Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.731
Πόντοι
2.356
λεγεται δεν εχω διαπιστωσει εγω κ ουτε πρωκειται πως ναι

Ναι ναι κάτι ψιλοθυμάμαι. Είχε πάρει μια ιδιαίτερα αρνητική κριτική. Πήγαινε ή πάει ντουέτο μαζί με την Άννα. Η οποία νομίζω κάπως τρώγεται αν και λίαν διεκπαιρεωτική κι αυτή.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
πριν απο λιγο γυρισα απο φυλης 99 οπου δουλευε η τζουλια ή τζουλιαννα την οποια την γνωριζω απο παλια. ειναι πανεμορφη και πολυ καλο παιδι. πεντακαθαρη της εκανα κωλογλυφαδα και την γαμησα σε 2 στασεις μεχρι να καταθεσω. φοραγε σεξυ κορμακι ασπρο και γοβες ασημενιες καυλιαρικες! οποιος θελει μπορει να περασει αυριο το βραδυ απο εκει να την παρει. εξαιρετικη,μουναρα και πολυ καλος χαρακτηρας!τα φιλια μου

κατακαυλωσα , θα παω τα μεσανυχτα να την τιμωρησω και εγω  :wanker: :wanker: :wanker: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Ναι ναι κάτι ψιλοθυμάμαι. Είχε πάρει μια ιδιαίτερα αρνητική κριτική. Πήγαινε ή πάει ντουέτο μαζί με την Άννα. Η οποία νομίζω κάπως τρώγεται αν και λίαν διεκπαιρεωτική κι αυτή.

οτι πληρωνεις περνεις μην λεμε τ υδια καθε μερα .....εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο αννα ...την παω μ φουλ ...ειναι πολυ ωραιο μωρο
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.731
Πόντοι
2.356

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Ναι νομίζω είναι Θεσσαλνικη τωρα.

πρωσπαθησα να την δω στην αθηνα την πηρα δυο φορες αλλα δεν τ συκωσε οποτε επελεξα κατυ αλλο ...αλλα ν ειναι στανταρακι τ μωρο και εχει φτιαξει και
ωραια εμφανιση μετα τ καλοκαιρι που περασε ..
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ναι ναι κάτι ψιλοθυμάμαι. Είχε πάρει μια ιδιαίτερα αρνητική κριτική. Πήγαινε ή πάει ντουέτο μαζί με την Άννα. Η οποία νομίζω κάπως τρώγεται αν και λίαν διεκπαιρεωτική κι αυτή.
αυτη ειναι μια που την λεγανε βικτωρια πιο παλια?
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
οτι πληρωνεις περνεις μην λεμε τ υδια καθε μερα .....εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο αννα ...την παω μ φουλ ...ειναι πολυ ωραιο μωρο
ναι η αννα κατεμε πολυ ωραια απολες τις αποψεις και πολυ ερωτικη και πολυ προστυχη!!!...η βικυ και αυτη απο προσωπικη εμπειρια ειναι καλη (εγω προσωπικα δεν ειχω κανενα παραπονο σαν αυτα που ακουσα απο μερικους...προσωπικες κρισεις εξαλλου κανουμε ολοι..)  αλλα κατεμε η αννα φυσαει!!!
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
:knockinb:
:erection:
Λογο πολθ καβλας η μοθνναρα Ναντηα..
πειτε ληγ ρε μαγκιονια αμα εινε καλη..
Γαμη η τονε περνη?


αυτο εινε το ιντερνετ σαιτ της .
Εινε πολυ γκαβλιαρικο το κοριτση..αξιζη?
δαιν καταλλαβινο τει γραυης
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
ναι η αννα κατεμε πολυ ωραια απολες τις αποψεις και πολυ ερωτικη και πολυ προστυχη!!!...η βικυ και αυτη απο προσωπικη εμπειρια ειναι καλη (εγω προσωπικα δεν ειχω κανενα παραπονο σαν αυτα που ακουσα απο μερικους...προσωπικες κρισεις εξαλλου κανουμε ολοι..)  αλλα κατεμε η αννα φυσαει!!!
θα μπορουσε κ ν γαμαει γιαυτο προσεχε :grin:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
:knockinb:
:erection:
Λογο πολθ καβλας η μοθνναρα Ναντηα..
πειτε ληγ ρε μαγκιονια αμα εινε καλη..
Γαμη η τονε περνη?


αυτο εινε το ιντερνετ σαιτ της .
Εινε πολυ γκαβλιαρικο το κοριτση..αξιζη?

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]πόνεσαν τα μάτια μας!!![/size][/size][/size]
 

mawa27

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.Έχουμε καμια εικόνα για αυτή;Έχει δοκιμάσει κανείς;Αν έχει γραφτεί κατι στο παρελθόν δεν το εχω βρεί.Ας βοηθήσει κάποιος.Ευχαριστώ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Καλησπέρα σε όλους.Έχουμε καμια εικόνα για αυτή;Έχει δοκιμάσει κανείς;Αν έχει γραφτεί κατι στο παρελθόν δεν το εχω βρεί.Ας βοηθήσει κάποιος.Ευχαριστώ

πολυ καλη καθαρη περησοτερο παθητικη αλλα αν την θεσ ενεργητικη δεν νομιζω οτι δεν θα σε δεχτει το θεμα ειναι αν θα μπορεις ν σηκωθείς μετα
 

mawa27

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
ευχαριστώ.ξέρεις χώρα προέλευσης;
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
 
Η απορια μου συναγωνιστες ειναι η εξης : Εχει επισκευτει καποιος αυτες τις 2 , ξερει καποιος κατι ; δεν εχω δει καποια εμπειρια .... ας με ενημερωση καποιος αν ξερει και ποσο ειναι το αντιτιμο αν αξιζει τα σχετικα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom