Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
αυτή που λες, είναι μιά μουνάρα εγχειρισμένη με βυζάρες
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
136
Πόντοι
1
αυτή που λες, είναι μιά μουνάρα εγχειρισμένη με βυζάρες
Τη λένε Σάντη και είναι κορμί κόλαση
Ευγενική επαγγελματίας, υπομονετική αλλά δεν δίνει με τίποτα κωλαρα που την έχει εκπληκτική.
Ναι. είναι εξ αλλαγής αλλά ρε παιδιά είναι όντως μουνάρα.
Δεν δίνει ραντεβού αλλού, μόνο Συγγρού τα βράδια που βγαίνει.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Ας καταλαβουν μερικες τρανς οτι το ζητημα δεν ειναι το πως θα παρουν το 50ρικο η το 100ρικο απο τους πελατες.Κανουν ενα επαγγελμα με ημερομηνια ληξεως...αρα αυτο που μετραει ειναι η διαρκεια ..δηλαδη ποσο καιρο μπορεις να εισαι τοπ στην εμφανιση και πολυ καλη στις υπηρεσιες που παρεχεις.Ο ικανοποιημενος πελατης ερχεται και ξαναερχεται και συνηθως με την καλη κουβεντα που θα γραψει η θα πει αυξανεται αυτοματως και η πελατεια του εκδιδομενου ατομου. ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Καλημέρα στους φίλους...απλώς προς το παρόν παρακολουθώ και διαβάζω τις σκέψεις και κριτικές σας και έχω ένα ερώτημα,γιατί τα κορίτσια έχουν πρόβλημα με την καθαριότητα των πελατών,του χώρου τους κλπ.Τί πιό φυσιολογικό να γίνεται η συνάντηση με μπάνιο πρίν και μετά και από τους δύο?Πώς μπορούν τα κορίτσια να δέχονται τον επόμενο και να μήν κάνουν μπάνιο ή κάνουν όλες?Δυσάρεστο δεν ειναι να συναντηθείς και να μυρίζεις το άρωμα του προηγούμενου?Δεν έχω εμπειρία εδώ αλλά όπως τα διαβάζω μου θυμίζουν δεκαετία 70-80 που πηγαίναμε στα μπουρδέλα που μέσα στο δωμάτιο είχαν ένα νιπτήρα(σπάνια) ή μία λεκάνη που από πάνω είχαν ένα μεταλλικό δοχείο με ένα βρυσάκι... 
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλημέρα στους φίλους...απλώς προς το παρόν παρακολουθώ και διαβάζω τις σκέψεις και κριτικές σας και έχω ένα ερώτημα,γιατί τα κορίτσια έχουν πρόβλημα με την καθαριότητα των πελατών,του χώρου τους κλπ.Τί πιό φυσιολογικό να γίνεται η συνάντηση με μπάνιο πρίν και μετά και από τους δύο?Πώς μπορούν τα κορίτσια να δέχονται τον επόμενο και να μήν κάνουν μπάνιο ή κάνουν όλες?Δυσάρεστο δεν ειναι να συναντηθείς και να μυρίζεις το άρωμα του προηγούμενου?Δεν έχω εμπειρία εδώ αλλά όπως τα διαβάζω μου θυμίζουν δεκαετία 70-80 που πηγαίναμε στα μπουρδέλα που μέσα στο δωμάτιο είχαν ένα νιπτήρα(σπάνια) ή μία λεκάνη που από πάνω είχαν ένα μεταλλικό δοχείο με ένα βρυσάκι... 
θεωριτικα σε αυτα που γραφεις δεν διαφωνω καθολου.Πρακτικα ομως θα σου πω πως ολοι δεν σκεφτονται και λειτουργουν με τον ιδιο τροπο.Αρα υπαρχει θεμα.Εγω επιμενω κυριως στο εξης.Ο πελατης μπορει να σχολασε απο την δουλεια του και να θελει να γαμησει..η ειναι κοπανιστος απο την γυναικα του και εχει πολυ λιγο χρονο στην διαθεση του.Η ειναι καπου αλλου και δεν μπορει η δεν υπαρχει χωρος να πλυθει για να παει μετα στο ραντεβου.Το εκδιδομενο ατομο Ππρωτον για να ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ τον εαυτο του θα πρεπει να ειναι καθαρο και μετα να ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ απο τον πελατη μολις ερθει σπιτι να πλυθει.Ειναι τοσο δυσκολο να εφαρμοστει;;;ρωταω...
 

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
To θεμα της καθαριοτητας ειναι μεγαλο ζητημα , προσωπικά αν και λατρης του σπορ σπανια τα επισκεπτομαι τα κοριτσια καθως  φοβαμαι τα παρασιμα τα οποια μπορει να υπαρχουν βεβαια και  στις πιο καθαρες  , αλλα  αν η αλλη ειναι και βρομιαρα ... γάματα. πιστευω οτι στις κριτικες πρεπει να δινεται ιδιαιτερη εμφαση στην καθαριοτητα τοσο του χωρου οσο και των επαγγελματιών
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Γενικευσεις για να χουμε να λεμε,μου κανουν ολα αυτα.Κι οταν γενικευεις μαλλον σε απατηλα συμπερασματα θα οδηγηθεις.

Οποιος ενδιαφερεται και θελει,ρωταει:-Μπανακι υπαρχει να πλυθω γιατι ειμαι απ τη δουλεια;
Αν δεν υπαρχει,πας παρακατω.Αν πας,ισχυει το,τραβατε με κι ας κλαιω.Με το ζορι δεν σε υποχρεωνει κανεις.Αλλα τα περι καθαριοτητας κτλ καποιοι τα σκεφτονται εκ των υστερων.Αφου εχει περασει η καυλα.Εμ εδω σε θελω καβουρα!
Δυοιν θατερον,πουλακια μου! Την αγορα την κανονιζετε εσεις με τις επιλογες σας κι αφηστε τις κλαψες.Μουατς!!! ;)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Γενικευσεις για να χουμε να λεμε,μου κανουν ολα αυτα.Κι οταν γενικευεις μαλλον σε απατηλα συμπερασματα θα οδηγηθεις.

Οποιος ενδιαφερεται και θελει,ρωταει:-Μπανακι υπαρχει να πλυθω γιατι ειμαι απ τη δουλεια;
Αν δεν υπαρχει,πας παρακατω.Αν πας,ισχυει το,τραβατε με κι ας κλαιω.Με το ζορι δεν σε υποχρεωνει κανεις.Αλλα τα περι καθαριοτητας κτλ καποιοι τα σκεφτονται εκ των υστερων.Αφου εχει περασει η καυλα.Εμ εδω σε θελω καβουρα!
Δυοιν θατερον,πουλακια μου! Την αγορα την κανονιζετε εσεις με τις επιλογες σας κι αφηστε τις κλαψες.Μουατς!!! ;)
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :hi: :hi: :hi: :hi:επναλειψη μητηρ πασης γνωσεως αν δεν επιμενουμε εμεις οι παλιοτεροι πως θα μαθουν οι νεωτεροι....καλησπερα... :hi: :hi: :hi: :hi:
 

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Γενικευσεις για να χουμε να λεμε,μου κανουν ολα αυτα.Κι οταν γενικευεις μαλλον σε απατηλα συμπερασματα θα οδηγηθεις.

Οποιος ενδιαφερεται και θελει,ρωταει:-Μπανακι υπαρχει να πλυθω γιατι ειμαι απ τη δουλεια;
Αν δεν υπαρχει,πας παρακατω.Αν πας,ισχυει το,τραβατε με κι ας κλαιω.Με το ζορι δεν σε υποχρεωνει κανεις.Αλλα τα περι καθαριοτητας κτλ καποιοι τα σκεφτονται εκ των υστερων.Αφου εχει περασει η καυλα.Εμ εδω σε θελω καβουρα!
Δυοιν θατερον,πουλακια μου! Την αγορα την κανονιζετε εσεις με τις επιλογες σας κι αφηστε τις κλαψες.Μουατς!!! ;)

Εννοειται οτι ρωτας για μπανιο κλπ αλλα αν σου πει οτι υπαρχει αλλα δεν σου εχει πει οτι το μπανιο ειναι μες στη βρομα τι γινεται ?
παντως σε γενικες γραμμες κι εγω συμφωνω με αυτα που λες
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Γενικευσεις για να χουμε να λεμε,μου κανουν ολα αυτα.Κι οταν γενικευεις μαλλον σε απατηλα συμπερασματα θα οδηγηθεις.

Οποιος ενδιαφερεται και θελει,ρωταει:-Μπανακι υπαρχει να πλυθω γιατι ειμαι απ τη δουλεια;
Αν δεν υπαρχει,πας παρακατω.Αν πας,ισχυει το,τραβατε με κι ας κλαιω.Με το ζορι δεν σε υποχρεωνει κανεις.Αλλα τα περι καθαριοτητας κτλ καποιοι τα σκεφτονται εκ των υστερων.Αφου εχει περασει η καυλα.Εμ εδω σε θελω καβουρα!
Δυοιν θατερον,πουλακια μου! Την αγορα την κανονιζετε εσεις με τις επιλογες σας κι αφηστε τις κλαψες.Μουατς!!! ;)
Συμφωνώ και εγώ με αυτή την τοποθέτηση Τζούλη...ρωτάς και αν δεν...πάς παρακάτω!Απλά!Αλλά παραμένει το ερώτημα πώς ωραία κορίτσια μπορεί να μην το εφαρμόζουν.Είναι και η επιθυμία όπως λές...

 

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη για να καταλάβω τι ακριβως ρωτας? , αν το μπανιο ειναι καθαρό? , αν η κοπελα εχει κανει μπανιο πριν σε συναντησει? υπαρχει περιπτωση να σου πει καμια οτι δεν ειναι καθαρα πριν τη συναντησεις?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Δηλαδη για να καταλάβω τι ακριβως ρωτας? , αν το μπανιο ειναι καθαρό? , αν η κοπελα εχει κανει μπανιο πριν σε συναντησει? υπαρχει περιπτωση να σου πει καμια οτι δεν ειναι καθαρα πριν τη συναντησεις?
ασφαλως και υπαρχει περιπτωση...αν παρεις μωρο που κανει πιατσα.... υπαρχουν πολλες τρανς οι οποιες κανουν πιατσα και αν δωσεις κατι παραπανω σε πανε σε σπιτι...σου λεω ενα τρανταχτο παραδειγμα...υπαρχουν και αλλα πολλα. :hi:
 

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
ασφαλως και υπαρχει περιπτωση...αν παρεις μωρο που κανει πιατσα.... υπαρχουν πολλες τρανς οι οποιες κανουν πιατσα και αν δωσεις κατι παραπανω σε πανε σε σπιτι...σου λεω ενα τρανταχτο παραδειγμα...υπαρχουν και αλλα πολλα. :hi:

εγω νομιζω οτι καμια δεν θα σου πει οτι το μπανιο της δεν ειναι καθαρο ή οτι η ιδια δεν ειναι καθαρη εαν τη ρωτησεις εκ των προτέρων (απο το τηλ ή στην πιατσα), πιν δηλαδη κανεις τον κοπο να πας μεχρι το σπιτι, γιατι πολύ απλα θα χασει τον πελατη.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
εγω νομιζω οτι καμια δεν θα σου πει οτι το μπανιο της δεν ειναι καθαρο ή οτι η ιδια δεν ειναι καθαρη εαν τη ρωτησεις εκ των προτέρων (απο το τηλ ή στην πιατσα), πιν δηλαδη κανεις τον κοπο να πας μεχρι το σπιτι, γιατι πολύ απλα θα χασει τον πελατη.
Για να μην χασει μια και καλη τον πελατη που ηρθε σπιτι της μπαινει κανει ενα φρασκαρισμα το ιδιο και ο πελατης και ολα καλα.Να στο πω αλλιως...κανει πιατσα ενα εκδιδομενο ατομο2-3 ωρες...σωματικες αναγκες δεν εχει;μπορει πριν απο εσενα να εχει παρει κανα2-3 πελατες.Πρεπει να ρωτησεις το εκδιδομενο ατομο αν ειναι καθαρο;;;;;;;;Δηλαδη αν φοραω ενα βρακι 10 ωρες θεωρουμε καθαρος;;Απλα οπως οταν πας να γαμησεις βαζεις προφυλακτικο και το θεωρεις δεδομενο το ιδιο ειναι και για την καθαριοτητα.Τι να πω ρε παιδια εγω μερικα πραγματα τα θεωρω αυτονοητα.... :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
πολυ κουβεντα εχει πεσει ....ολα αυτα δεν θα αλλαξουνε ποτε η βρομιαριδες θα ειναι παντα ετσι οποτε τ θεμα ειναι εμεις οι πελατες να μην ξανα πιγενουμαι με δαυτες .....
 

mad13man

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
32
Like
22
Πόντοι
0
Τη λένε Σάντη και είναι κορμί κόλαση
Ευγενική επαγγελματίας, υπομονετική αλλά δεν δίνει με τίποτα κωλαρα που την έχει εκπληκτική.
Ναι. είναι εξ αλλαγής αλλά ρε παιδιά είναι όντως μουνάρα.
Δεν δίνει ραντεβού αλλού, μόνο Συγγρού τα βράδια που βγαίνει.

Συγγνώμη που ξαναγυρνάω στη συγκεκριμένη αλλά επειδή δεν είχα επαφή ποτέ με εγχειρισμένη ή μη τρανς αλλά η συγκεκριμένη κάθε φορά που περνάω με καυλώνει άπειρα, αξίζει μια προσπάθεια? Επίσης, κώλο έστω και με κάτι παραπάνω δε δίνει? Υπάρχουν πουθενα φωτό της σε καμια αγγελία?
Ευχαριστώ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Συγγνώμη που ξαναγυρνάω στη συγκεκριμένη αλλά επειδή δεν είχα επαφή ποτέ με εγχειρισμένη ή μη τρανς αλλά η συγκεκριμένη κάθε φορά που περνάω με καυλώνει άπειρα, αξίζει μια προσπάθεια? Επίσης, κώλο έστω και με κάτι παραπάνω δε δίνει? Υπάρχουν πουθενα φωτό της σε καμια αγγελία?
Ευχαριστώ
ρωτα αυτην ρε μουτρο....εγω πιστευω δινει ...αρκει ν τ παιξεις καλα τ εργο....
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Εννοειται οτι ρωτας για μπανιο κλπ αλλα αν σου πει οτι υπαρχει αλλα δεν σου εχει πει οτι το μπανιο ειναι μες στη βρομα τι γινεται ?
παντως σε γενικες γραμμες κι εγω συμφωνω με αυτα που λες
Λες ενα γεια βρε αγορι και φευγεις.Δεν εισαι υποχρεωμνος να μεινεις ;)
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
πολυ κουβεντα εχει πεσει ....ολα αυτα δεν θα αλλαξουνε ποτε η βρομιαριδες θα ειναι παντα ετσι οποτε τ θεμα ειναι εμεις οι πελατες να μην ξανα πιγενουμαι με δαυτες .....
Ετσι....Τζιχαντ!!! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom