιλησε το στομα μου αρκετα. προσεξτε τι λετε, γιατι ακομα και τωρα βλεπω να μιλατε για εμενα. μιουτ δεν εχω πλεον, μη με αναγκασετε να μιλησω γιατι δεν εχω και καμια δεσμευση επαγγελματικη.
εκατσα τρισ μινεσ παραπανω στη δουλεια μετα τη πρακτικη και αυτο το οφειλω στη καλη μου συμπεριφορα και στην επαγγελματικοτητα μου. με βοηθησαν οικονομικα και το εκτιμω, σε δυσκολους καιρους. παω καμια φορα σαν πελατης και αυτο που εχο να πο ειναι οτι πλεον ο θομασ δεν παει με τη γκομενα τη σπιριαρα αλλα με μια ξανθια μπαζολα. τουλαχιστον αυτοσ κατι κανει, φερνει εστο εναν μπογο στο σινεμα, εσεισ που τον κραζετε τι κανετε ρε? μην τα βαζετε μαζι του. κρις38 μηπως ξερεις που ειναι η σπιριαρα που εφερνε ο θωμας? μηπως τα διαμερισματα δεν ειναι πισο απο τα τει και μηπως νιοθισ αρκετα γενεοδοροσ τελευταια με τισ γινεκεσ?τα λευτα σου να χα και την ομορφια μου, θα χα φτιαξει πολυ καλες καταστασεις. μεχρι και ο καραφλας για σενα λεει. αν νομιζεις οτι γαμας επιδι εχισ λευθτα να σε πληροφορισω οτι ιπαρχουν εδω μεσα ατομα που γελανε με τη παρτι σου χορισ να γραφουν. δεν στους φερνι ολουσ να γνοριστιτε και ειναι λογικο να πεζι μπαλα και μονι τισ, οσα λευτα και να τισ σταζις. μα και εσι βρε σουργελο δεν εχεις ακουσει αυτο με τη γυναικα το μπουκαλι και τον φελο? φελε
 

darkness_big

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2016
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Τπτ δε θέλουμε να χαθεί , τα γραπτά μένουν τα λόγια τα παίρνει ο αέρας φιλαράκι!!!το θρεντ το γαμάνε οποιοι μπαίνουν και σκαλίζουν παλιές ιστορίες άνευ λόγου εγω με το τύπο απλά γράψαμε οτι κάναμε φαση με γκόμενες πριβέ και πέσανε κάποια κοράκια να μας φάνε!!!και το ανάφερα επειδή κάποιος΄είπε οτι με είδε απέξω και αν ειμαι εγω με τις αλυσίδες στο πατελόνι!!  :jerking: ενω τη συγκεκριμένη μέρα εγω είμουν σε άλλη φάση  :2on1:

η μισι αλιθια. την αλι μισι την ξερουμε εγω και εσυ. ετυχε το ιδιο βραδυ να τα λεω απ εξω με τον Κωστα και μονος σου μπηκες στη διαδικασια να ρωτησεισ εαν ειμαστε απο το φορουμ η του μαγαζιου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom