Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (10 μέλη και 40 επισκέπτες)

beronica

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ειναι λογικο ο πελατης να ερθει ειτε απο την δουλεια ειτε απο οπου διποτε  και εννοειται πως θα τον βαλω να κανει μπανιο αλλιως δεν μπορεις να λειτουργεις...αλλα ειδαμε και αφτους που τους βαζουμε για μπανιο και  πλεονοντε με σκετο νερο  λες και τα σαμπουαν τα εχουμε για φιγουρα !
 

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
δεν λαμβανω  σοβαρα  ατομα που δεν εχουν αναφερθει ποτε κ πουθενα
και ξαφνηκα εχουν κ αποψη
προφανως δεν εχω αναφερθει γιατι ειμαι νεο μελος, παντως το παρακολουθω το φορουμ αρκετα...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
ειναι λογικο ο πελατης να ερθει ειτε απο την δουλεια ειτε απο οπου διποτε  και εννοειται πως θα τον βαλω να κανει μπανιο αλλιως δεν μπορεις να λειτουργεις...αλλα ειδαμε και αφτους που τους βαζουμε για μπανιο και  πλεονοντε με σκετο νερο  λες και τα σαμπουαν τα εχουμε για φιγουρα !
.                                                          λιγο ξεφυγες για αρχη,θα επρεπε λιγο πιο χαλαρα γιατι λογικα ολοι θα πεσουν να σε φανε τωρα.. Και τα μωρομαντυλα αρκουν αλλιως θα σε ζητανε μπανιο πριν για να ειναι καθαροι και μπανιο μετα για να μην μυριζουν τα αρωματα σου τυχον παντρεμενοι ή η γκομενα τους κτλ.. Ασε που θα πρεπει να χεις και ετοιμο λαστιχο μπιντε για τους παθητικους. Καλα εκανες και υψωσες κεφαλι γιατι μερικες απαιτησεις ειναι γελοιες,απλα πιο χαλαρα και με επιπεδο..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα με κανεναν...σε προσωπικο επιπεδο αν με ρωτησει καποιος σε πολλα πραγματα ενας πελατης αν κανει τα εντελως στοιχειωδη θα γλυτωσει πολλες κακοτοπιες.Σε πολλα πραγματα συμφωνω με τις τρανς σε αυτα που λενε αλλα κυριαρχει σχεδον παντα ο νομος οτι ο πελατης εχει δικιο.Να το πω πιο απλα αν ο πελατης δεν σεβεται το εκδιδομενο ατομ και δεν προστατευει τον εαυτο του τοτε το εκδιδομενο ατομο πρεπει να βρει τροπο να προστατεψει τον εαυτο του.ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΟΣΤΟΣ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα με κανεναν...σε προσωπικο επιπεδο αν με ρωτησει καποιος σε πολλα πραγματα ενας πελατης αν κανει τα εντελως στοιχειωδη θα γλυτωσει πολλες κακοτοπιες.Σε πολλα πραγματα συμφωνω με τις τρανς σε αυτα που λενε αλλα κυριαρχει σχεδον παντα ο νομος οτι ο πελατης εχει δικιο.Να το πω πιο απλα αν ο πελατης δεν σεβεται το εκδιδομενο ατομ και δεν προστατευει τον εαυτο του τοτε το εκδιδομενο ατομο πρεπει να βρει τροπο να προστατεψει τον εαυτο του.ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΟΣΤΟΣ.

απλα πρεπει και αυετες που τ παιζουν καθαρες να χουν κ ζεστο νερο παντα στο χορο τουσ και καθαρες πετσετς και σαπουνι για τα χερια
και σαμπουαν στο μπανιο ......οι περηστοερες τ 90% δεν εχουν και αυτο ειναι προσωπικη διαπιστωση .....τ μορομαντιλα που αναφερει ο αλλος δεν κανουν τυποτα...για να μην σου πω οτι δενεχουν χαρτι στην τουαλετα .....εχουν μονο ρολο κουζηνας...οποτε αν εσυ εισαι σοστη επαγγελματιας δεν θα εχεις θεμα κ θα χειρίζεσαι το καθε πελατι μ τ δυκο σου τροπο....τωρα αν θες απο τ 50αρι ν το βαλεις ολο στην τσεπη χωρισ στειχοιοδη προσφωρες!!!καλα σου κανουν
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
απλα πρεπει και αυετες που τ παιζουν καθαρες να χουν κ ζεστο νερο παντα στο χορο τουσ και καθαρες πετσετς και σαπουνι για τα χερια
και σαμπουαν στο μπανιο ......οι περηστοερες τ 90% δεν εχουν και αυτο ειναι προσωπικη διαπιστωση .....τ μορομαντιλα που αναφερει ο αλλος δεν κανουν τυποτα...για να μην σου πω οτι δενεχουν χαρτι στην τουαλετα .....εχουν μονο ρολο κουζηνας...οποτε αν εσυ εισαι σοστη επαγγελματιας δεν θα εχεις θεμα κ θα χειρίζεσαι το καθε πελατι μ τ δυκο σου τροπο....τωρα αν θες απο τ 50αρι ν το βαλεις ολο στην τσεπη χωρισ στειχοιοδη προσφωρες!!!καλα σου κανουν
κριση βατραχε
δωσε κ εσυ τιποτα παραπανω
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Σεβασμος και απο τις δυο πλευρες,εννοειτε πως ο πελατης εχει δικιο σε λογικα πλαισια και η βυζιτα τρανς ειναι υποχρεωμενη να να ικανοποιησει τον πελατη αφου του περνει τα ευρο..   Ξαναλεω πιο απλα,αν ειμαι παντρεμενος και θελω μετα την δουλεια να παω για ραντευου σαν παθητικος,πρεπει στης βυζητας τον χωρο να κανω μπιντε,ντους και ξανα στο τελος παλι ντους για να μην καρφωθω στην γυναικα μου απο αρωματα τριχες ή και χυσια;;Επισης θα γουσταρα γλωσσοφιλα,τσιμπουκι χωρις καποτα και να χυσει το τραβελι για να νιωσω ο μεγας εραστης...  Υπερβολες.  Οσο για την καθαριοτητα με απλα λογια θα πω πως οταν πας ραντευου  μπορει να εισαι ο πεμπτος ή εκτος στην σειρα. Πιστευει κανεις πως η καθε βυζητα ή τρανς κανει ντους αλαζει εσωρουχα πετσετες σεντονια και μαξιλαροθηκες μετα απο τον καθενα πελατη;; σκεφτητε ολοι να θελουν να δινουν γλωσσοφιλα και τσιμπουκια χωρις καποτα.. Φυσικα ο χωρος πρεπει να ειναι καθαρος και το πουτανακι να μοσχομυριζει αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολους , νωρις το βραδυ , χαμηλα Συγγρου , παντα 8μμ με 10μμ , ομορφη κυρια μηπως, γνωριζει καποιος τιποτα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Σεβασμος και απο τις δυο πλευρες,εννοειτε πως ο πελατης εχει δικιο σε λογικα πλαισια και η βυζιτα τρανς ειναι υποχρεωμενη να να ικανοποιησει τον πελατη αφου του περνει τα ευρο..   Ξαναλεω πιο απλα,αν ειμαι παντρεμενος και θελω μετα την δουλεια να παω για ραντευου σαν παθητικος,πρεπει στης βυζητας τον χωρο να κανω μπιντε,ντους και ξανα στο τελος παλι ντους για να μην καρφωθω στην γυναικα μου απο αρωματα τριχες ή και χυσια;;Επισης θα γουσταρα γλωσσοφιλα,τσιμπουκι χωρις καποτα και να χυσει το τραβελι για να νιωσω ο μεγας εραστης...  Υπερβολες.  Οσο για την καθαριοτητα με απλα λογια θα πω πως οταν πας ραντευου  μπορει να εισαι ο πεμπτος ή εκτος στην σειρα. Πιστευει κανεις πως η καθε βυζητα ή τρανς κανει ντους αλαζει εσωρουχα πετσετες σεντονια και μαξιλαροθηκες μετα απο τον καθενα πελατη;; σκεφτητε ολοι να θελουν να δινουν γλωσσοφιλα και τσιμπουκια χωρις καποτα.. Φυσικα ο χωρος πρεπει να ειναι καθαρος και το πουτανακι να μοσχομυριζει αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα..

πεσ τα ρε μουτρο γιατι μ παιρναν κ γ χαζους.......
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
ψηλη , ξανθο μαλλι κοντο , ευγενικη , ωραια ποδια , και μου λεει 30 στο αυτο , 50 σπιτι  , μονο 8 με 10 βγαινω.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
αγαπητε τζον στο θεμα θεσσαλονικη αυτη την περιοδο τρανς εχω γραψει ολοκληρα κειμενα για το τι πρεπει να προσεχει ενας πελατης και τι μια τρανς οταν κλειστει ενα ραντεβου...ΤΡΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΑΤΕΒΑΤΑ...μπειτε γαμωτο και διαβαστε τις τελεθταιες σελιδες του θεματος.Τζον τους χαιρετισμους μου και στην πρωτη ευκαιρια που θα κατεβω αθηνα ....ξερεις εσυ :grin: :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;) ;) ;)
καλά έκανες και τα έγραψες αν και αυτονόητα, αλλά πολλοί δεν ξέρουν ούτε αυτά... τώρα αυτο που λέει ο Τζον ισχύει κατά 50% τουλάχιστον.. οι περισσότερες δεχονται τους πελάτες τους σε κάτι άθλια διαμερίσματα χωρίς καν σαπουνι να πλυνεις το χερι σου.. κι οταν τελειώνεις σου πετάνε ενα χαρτομάντηλο... λίγες είναι εκείνες που σου λένε να πας στο μπανιο για ντους... πηραν το μπικικινι και θελουν να σε ξεφορτωθουν οσο γινεται πιο γρηγορα για ναρθει ο επομενος.. σιγουρα υπάρχουν και πελάτες βρωμιάρηδες, όπως και τρανς
 

painkiller

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Παίδες για μένα σε μερικά πράγματα δε πρέπει να γίνονται εκπτώσεις. Αν πας στο σπίτι της και δεν έχει να σου προσφέρει ντους και πετσέτες, πρέπει να τη κάνεις με τη μία, αυτά είναι πράματα βασικά σε οποιαδήποτε συνεύρεση. Το να μην την ενδιαφέρει αν ο πελάτης είναι καθαρός δείχνει πως δεν ενδιαφέρεται και για τη δική της καθαριότητα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ας καταλαβουν μερικες τρανς οτι το ζητημα δεν ειναι το πως θα παρουν το 50ρικο η το 100ρικο απο τους πελατες.Κανουν ενα επαγγελμα με ημερομηνια ληξεως...αρα αυτο που μετραει ειναι η διαρκεια ..δηλαδη ποσο καιρο μπορεις να εισαι τοπ στην εμφανιση και πολυ καλη στις υπηρεσιες που παρεχεις.Ο ικανοποιημενος πελατης ερχεται και ξαναερχεται και συνηθως με την καλη κουβεντα που θα γραψει η θα πει αυξανεται αυτοματως και η πελατεια του εκδιδομενου ατομου. ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Ας καταλαβουν μερικες τρανς οτι το ζητημα δεν ειναι το πως θα παρουν το 50ρικο η το 100ρικο απο τους πελατες.Κανουν ενα επαγγελμα με ημερομηνια ληξεως...αρα αυτο που μετραει ειναι η διαρκεια ..δηλαδη ποσο καιρο μπορεις να εισαι τοπ στην εμφανιση και πολυ καλη στις υπηρεσιες που παρεχεις.Ο ικανοποιημενος πελατης ερχεται και ξαναερχεται και συνηθως με την καλη κουβεντα που θα γραψει η θα πει αυξανεται αυτοματως και η πελατεια του εκδιδομενου ατομου. ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ερχονται δησκολες μερες μαν ασ προσεξουν κ αυτες γιατι πλεων εχεις πολες καλες επηλογες ...που θα πας και θα επιβαλεις κ τ μπανιο σου και τη τσοντα σου και τ χρονο σου και πολλα ....οταν εισαι σχετηκα καλος πελατης και η αλλη σ θημαται ουτε συ αλλα ουτε κ αυτη μπορει ν κρυφτει
 

mad13man

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
32
Like
22
Πόντοι
0
Έχω ρωτήσει και άλλη φορά αλλά απάντηση δεν πήρα. Ξανθό μωρό Συγγρού σε SUV λευκό, αν θυμάμαι καλά VW, με βυζάρες, συνήθως με φίλη στη θέση του συνοδηγού. Οποιαδήποτε πληροφορία χρήσιμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom