Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
γιαυτο ξεροσταλιαζες απεναντι και  κοιταγες;;; :jerking: :jerking: :jerking:


Εσυ τι πρόβλημα έχεις να ξεροστάλιαζα ρε ψευταρά εσείς εισαστε όλο αντιφάσεις τη μια την λετε μουνάρα ξανθιά την άλλη χοντρη μπαζολα ουτε ψέματα δε μπορειτε να πείτε και μας βάζεις χέρι γτ καθόμασταν απέναντι?? αν σε χαλάει έλα να μου πάρεις μια πίπα να σου δώσω τα 7,50 ευρω να σκάσεις  :birdman:
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παλικάρια γιατί τρελένεστε και μαλώνετε; Στον χώρο αυτό θα δεις τα πάντα κατα καιρούς! Καθημερινά συχνάζουν ομοφυλόφιλοι ή άτομα που την βρίσκουν με την τσόντα και περίεργα σκηνικά, ΠΣΚ μπορείς να δεις τρανς, πουτάνες πληρωμένες, κρος και κάποιες φορές κανένα καυλωμενο ζευγάρι! Αυτή είναι η πραγματικότητα, τώρα το πως το μαγαζί κάποιες φορές μπορεί να φέρει και καμιά γκομενα πληρωμένη καλά κάνει, κόσμο θέλει να μαζέψει. Εσείς γιατί τρελένεστε;
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
εισαι κλασσικος ομοφυλοφιλος σε αρνηση .....

την επομενη εμπα μεσα και πιασε τις πουτσες σιγα σιγα ... :2funny:


Αφου το λές εσύ,εκανες τη διάγνωση από ένα σάιτ μπράβο παπάρα  :thefinge: οι κρυφόπουστες σαν και εσένα έχουν τη τάση να θέλουν και άλλους στο άθλημα εισαστε σα τους ιεχωβάδες ένα πράμα, να ηξερες πόσες αδερφάρες έχω σαπακιάσει και εχουν αρπάξει σφαλιάρες επείδη μ τη πέφτανε και δε καταλ'αβαιναν όταν τους έλεγα ''κόφτο δε γουστάρω''
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ρε παλικάρια γιατί τρελένεστε και μαλώνετε; Στον χώρο αυτό θα δεις τα πάντα κατα καιρούς! Καθημερινά συχνάζουν ομοφυλόφιλοι ή άτομα που την βρίσκουν με την τσόντα και περίεργα σκηνικά, ΠΣΚ μπορείς να δεις τρανς, πουτάνες πληρωμένες, κρος και κάποιες φορές κανένα καυλωμενο ζευγάρι! Αυτή είναι η πραγματικότητα, τώρα το πως το μαγαζί κάποιες φορές μπορεί να φέρει και καμιά γκομενα πληρωμένη καλά κάνει, κόσμο θέλει να μαζέψει. Εσείς γιατί τρελένεστε;


τρελαίνομαι με το ψέμα ρε τύπε και με το να μου τη πέφτουν λούγκρες ενώ δε γουστάρω να της γαμήσω
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
ο ψευτοτομας θα με εκαανε και μιουτ χαχα

μαβρο στο στα σινεμα ρε μαλαακες και στους τομαδες  γαματε κανονικα καμια γκομενιτζαα
αφτοι τα περνουν η ειναι αφεντικαα μην μπιστεβετε τιποτε
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7171204#msg7171204 date=1474722875]
ο ψευτοτομας θα με εκαανε και μιουτ χαχα

μαβρο στο στα σινεμα ρε μαλαακες και στους τομαδες   γαματε κανονικα καμια γκομενιτζαα
αφτοι τα περνουν η ειναι αφεντικαα μην μπιστεβετε τιποτε
[/quote]


μιουτ??ώπα ρε τύπε από που και ως που??μοντ είναι για να έχει τέτοιο δικαίωμα??η μήπως δε ξέρει ότι είναι απλό μέλος.  :idiot:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7171204#msg7171204 date=1474722875]
ο ψευτοτομας θα με εκαανε και μιουτ χαχα

μαβρο στο στα σινεμα ρε μαλαακες και στους τομαδες   γαματε κανονικα καμια γκομενιτζαα
αφτοι τα περνουν η ειναι αφεντικαα μην μπιστεβετε τιποτε
[/quote]



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=124411.msg7171204#msg7171204 date=1474722875]
ο ψευτοτομας θα με εκαανε και μιουτ χαχα

μαβρο στο στα σινεμα ρε μαλαακες και στους τομαδες   γαματε κανονικα καμια γκομενιτζαα
αφτοι τα περνουν η ειναι αφεντικαα μην μπιστεβετε τιποτε
[/quote]επειδη ετοιμαζω μια καλη απαντηση για τα χθεσινα θα τα πουμε σε λιγο εμεις. :birdman: :birdman:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
μιουτ??ώπα ρε τύπε από που και ως που??μοντ είναι για να έχει τέτοιο δικαίωμα??η μήπως δε ξέρει ότι είναι απλό μέλος.  :idiot:
εσενα ποιος σου  μιλησε τωρα .ΑΠΙΣΤΕ.ποσα μελη σου ειπαν οτι επαιξε σκηνικο και εσυ λες δεν ηρθε καμια γκομενα.
μηπως επειδη ξερω πρεπει να αλλαξεις γυαλια. :birdman:
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
περιμενο σουφτα μου τα παμαμυτια σου

Ηταν 24 00 το βραντι οταν εσκασε η γκομεναρα και την πηραμε με ουζα ....

χαχαχα
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
εσενα ποιος σου  μιλησε τωρα .ΑΠΙΣΤΕ.ποσα μελη σου ειπαν οτι επαιξε σκηνικο και εσυ λες δεν ηρθε καμια γκομενα.
μηπως επειδη ξερω πρεπει να αλλαξεις γυαλια. :birdman:


εσυ δεν είσουν που έγινες ρόμπα?που έστειλες μήνυμα στα κορίτσα να μη πάνε??
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Κανονίστε κανένα σκηνικό σωστό!!όχι με μούφα γκόμενες -φάντασμα κτλ.. να βουλώσετε στόματα  :pipa2:
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
ρε άντε τράβα που θα με πεις μαλάκα επειδή δεν μάσησα

Εχεις δικιο ... δεν εισαι μαλακας !

εισαι μαλακο-γιδι !

Μαγκες εγω βαρεθηκα να απολογούμαι σε τσιφούτηδες ... σε "περιμενω στη σταση απέναντι" και σε πουστηδες on denial

Δεν εγινε τιποτα γιδια χθες !
αυτό θελετε να ακουσετε ?
περασαμε χαλια !
δεν γελασαμε
δεν ειδαμε μουνια
και είχαμε και 30 πουστηδες να μας πιανουν τον κωλο ...

απλα να ξερετε ... ότι πλεον εμεις σας ξερουμε ;)  :gay: :gay:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Εχεις δικιο ... δεν εισαι μαλακας !

εισαι μαλακο-γιδι !


Kαι εσυ αγάμητος κάγκουρας!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ανακόντααα  εσυ δεν είσουν που παρακαλούσες για μάτι σε παραλίες το καλοκαίρι αχχχαχαχ το μάτι στο σινεμά απέξω σε χάλασε τροομαάρα σου
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.776
Πόντοι
12.056
Φτιαχνω καφε και περιμενω απαντηση του Θωμα που θα ριξει φως στην σπεκουλα που παιζετε  :2funny: :2funny: :'( :'( :'(
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
καλησπερα.
χθεσινη βολτα απο το σινεμα.ωρα αφιξης 22.30
ο φιλος giannis zorbakis,kai giannis g και giannis Agiannis ηταν εκει.
κατευθειαν πηγαδακι για τα της ημερας.
κανενας μας δεν πιστεψε για το σκηνικο αλλα εμας δεν μας πειραζει.
ειμαστε πελατες λατρεις αλλα και θαυμαστες των καλτ σκηνικων και ετσι θα πηγαιναμε οπως παμε καθε φορα.
δεν θα κριψω βεβαια πως αν και εγω το ειχα καταλαβει 100% οτι ειναι μουφα η δουλεια (παραθετω ποιο κατω πρωσωπικα μυνηματα του Kwstasikis kwstas)
οχι για να μην με περναει και για μαλακα οτι το εχαψα.
και θα ηθελα να παραθεσει και αυτος( η αυτες )τα μυνηματα μου μιας και δεν κρατησα τα απεσταλμενα :headbang:μου πμ.
μετα απο ωρα συζητησης εσκασε 23.15 η γνωστη για εμενα ξανθια που ειχα αναφερει πριν 2 παρασκευες και περασα καλα με ενα καυλωτικο παλι ντησιμο.
τσιγαρακι παντα πριν αρχισει τον αγωνα στο καπνηστηριο και κατευθειαν στην γνωστη μερια μπροστα αριστερα σκηνη για να παιξει .
με το που μπηκε επεσε το χαμογελο και η ματια για το πρωτο καλεσμα.
δεν υπηρχε περιπτωση με τοσο κοσμο να επαιζα ανετα και γιαυτο δεν εκανα κινηση.
καθησα 4αδα με τους αλλους στην πρωτη σειρα μεση και συνεχισαμε την συζητηση και περναμε το ματι μας .
εγω και ο Giannis Agiannis ειχαμε ξαναπαιξει και δεν μας εκανε αισθηση λογο κοσμου να ξαναπαιξουμε.
μειναμε 4αδα να συζηταμε το σκηνικο και να καυλωνουμε.
ο γνωστος μαλλιας ο οποιος με ειχε κοζαρει ωρα στην θεση του διπλα στην κοπελα να παιρνει το ματι του και να την παιζει στα χερια πιθανων καποιου οπου για κακη του τυχη αποθηθηκε απο τον συνοδο κοντοκουρεμενο της ξανθιας.
μετα απο μερικα πισωκολητα και καποιες πιπες ικανοποιοντας αρκετους(μπραβο της)ηρθε πρωτη σειρα και καθησε διπλα μου να μιλησουμε λιγο.
τα γερακια ομως ηταν αρκετα και ετσι η συζητηση μας ηταν 2 λεπτα το πολυ.εφτανε να πουμε καποια πραγματα ομως :dancing:
αποχωρηση για πλησιμο στο μπανιο και αποχωρηση γενικα απο το σινεμα.
με αρκετες παρεες που δεν την ειχαν ξαναδει να μιλανε για αυτη και να ειναι χαρουμενοι για το σκηνικο .

οσο αφορα φιμες περι γνωριμιας εμου και του ιδιοκτητη ΟΥΤΕ ΚΑΝ τον ξερω .

και για το τι καλεσε ο ιδιοκτητης την κοπελα επισης ουτε μια στο 100000000 δεν υπαρχει περιπτωση για τετοιο σκηνικο

η κοπελα γουσταρει αυτο που κανει και γιαυτο ερχετε για εμας.
και την ευχαριστουμε .



 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
και ξαναλέω εφόσον έσκασε μύτη γκόμενα μαλάκες είμασταν εμείς τόσα ατομα να μη μπούμε μέσα,??αυτό περιμέναμε να δούμε για να κάνουμε ντου!!!εγω ξανθιά δεν είδα να μπαινει μέσα στο σινεμά μεχρι της 12 και που είμουν εκεί και κάπνιζα!!!
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
και ξαναλέω εφόσον έσκασε μύτη γκόμενα μαλάκες είμασταν εμείς τόσα ατομα να μη μπούμε μέσα,??αυτό περιμέναμε να δούμε για να κάνουμε ντου!!!εγω ξανθιά δεν είδα να μπαινει μέσα στο σινεμά μεχρι της 12 και που είμουν εκεί και κάπνιζα!!!

Αλλαξε γυαλακια φιλαρακι ...
εκτος από γιδοβοσκος ξεροσταλακιας
εισαι και τυφλος - κρυφογκει  :effemine: ...

Παντως φιλαρακι την επομενη φορα μην ξεροσταλιάζεις σαν το γιδι εξω στο κρυο για 90λεπτα!!! ...
ελα και ζητα μου 7.5 ευρω ... θα στα δωσω !  :hi:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom