Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
to skiniko egine 23:30- 00:00. Gia kali mou tyxi pistepsa kai irtha kai to eida me ta matia mou. Το κακο είναι οτι η γκομενα δεν εκατσε πολυ και την εχυσαν 2 ατομα απο οτι καταλαβα γιατι δεν το εβλεπα καλα το σκηνικο μιας και την περικυκλωσαν πολλα άτομα. Φυσικα 7,50 eyrw ηταν πολυ λίγα για αυτες τις εμπιριες που σπανια βλεπεις αλλα και συμμετεχεις.

Περήμενα να αντεχει περισσοτερο γιατι ήταν μουναρα και ήθελα και εγω να γαμησω αλλα.....Βελτιστοποιήσα οτι θα έπερνα και εγω σειρα μιας και πίστευα οτι αντεχει. Η μαλακία ήταν οτι ενώ σκεφτόμουν να ανεβω στην σκηνη να της τον δωσω πίπα με πρόλαβε ο καραφλάκος (χωρίς παρεξήγηση αλλα δεν ξέρω το ονομα του) πανω στην σκηνή και τον έδωσε πίπα .....Μονο απο έκει μπορούσες να μπείς μπροστά της την ώρα που την είχε στημένη ο άλλος και την γαμούσε.Κριμα.....

Τη άλλη φορά ρε φίλε όποιος και αν είσαι που την εφερες (μάλλον ενας πιτσιρικας που καθόταν μετα τα γαμησια μαζι του για λιγο και κάτι της είπε στο αυτι και βγηκε έξω) κοιτα να αντέχει πολλες πούτσες το κορίτσι γιατι μειναμε όλοι με το πουλι στο χερι και τρεχαμε στα μπουρδελάκια να ξεκαβλωσουμε μετα. Εγω τον έδωσα μια πίπα στην Κωλωνουν 47 Τζουλια μετα γιατι οι καυλες φτασαν στο Ζενιτ!

Ευχαριστουμε για την εμπειρία παντως!



ναι ολες οι  μουνάρες εκει πάνε χαχαχαχα
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Εγω εικαζω πως το σκηνικο ειχε στηθει για να κοπουν χθες 50 εισιτηρια +++ . Μολις κοπηκαν, ο ιδιοκτητης καλεσε τη συνεργατιδα χοντρη ξανθια να ξεχαρμανιασει κανεναν, για να απαλυνθει καπως ο θυμος οσων εμειναν με το πουλι στο χερι. Αλλιως ολοι θα την επεφταν στον ιδιοκτητη, οτι και καλα κατα 100% ηταν στημενο.. Τελικα η χοντρη ξενερωσε με τους 50, πηρε δυο για μιση ωρα και εφυγε. Οι υπολοιποι 48 λενε οτι περασαν καλα βλεποντας την περικυκλωμενη ξανθια... τελος παντων... Θελει προσοχη στο τι πιστευουμε και τι οχι... Ποιος κερδισε τελικα απο αυτο το στημενο ζευγαρι που και καλα θα ερχοταν και θα ηταν μεθυσμενη η γκομενα (χαχαχχα) και θα γαμιοταν με 100 ατομα ?

Ο ιδιοκτητης φυσικα!! 50 χ 7,5 = ????€€€€€€€€€€€€


:rockon: :rockon: :rockon:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
απλα για να μη τους πουνε μαλάκες που φάγανε φόλα από το τύπο το πολλά υποσχόμενο είπαν ότι πήγε μια ξανθιά και γαμήσανε χαχαχαχαχαχαχα
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.776
Πόντοι
12.056
Εγω εικαζω πως το σκηνικο ειχε στηθει για να κοπουν χθες 50 εισιτηρια +++ . Μολις κοπηκαν, ο ιδιοκτητης καλεσε τη συνεργατιδα χοντρη ξανθια να ξεχαρμανιασει κανεναν, για να απαλυνθει καπως ο θυμος οσων εμειναν με το πουλι στο χερι. Αλλιως ολοι θα την επεφταν στον ιδιοκτητη, οτι και καλα κατα 100% ηταν στημενο.. Τελικα η χοντρη ξενερωσε με τους 50, πηρε δυο για μιση ωρα και εφυγε. Οι υπολοιποι 48 λενε οτι περασαν καλα βλεποντας την περικυκλωμενη ξανθια... τελος παντων... Θελει προσοχη στο τι πιστευουμε και τι οχι... Ποιος κερδισε τελικα απο αυτο το στημενο ζευγαρι που και καλα θα ερχοταν και θα ηταν μεθυσμενη η γκομενα (χαχαχχα) και θα γαμιοταν με 100 ατομα ?

Ο ιδιοκτητης φυσικα!! 50 χ 7,5 = ????€€€€€€€€€€€€


:hi:
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
απλα για να μη τους πουνε μαλάκες που φάγανε φόλα από το τύπο το πολλά υποσχόμενο είπαν ότι πήγε μια ξανθιά και γαμήσανε χαχαχαχαχαχαχα


ενω εσυ ... που καθοσουν αποξω τοσες  ωρες σα το μαλακα και περιμενες ..ησουν καλυτερος ; ; ; ;
:2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Επαναλαμβάνω !
το cult σκηνικο ηταν που γνωριστηκαμε στα πηγαδάκια εντος και εκτος της αιθουσας!
και φυσικα ο μαλλιας που όπως παντα ετρεξε πρωτος και πηρε σειρα!
Δεν γαμησε! απλα ηθελε να είναι μπροστα και καθως γαμουσε συναγωνιστης του επιανε το κωλο  :rockon: :rockon: :rockon:

Ξανθια παρτολα εσκασε ! βολεψε μερικους και τους υπολοιπους με ματι ...
ωραια ΔΕΝ την λες ... χοντρη παρτολα
αλλα ακριβως γι αυτό το λογο ημασταν ολοι εκει ...
για την μαλακια της φασης !

Παντως από όλα αυτά που διαβαζω καταλαβαίνω ποιοι είναι οι φιδεμποροι
ο άλλος λεει περασε με την μηχανή ... τι περασες ρε βλαμενε ? μπες μεσα κωλοτσιγκουνη  :jerking:
ο άλλος την ειχε στησει στην σταση ... ρε τρομπα οι ανωμαλοι την στηνουνε ! αστο διακο  :jerking:
τριβλακες και φιδεμποροι
Σας Σταμπάραμε και πλεον θα σας φερομαστε όπως σας αξιζει !

:hi:


ενώ εσυ ρε μάγκα large  γαμια πήγες να πηδήξεις τσάμπα εγω αμα θέλω να γαμήσω δε θα έρθω σινεμά να παρακαλάω τη κάθε πατσόλα!! ψευταράδες όλοι
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Εχω κλασει στο γελιο απο το πρωι..την περικυκλωσαν λεει 50 ατομα...γαμησαν 2 αλλα κατα τα αλλα περασαν γαματα με την ξανθια που μπηκε

Σας γλενταει ο ιδιοκτητης με τους αβανταδορους του μου φαινεται  :rockon:



θεοοοςς  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
δηλ μονο εσυ εχεις το δικαιωμα να γραφεις και να σχολιαζεις Κ.παρτολα?αντε κανε μας τη χαρη πρωι πρωι..λες και δεν μπορει ο οποιοσπηποτε να καταλαβει αν ειστε σαλιαρηδες με αυτα που γραφετε..που θα πεις και στον καθενα αν επρεπε να μπει η οχι..κανε μας και κουμαντο ρε..με τον καθε ενα που λεει το μακρυ του και το κοντο του να μπει ο αλλος μεσα για να ψαρεψεις εσυ..αιντε δροσερο αγορι


Μα εκει όταν μπαίνει γκόμενα γουστάρουν και οι δροσεροι γτ θα δουν καμιά πούτσα όρθια να χουφτώσουν..ποντάρουν στη κάβλα τους σου λέει αν καβλώσει μπορει να φάω κανα πούτσο αλάδωτο γτ κάνω και δίαιτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
o ενας λεει μουναρα..ο αλλος χοντρη..να συνενοειστε πρωτα παιδια και μετα να σχολιαζετε..οσο υποκειμενικα και να γραφεις οι αποψεις διαφερουν πολυ..


όταν εχεις να  :knockinb: γκόμενα από το δημοψήφισμα όλες μουνάρες σου φαίνονται,έχει θολώσει το μάτι τους!!και εσένα μπορει να δουν κάπως,το νου σου!!  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
εφόσον όλοι θελετε να είσαστε μάγκες και να σας πιστεύουνε βγάλτε φωτό έστω το μαλλί της γκόμενας η κατι τελος πάντων!!κινητά έχετε όχι μονο για να φωτίζεται στο σκοτάδι να βλέπετε τη τρύπα που γαμάτε αλλα και να βγάλετε καμια φωτό διακριτική. 
 

Συνημμένα

  • download.jpg
    download.jpg
    5,3 KB · Εμφανίσεις: 21

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
Μάγκες μην ταακωνεστε..ακομα να καταλάβετε γιατι εγινε το χθεσινό σκηνικο;;για να γνωριστούν τα μέλη μεταξυ τους και να μιλήσουν χαχαχαχαχαχα α α το διάβασα πιο πανω και κλάψα..δηλ τι είπατε;;ποσο ζώα ειστε που το χαψατε;;
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Μάγκες μην ταακωνεστε..ακομα να καταλάβετε γιατι εγινε το χθεσινό σκηνικο;;για να γνωριστούν τα μέλη μεταξυ τους και να μιλήσουν χαχαχαχαχαχα α α το διάβασα πιο πανω και κλάψα..δηλ τι είπατε;;ποσο ζώα ειστε που το χαψατε;;



ναι να κανονίσουμε και καμια ποιητική βραδιά η καμια βραδιά τσίπουρου να λέμε ιστορίες από το πόλεμο στο Βιετνάμ εμεις οι παλιοί βετεράνοι χαχαχαχα
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Μόνο ΛΑΟΥ έπαιζαν οι ποιητικές βραδιές τύπε!
Εδώ με τον Κώστα Ταχτσή.

:pipa1:


 

Συνημμένα

  • cine_Laou_watermarked.jpg
    cine_Laou_watermarked.jpg
    68,3 KB · Εμφανίσεις: 35
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
ενώ εσυ ρε μάγκα large  γαμια πήγες να πηδήξεις τσάμπα εγω αμα θέλω να γαμήσω δε θα έρθω σινεμά να παρακαλάω τη κάθε πατσόλα!! ψευταράδες όλοι


γιαυτο ξεροσταλιαζες απεναντι και  κοιταγες;;; :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι τ 7 ευρω είναι ότι δεν πιστεύουμε πλεον,μετα τη ψευτιά του βλάκα που τελικά ηταν γκόμενες!!τπτ δεν ήρθε ,ψέματα λέτε!καμία ξανθιά δε μπήκε μέσα μεχρι της 12 καρφωνα την εισοδο!εγώ και αλλοι 2-3 τύποι παραπέρα



φατε  ενα μαλακα ρε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom