Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
ενώ οι υπόλοιποι εκει μέσα ελεύθεροι ε?? με τη γυναίκα παιζω να ξέρεις εσεις τρώτε παντοφλα από της φακλανες σας,και εχέτε απωθημένα!!δικηγόρο δε θα σε βάλουμε!!!

ναι παιζεις ...( το πουλι σου) γιαυτο  γυρνας σαν την αδικη καταρα εξω απο τα τσοντοσινεμα παρακευη βραδυ ...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

α ρε  κακομοιρη .... ακομα  και ο ... πικερ ειναι καλυτερος απο εσενα .. :cheesy:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
αγορασε γαλα καλυτερα  η καινουρια γυαλια...



Kοίτα βλακάκο??από ύστερα βρίζεις και βλέπεις δε σου κατεβάζω καντήλια!το λόγο που κωλοχτυπίέσαι για τα 7 γαμοευρω που δεν εδωσα να μπω μεσα δεν τον έχω καταλάβει!!εκτίθεσε όμως γιαυτο πάρτο αλλιώς!!!εχω δει πολλές ψωλοζητιάνες αλλα εσυ τις ξεπέρασες κατά πολύ,ουτε ταμίας του θεατρου δε κάνει έτσι!!!μου θυμίζεις κατι μπουρναζογκόμενες που τις έστησε ο καγκουρογκόμενος τους κι ωρύονται!!όλος αυτος ο οχετός και το παραλλήρημα επειδή δε μπήκα μέσα,νομιζω δικαιωμά μου είναι να κάνω ότι γουστάρω!!!!εσένα δε σε έβαλα δικηγόρο της πούτσας μου,αλλα βέβαια αν έμπαινα και στο κάρφωνα θα είμουν μάγκας και δερβισόπαιδο ε//? μωρε έπρεπε να είμουν δροσερός ,θα στον έσκιζα το πάτο σου και θα σου έδινα ταρίφα τα 7 ευρώ να πάρεις σερβιέτες!!!
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
Kοίτα βλακάκο??από ύστερα βρίζεις και βλέπεις δε σου κατεβάζω καντήλια!το λόγο που κωλοχτυπίέσαι για τα 7 γαμοευρω που δεν εδωσα να μπω μεσα δεν τον έχω καταλάβει!!εκτίθεσε όμως γιαυτο πάρτο αλλιώς!!!εχω δει πολλές ψωλοζητιάνες αλλα εσυ τις ξεπέρασες κατά πολύ,ουτε ταμίας του θεατρου δε κάνει έτσι!!!μου θυμίζεις κατι μπουρναζογκόμενες που τις έστησε ο καγκουρογκόμενος τους κι ωρύονται!!όλος αυτος ο οχετός και το παραλλήρημα επειδή δε μπήκα μέσα,νομιζω δικαιωμά μου είναι να κάνω ότι γουστάρω!!!!εσένα δε σε έβαλα δικηγόρο της πούτσας μου,αλλα βέβαια αν έμπαινα και στο κάρφωνα θα είμουν μάγκας και δερβισόπαιδο ε//? μωρε έπρεπε να είμουν δροσερός ,θα στον έσκιζα το πάτο σου και θα σου έδινα ταρίφα τα 7 ευρώ να πάρεις σερβιέτες!!!
αποψε που θα πας να ξεροσταλιασεις λιγουρακο μου ;;;;χαχαχχαχαχαχαχαχα

ρε κακομοιρη  εχεις μια ανυπαρκτη κοινωνικη  ζωη ενα γαμο που προφανως  παει κατα διαολου και  τρεχεις να τα σωσεις περιμενοντας οξω απο τα τσοντοσινεμα ; ; ; ;
ψαχνεις την σεξουαλικη σου ταυτοτητα ακομα στην ηλικιαπου εισαι και καθεσαι εδω να το παιξεις ιστορια..
εισαι  ενα απολυτο μηδενικο στη κοινωνια αυτη και το μονο που σου αξιζει ειναι να ψοφησεις ..
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
αποψε που θα πας να ξεροσταλιασεις λιγουρακο μου ;;;;χαχαχχαχαχαχαχαχα

ρε κακομοιρη  εχεις μια ανυπαρκτη κοινωνικη  ζωη ενα γαμο που προφανως  παει κατα διαολου και  τρεχεις να τα σωσεις περιμενοντας οξω απο τα τσοντοσινεμα ; ; ; ;
ψαχνεις την σεξουαλικη σου ταυτοτητα ακομα στην ηλικιαπου εισαι και καθεσαι εδω να το παιξεις ιστορια..
εισαι  ενα απολυτο μηδενικο στη κοινωνια αυτη και το μονο που σου αξιζει ειναι να ψοφησεις ..



Εισαι κακιά αδερφή και καμια μερα θα τις αρπάξεις αεροπλανικά εσυ,σε πείραξε που δεν ήρθ να σε ξεκολιάσω ζαργάνα μου??? θα το κανονίσουμε μωρη ψωλοζητιάνα τελειωμένη!! σπερματορουφήχτρα  :2on1:
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
Εισαι κακιά αδερφή και καμια μερα θα τις αρπάξεις αεροπλανικά εσυ,σε πείραξε που δεν ήρθ να σε ξεκολιάσω ζαργάνα μου??? θα το κανονίσουμε μωρη ψωλοζητιάνα τελειωμένη!! σπερματορουφήχτρα   :2on1:
,


εισαι ομοφυλοφιλος σε αρνηση .
το καταλαβες λιγο αργα .. γιαυτοκαι ισως ακομα και τωρα φοβασαι να μπεις στα τσοντοσινεμα και καθεσαι απεξω και
παρατηρεις τις ψωλες να μπαινουν μεσα .

χωρισε τιμια με τη γυναικα σου , δωστης μια καλη διατροφη και στη συνεχεια πηγαινε να απελευθερωθεις .

υγ , ξαναβαλε παλι το gay αβαταρ ... ειναι κι αυτο μια αρχη !
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Και γλεντι ασαλιωτο στον Θωμα  :wanker:
εισαι εσυ μια ......!!!!
ακομα να βαλεις μυαλο ποσες ταπες θα φας ακομα.
βλεπεις οτι οταν μιλαω με αποδειξεις το θεμα σταματαει και μπαινει σε ενα ρυθμο.
εσυ τον χαβα σου . :birdman: :birdman:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
,


εισαι ομοφυλοφιλος σε αρνηση .
το καταλαβες λιγο αργα .. γιαυτοκαι ισως ακομα και τωρα φοβασαι να μπεις στα τσοντοσινεμα και καθεσαι απεξω και
παρατηρεις τις ψωλες να μπαινουν μεσα .

χωρισε τιμια με τη γυναικα σου , δωστης μια καλη διατροφη και στη συνεχεια πηγαινε να απελευθερωθεις .

υγ , ξαναβαλε παλι το gay αβαταρ ... ειναι κι αυτο μια αρχη !
δεν σε ξερω αλλα θεωρω οτι ο καθε ενας ειναι προβλημα του αν περιμενει απο εξω και χανει τα καλυτερα η επιλεγει να μπει μεσα και να δωσει τα 7,5€ και να μην κανει κατι.
εσενα νομιζω δεν σου πεφτει λογος.
για εμενα εχει πει τοσα ο Blackdove και παλι κραταω επιπεδο στα προσωπικα του καθενος.
μην πιανεις οικογενειες σχεσεις και το τι κανει καποιος εξω απο το σινεμα .
αν εχεις κατι πες τι εκανε κανεις εκει μεσα .
αλλιως μοκο.
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
δεν σε ξερω αλλα θεωρω οτι ο καθε ενας ειναι προβλημα του αν περιμενει απο εξω και χανει τα καλυτερα η επιλεγει να μπει μεσα και να δωσει τα 7,5€ και να μην κανει κατι.
εσενα νομιζω δεν σου πεφτει λογος.
για εμενα εχει πει τοσα ο Blackdove και παλι κραταω επιπεδο στα προσωπικα του καθενος.
μην πιανεις οικογενειες σχεσεις και το τι κανει καποιος εξω απο το σινεμα .
αν εχεις κατι πες τι εκανε κανεις εκει μεσα .
αλλιως μοκο.

ρε αντε τραβα και φτυσε τα  μπουτια σου που θα μας πεις και τι θα γραφουμε .
μονος του ειπε για γαλατα και λοιπες παπαριες  .
αιντε ψωναρα ....
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
ρε αντε τραβα και φτυσε τα  μπουτια σου που θα μας πεις και τι θα γραφουμε .
μονος του ειπε για γαλατα και λοιπες παπαριες .
αιντε ψωναρα ....
και εσυ μην χασεις να κραξεις.
καρακαξα ε καρακαξα .
κοιτατε που βρηκα και αλλον να μου την πει εδω μεσα.
ρε εγω φτυνω τα μπουτια μου αλλα και την πουτσα μου γιατι περναω καλα εκει μεσα . :dancing: :dancing:

εσυ τι φτυνεις δεν ξερουμε ακομα. :birdman: :birdman: :birdman:

αλλα που θα παει θα μαθουμε . :huh: :huh:

ΑΥΤΑ :hi: :hi:

γιατι εδω ειμαι για αλλο λογο να ενημερωνω για τα ωραια σκηνικα. :dancing: :dancing:
δεν θα σχοληθω αλλο με κανεναν που δεν εχει ιδεα για το θερντ.
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
και εσυ μην χασεις να κραξεις.
καρακαξα ε καρακαξα .
κοιτατε που βρηκα και αλλον να μου την πει εδω μεσα.
ρε εγω φτυνω τα μπουτια μου αλλα και την πουτσα μου γιατι περναω καλα εκει μεσα . :dancing: :dancing:

εσυ τι φτυνεις δεν ξερουμε ακομα. :birdman: :birdman: :birdman:

αλλα που θα παει θα μαθουμε . :huh: :huh:

ΑΥΤΑ :hi: :hi:

γιατι εδω ειμαι για αλλο λογο να ενημερωνω για τα ωραια σκηνικα. :dancing: :dancing:
δεν θα σχοληθω αλλο με κανεναν που δεν εχει ιδεα για το θερντ.

ναι .. προσεχε μην σε χασουμε απο πελατη και χασουμε την ενημερωση σου... :rolleyes:


ψωναρα . . .
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ενω εσυ ... που καθοσουν αποξω τοσες  ωρες σα το μαλακα και περιμενες ..ησουν καλυτερος ; ; ; ;
:2funny:


τα μισά σου ποστ αναφέρονται σε εμένα από κει να δεις πόσο παπάρας είσαι καημένε!!
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
τα μισά σου ποστ αναφέρονται σε εμένα από κει να δεις πόσο παπάρας είσαι καημένε!!

εισαι ο γελωτοποιος του φορουμ τι να κανουμε ...

αποψε πηγαινε στο σινε αβερωφ και κατσε απεξω να βλεπεις ... :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
εισαι ο γελωτοποιος του φορουμ τι να κανουμε ...

αποψε πηγαινε στο σινε αβερωφ και κατσε απεξω να βλεπεις ... :2funny:


χαχαχχαχ οκ δε συνεχιζω,κλωνε του κλωνου ακρη δε βγάζω γραψε καμια κριτικη τουλάχιστον γτ μόνο μπλα μπλα εισαι και από γλυκό τπτ μπινέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom