Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
το κριτήριο του προτείνοντος ήταν η φωτογραφία, αυτό σχολίασα.
Καμιά σχέση με μεγέθη κλπ
:hi:


ναι ρε... τι θες να παει για πρωτη φορα στην Αθηνα και να του τσουζει ο κωλος ενα μήνα;; ας ξεκινησει απο τα ελαφρά...
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
Ξεπέτα είναι φίλε. Εγώ σου προτείνω αυτήν:
Δεν την έχω πάρει αλλά μόνο θετικά έχω διαβάσει εδώ. Όποιος εκ των συναγωνιστών έχει σοβαρή εμπειρία με αυτήν ας καταθέσει την άποψή του/
πολύ μετρια κατασταση, ψυχρες και ρομποτικες κινησεις ολο απαθεια. κατι σαν αγγαρεια, ιδια συμπεριφορα με την ξανθια κορινα στην αρχη του παραδρομου
 

Delite

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό το αντικειμενικά ιδιαίτερα εντυπωσιακό κομμάτι, ξέρουμε αν σκοπεύει να περάσει από Αθήνα?

Έχω δει ότι έχει βρεθεί Θεσσαλονίκη, Κρήτη, Ρόδο και τώρα Κύπρο αλλά για εμάς τίποτα?

Από υπηρεσίες δεν έχω ίδεα βέβαια, ούτε θυμάμαι να έχει αναφερθεί κάτι σχετικό..


Δυνατό φαίνεται!  :fuck2:
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
πριν αρκετα χρονια, την ειχα επισκευτει στο σπιτι της σε πολυκατοικια διπλα στα studio της κασσανδρας. πιο πολύ γουσταρε να τσιμπουκωνει και να πινει χυσια. οι φωτο είναι από εκεινη την εποχη, δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι. στην ιδια πολυκατοικια σε αλλον οροφο εμενε και η που τοτε λεγοταν νινα (πιο καυλα η νινα)
 

Slen7

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2016
Μηνύματα
72
Like
35
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες...σκεφτομαι να περασω απο καβαλας...εχει τιποτα ή δεν αξιζει τον κοπο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Γεια σας μαγκες...σκεφτομαι να περασω απο καβαλας...εχει τιποτα ή δεν αξιζει τον κοπο

κατα τισ 10 βγενει η ινα ...λιγο αργοτερα μπορει και να βρεις κκατι ακομα μετρια πραγματα πλεων
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
πριν αρκετα χρονια, την ειχα επισκευτει στο σπιτι της σε πολυκατοικια διπλα στα studio της κασσανδρας. πιο πολύ γουσταρε να τσιμπουκωνει και να πινει χυσια. οι φωτο είναι από εκεινη την εποχη, δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι. στην ιδια πολυκατοικια σε αλλον οροφο εμενε και η που τοτε λεγοταν νινα (πιο καυλα η νινα)

ενημερο σε βρισκω για αθηνα..
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
πριν αρκετα χρονια, την ειχα επισκευτει στο σπιτι της σε πολυκατοικια διπλα στα studio της κασσανδρας. πιο πολύ γουσταρε να τσιμπουκωνει και να πινει χυσια. οι φωτο είναι από εκεινη την εποχη, δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι. στην ιδια πολυκατοικια σε αλλον οροφο εμενε και η που τοτε λεγοταν νινα (πιο καυλα η νινα)

πριν ακόμα πιο πολλά χρόνια την είχα επισκεφτεί στο σπίτι της στη Νίκαια... Οι φωτογραφίες είναι από εκείνη τη μακρινή εποχή......
 

Pablona

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
πριν ακόμα πιο πολλά χρόνια την είχα επισκεφτεί στο σπίτι της στη Νίκαια... Οι φωτογραφίες είναι από εκείνη τη μακρινή εποχή......

Ευχαριστω για τις απαντήσεις παιδιά. Κακό σημάδι αυτό, να μην ανανεώνει τις φωτο της. Από υπηρεσιες τουλάχιστον ήταν καλή;
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Ευχαριστω για τις απαντήσεις παιδιά. Κακό σημάδι αυτό, να μην ανανεώνει τις φωτο της. Από υπηρεσιες τουλάχιστον ήταν καλή;

άμα σου πω ότι ήταν τόσο παλιά που δεν θυμάμαι, θα με πιστέψεις?!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
από παλια ειχε καλες προδιαγραφες, την ειχα επισκευτει και στο πιο παλιο σπιτι στο γκυζη. κορμαρα από τοτε!


δεν ειχε μονο καλες πρωδιαγραφες ειχε και ορεξη για αυτο που κανει..Δεν κηταγε ρολοι οποια κ ν ταν τ χρηματικο ποσο ....Επησεις μ κανε εντιπωση
οτι δεν σ αφηνε να φηγεις σε περιπτωση  που δεν τελειωνες λογο πεσμενη ψιχολογειας απο πλευρας σου ...πολυ βασηκο για πελατη ...σε κανε ν εσθανεσαι οτι εισαι σπυτι σου .....αυτα που σ λεγα τισ πρωαλες ,,...υπαρχουν εξερεσεις...
στα μιων δεν καυλωνει
 

giannikos7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναδελφοι
καινουργιος στη παρεα
ψαχνω για ενα τρανςομιλφο που το χα πετυχει την προηγουμενη πεμπτη λιγο πριν των βενζιναδικο των στρουμφ
επειδη βιαζομουν αν θυμαμαι καλα τη λεγανε μαριελα,ξανθια,μιλφ,αδυνατη,μου ζητησε τσιγαρο
οποιος γνωριζει κατι ας δωσει τα φωτα του
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Αυτό το αντικειμενικά ιδιαίτερα εντυπωσιακό κομμάτι, ξέρουμε αν σκοπεύει να περάσει από Αθήνα?

Έχω δει ότι έχει βρεθεί Θεσσαλονίκη, Κρήτη, Ρόδο και τώρα Κύπρο αλλά για εμάς τίποτα?

Από υπηρεσίες δεν έχω ίδεα βέβαια, ούτε θυμάμαι να έχει αναφερθεί κάτι σχετικό..


Καλησπέρα στους εκλεκτούς συναγωνιστές ;)
Φίλε μου η συγκεκριμένη είναι η Νάνσυ αν κάνεις αναζήτηση τόσο στο ΒΟΥ όσο και στο θρεντ της Θεσσαλονίκης μπορείς να διαβάσεις αρκετά. Απο εμένα πάντως είναι highly recommended !!! Καθαρά παθητικό το μωρό όπως την βλέπεις στην φώτο και ακόμη πιο όμορφη τόσο σε σώμα όσο και σε πρόσωπο.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Η ινα αξιζει ή ειναι ξεπετα? Εχει και χωρο εκει κοντα?

ξεπετα οχι δεν την λες μετρια πραγματα ηταν καποτε απο τις επιλογες μου εχω να την παρω κανα 2 χρονια ....ωραιο μωρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom