Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Αλλαξε γυαλακια φιλαρακι ...
εκτος από γιδοβοσκος ξεροσταλακιας
εισαι και τυφλος - κρυφογκει  :effemine: ...

Παντως φιλαρακι την επομενη φορα μην ξεροσταλιάζεις σαν το γιδι εξω στο κρυο ...
ελα και ζητα μου 7.5 ευρω ... θα στα δωσω !  :hi:


Όταν θα σου σκάσω μύτη θα χεστής και είμαι σίγουρος!!  ;) ;)
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Αλλαξε γυαλακια φιλαρακι ...
εκτος από γιδοβοσκος ξεροσταλακιας
εισαι και τυφλος - κρυφογκει  :effemine: ...

Παντως φιλαρακι την επομενη φορα μην ξεροσταλιάζεις σαν το γιδι εξω στο κρυο για 90λεπτα!!! ...
ελα και ζητα μου 7.5 ευρω ... θα στα δωσω !  :hi:


εσυ δεν είσαι που παρακάλαγες να πάρεις μάτι από παραλία γυμνιστών????σάλτα  :knockinb: που θα με πεις ξεροσταλάκια ντουβάρι
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
23 μέλη και 46 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα. :orchestra: :rockon: :rockon:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
και μη με απειλείς με πμ ότι θα με πας γαμιόντας dskoul γτ θα σε κάνω να κλαίς και θα σκουπίζεσαι με τις κιλότες τις γκόμενάς σου,μπιντέ
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
και ερχονται και αλλες 2
 

Συνημμένα

  • IMG_20160924_161937.jpg
    IMG_20160924_161937.jpg
    122,1 KB · Εμφανίσεις: 54
  • IMG_20160924_162006.jpg
    IMG_20160924_162006.jpg
    155,9 KB · Εμφανίσεις: 46

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Ιστορικο: ειμαστε δυο φιλες γυρω στα 30
Σιγουρα καποιοι αποσας μας εχετε πληρωσει κ μας εχετε παρει!
Διαβαζουμε καιρο οπως και η μια απο τις 2μας εχει πετυχει το αγορι της εδω μεσα κ γιαυτο σας αποδειξαμε μολις πως το μουνι μας σας σερνει απο τη μυτη, ειστε οι βαρκουλες μας που σας σερνουμε!
Θελατε να γαμησετε μουναρα χωρις να τα σκασετε :) ε οχι βρε αγορακια μου! Γιαυτο σας αφησαμε με το πουλι στο χερι κ κλαιμε απο τα γελια τωρα!
Και για την ιστορια ο τομας μας εστειλε μηνυμα να μην παμε διοτι δε θα παει αυτος, μονοφαγας σου λεει! Αντε γεια τωρα αγορια, να τα σκατε σε μας για να γαματε καλα!
παραθεση μου ειναι οι φωτο παλιομαλακισμενες!!! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Συνημμένα

  • IMG_20160924_161925.jpg
    IMG_20160924_161925.jpg
    155,5 KB · Εμφανίσεις: 33

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Συνημμένα

  • IMG_20160924_161907.jpg
    IMG_20160924_161907.jpg
    152,4 KB · Εμφανίσεις: 36

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
τι κριμα Kwstasikis kwstas μεχρι που με παρακαλαγες να γραψω καλα λογια για εσενα και να καλεσω κοσμο .
ρε δεν πας να γ.....θεις .
αντε τι εχεις να πεις ?????.

ΠΑΝΤΟΣ εγω μια φορα ειμαι καθαρος απεναντι σας .

ερχονται και αλλοι στο μελλον  στην φορα για ξεσκεπασμα γιατι τα πηρα .

και κλεινω εδω για το σκηνικο παμε για αλλα αγωνιστες των καλτ καταστασεων και της παρτουζας  :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Blackdove δεν εχω προβλημα να στα γραψω κιολας αν δεν τα βλεπεις.
η αληθεια ειναι δεν ειναι και η καλυτερες φωτο.
εδω δεν ειδες την ξανθια εχθες που ειχε και τα
πιασιματακια της. :2funny: :2funny:
 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο μενα!!!!
Εχω να γραψω καιρο γιατι δεν μου αρεσουν οι καταστασεις και οι τσακομοι που γινονται εδω!!!!
Τα εχετε βαλει με τον Θωμα χωρις κανενα λογο!!!
Το μονο που κανει ειναι να ενημερωνει!!!! Εγω εχω σταματησει να γραφω το τι κανουμε εκει γιατι απλα βαρεθηκα τους μαλακες που εχουν να γαμησουν χρονια μαλλον και βγαζουν ποσο μαλακες ειναι εδω μεσα.

Για χθες βραδυ, κανεις λογικος δεν ειχε χαψει οτι θα γινει τετοια φαση!!!!
Ετσι και αλλιως καθε Παρασκευη σχεδον εκει παμε.
Δεν παιξαμε αλλα ηταν ευκαιρια να γνωριστουμε με ατομα λογικα που μιλαμε μαζι τους απο εδω.

Για να ξερετε παμε εκει γιατι η καυλα μας ειναι αυτες οι καλτ καταστασεις!!! Ο καθενας με την τρελλα κ την καυλα του παιδια!!!!

Αμα δεν σς αρεσει να πατε σε καποιο θρεντ που ασχολειτε με μαλακες!!! Εμεις ειμαστε εδω για την καυλα μας!!!

Και πολλες φορες εχουμε περασει τελεια!!!!! Και θα συνεχισουμε να το κανουμε!!!!
Θωμα, Γιαννη, Γιαννη χαρηκα πολυ που τα ειπαμε μετα απο τοσο καιρο!!!!


 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο μενα!!!!
Εχω να γραψω καιρο γιατι δεν μου αρεσουν οι καταστασεις και οι τσακομοι που γινονται εδω!!!!
Τα εχετε βαλει με τον Θωμα χωρις κανενα λογο!!!
Το μονο που κανει ειναι να ενημερωνει!!!! Εγω εχω σταματησει να γραφω το τι κανουμε εκει γιατι απλα βαρεθηκα τους μαλακες που εχουν να γαμησουν χρονια μαλλον και βγαζουν ποσο μαλακες ειναι εδω μεσα.

Για χθες βραδυ, κανεις λογικος δεν ειχε χαψει οτι θα γινει τετοια φαση!!!!
Ετσι και αλλιως καθε Παρασκευη σχεδον εκει παμε.
Δεν παιξαμε αλλα ηταν ευκαιρια να γνωριστουμε με ατομα λογικα που μιλαμε μαζι τους απο εδω.

Για να ξερετε παμε εκει γιατι η καυλα μας ειναι αυτες οι καλτ καταστασεις!!! Ο καθενας με την τρελλα κ την καυλα του παιδια!!!!

Αμα δεν σς αρεσει να πατε σε καποιο θρεντ που ασχολειτε με μαλακες!!! Εμεις ειμαστε εδω για την καυλα μας!!!

Και πολλες φορες εχουμε περασει τελεια!!!!! Και θα συνεχισουμε να το κανουμε!!!!
Θωμα, Γιαννη, Γιαννη χαρηκα πολυ που τα ειπαμε μετα απο τοσο καιρο!!!!

Και ναι ηρθε η γνωστη ξανθια!!!! Πως δεν την ειδαν οι στημενοι στον ΟΣΕ και στο Σαντουιτσαδικο δεν ξερω!!!!

 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καλησπερα και απο μενα!!!!
Εχω να γραψω καιρο γιατι δεν μου αρεσουν οι καταστασεις και οι τσακομοι που γινονται εδω!!!!
Τα εχετε βαλει με τον Θωμα χωρις κανενα λογο!!!
Το μονο που κανει ειναι να ενημερωνει!!!! Εγω εχω σταματησει να γραφω το τι κανουμε εκει γιατι απλα βαρεθηκα τους μαλακες που εχουν να γαμησουν χρονια μαλλον και βγαζουν ποσο μαλακες ειναι εδω μεσα.

Για χθες βραδυ, κανεις λογικος δεν ειχε χαψει οτι θα γινει τετοια φαση!!!!
Ετσι και αλλιως καθε Παρασκευη σχεδον εκει παμε.
Δεν παιξαμε αλλα ηταν ευκαιρια να γνωριστουμε με ατομα λογικα που μιλαμε μαζι τους απο εδω.

Για να ξερετε παμε εκει γιατι η καυλα μας ειναι αυτες οι καλτ καταστασεις!!! Ο καθενας με την τρελλα κ την καυλα του παιδια!!!!

Αμα δεν σς αρεσει να πατε σε καποιο θρεντ που ασχολειτε με μαλακες!!! Εμεις ειμαστε εδω για την καυλα μας!!!

Και πολλες φορες εχουμε περασει τελεια!!!!! Και θα συνεχισουμε να το κανουμε!!!!
Θωμα, Γιαννη, Γιαννη χαρηκα πολυ που τα ειπαμε μετα απο τοσο καιρο!!!!
και εγω χαρηκα ποιο πολυ για την ανταλαγη αποψεων .χαιρομαι που τελικα γιαννη εχουμε και αλλους 2 στην παρεα μας με ορεξη για καλτ σκηνικα.
και οπως ειπες Αμα δεν σς αρεσει να πατε σε καποιο θρεντ που ασχολειτε με μαλακες!!!
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
0
Καλησπερα...

Βασικα ο καθενας απο οτι εχω καταλαβει εχει την γνωμη του ειτε ηταν μεσα στο χωρο ειτε δεν ηταν, δεν προκειται να ασχοληθω σε τετοιου ειδους αντιπαραθεσεις διοτι δεν βγαζουν κ νοημα.
Χθες ηρθε η ξανθια κοπελα της προηγουμενης Παρασκευης γιατι απλα της αρεσει η φαση κ γουσταρει να διασκεδαζει με αγορακια και επισης δεν διαψευδεται οτι ηταν χθες εκει διοτι υπαρχει πολυς κοσμος που το επιβεβαιωσε...Εγω χαρηκα που μιλησα με συναγωνιστες απο κοντα...

Υ.Γ. Παιδια ολοι ειμαστε γυρω απο την κοπελα με σκοπο να την χαρουμε αλλα χθες εαν υπηρχε πολυελαιος και απο εκει θα κρεμοσασασταν...
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καλησπερα...

Βασικα ο καθενας απο οτι εχω καταλαβει εχει την γνωμη του ειτε ηταν μεσα στο χωρο ειτε δεν ηταν, δεν προκειται να ασχοληθω σε τετοιου ειδους αντιπαραθεσεις διοτι δεν βγαζουν κ νοημα.
Χθες ηρθε η ξανθια κοπελα της προηγουμενης Παρασκευης γιατι απλα της αρεσει η φαση κ γουσταρει να διασκεδαζει με αγορακια και επισης δεν διαψευδεται οτι ηταν χθες εκει διοτι υπαρχει πολυς κοσμος που το επιβεβαιωσε...Εγω χαρηκα που μιλησα με συναγωνιστες απο κοντα...

Υ.Γ. Παιδια ολοι ειμαστε γυρω απο την κοπελα με σκοπο να την χαρουμε αλλα χθες εαν υπηρχε πολυελαιος και απο εκει θα κρεμοσασασταν...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
αυτο που καποιοι κυνηγανε καποιους για να τους κραξουν και σε αλλα θερντ :2funny: :2funny:
 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα...

Βασικα ο καθενας απο οτι εχω καταλαβει εχει την γνωμη του ειτε ηταν μεσα στο χωρο ειτε δεν ηταν, δεν προκειται να ασχοληθω σε τετοιου ειδους αντιπαραθεσεις διοτι δεν βγαζουν κ νοημα.
Χθες ηρθε η ξανθια κοπελα της προηγουμενης Παρασκευης γιατι απλα της αρεσει η φαση κ γουσταρει να διασκεδαζει με αγορακια και επισης δεν διαψευδεται οτι ηταν χθες εκει διοτι υπαρχει πολυς κοσμος που το επιβεβαιωσε...Εγω χαρηκα που μιλησα με συναγωνιστες απο κοντα...

Υ.Γ. Παιδια ολοι ειμαστε γυρω απο την κοπελα με σκοπο να την χαρουμε αλλα χθες εαν υπηρχε πολυελαιος και απο εκει θα κρdεμοσασασταν...

:2funny: :2funny: :2funny: ;) :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom