Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (10 μέλη και 34 επισκέπτες)

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Απο θεμα ομορφιας-θηλυκοτητας αυτη μου εκανε εντυπωση.......


Σχολια απο κατω:
================

ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΡΑΝΥ
ΠΑΡΑ ΜΕ ΕΛΛΕΙΝΙΔΑ ..

==========================

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ ΟΙ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΡΑΒΕΛΙΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΚΙ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ

:kneel: :rockon: :kneel: :rockon: :kneel: :rockon: :kneel: :rockon: :kneel: :rockon:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
καλημερα ρε μουτρα ελπιζω να ειναι παντα καλα τ μωρο και να περναει παντα καλα γιατι τ αξιζει....
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
:)
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]πόνεσαν τα μάτια μας!!![/size][/size][/size]

Με συγχωράτε ρε μάγκες. Ληγο τα πλήκτρα απτό τηλεφονο ληγο του γυμνασίου παιδί λαϊκό να ουμε.. Μη βαράτε.
Θα τα βρησκω από γκουγκλ και θα ρωτάω μετά να ουμε.

Πείτε τώρα για τη Νάντια άμα ξέρετε τίποτες..
Γιατί εινε ληγο απότομη γιαυτο δεν πάω.
Αλα είναι μουνος καλός.
Το γκαβλι το σηκωνη για τόνε παίρνω μόνο;
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
εδώ, δεν θα βρείς σχόλια για καμμιά γυναίκα



 
Η απορια μου συναγωνιστες ειναι η εξης : Εχει επισκευτει καποιος αυτες τις 2 , ξερει καποιος κατι ; δεν εχω δει καποια εμπειρια .... ας με ενημερωση καποιος αν ξερει και ποσο ειναι το αντιτιμο αν αξιζει τα σχετικα....
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
πολυ καλη βατραχε, ισως η καλυτερη συμμετοχη που εχω δει... στο κομματι της εμφανισης απλα δες τις φωτογραφιες που την αδικουν κιολας αρκετα μπορω να πω..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
πολυ καλη βατραχε, ισως η καλυτερη συμμετοχη που εχω δει... στο κομματι της εμφανισης απλα δες τις φωτογραφιες που την αδικουν κιολας αρκετα μπορω να πω..

δεν λαμβανω  σοβαρα  ατομα που δεν εχουν αναφερθει ποτε κ πουθενα
και ξαφνηκα εχουν κ αποψη
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Την καλησπερα μου σε ολους τους θαμαστες και στους μη! θα ηθελα να αναφερθω σε καποιους που κανουν καποια σχολια αρνητικα  εδω μεσα για μενα ...Δεχτω ...αλλα να ξερετε κατι οτι εμεις δεν ειμαστε ρομποτ να λειτουργουμε με ολους τους βρωμιαριδες οπως εσεις θελετε ...αν θελετε να πατε να περαστε καπου καλα ειτε να γαμησετε ειτε να γαμηθητε πληντε πρωτα τον κωλο σας και ηστερα ελατε γιατι δεν ειμαστε υποχρεωμενες να μυριζουμε την βρομα σας..αυτο παει στα ατομα που δεν με ξερουν ....η πελατες μου ξερεουν ποια ειμαι και τι προσφερω τα φιλια μου απο θεσσαλονικη
Εντελως φιλικα θα σου πω το εξης..οταν δεχεσαι πελατη στο σπιτι ειτε ειναι πλυμμενος ειτε καθαρος τον στελνεις στο μπανιο για φρεσκαρισμα.Πολυς κοσμος μπορει να ερχεται απο την δουλεια του η απο καπου αλλου και δεν εχει την πολυτελεια να πλυθει...ουτε το σωβρακο του να ειναι φρεσκοφορεμενο.Εσυ πρωτα απο ολα πρεπει να προστατευεις τον εαυτο σου και μετα τα υπολοιπα.Εντελως αστοχη η τοποθετηση σου.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Εντελως φιλικα θα σου πω το εξης..οταν δεχεσαι πελατη στο σπιτι ειτε ειναι πλυμμενος ειτε καθαρος τον στελνεις στο μπανιο για φρεσκαρισμα.Πολυς κοσμος μπορει να ερχεται απο την δουλεια του η απο καπου αλλου και δεν εχει την πολυτελεια να πλυθει...ουτε το σωβρακο του να ειναι φρεσκοφορεμενο.Εσυ πρωτα απο ολα πρεπει να προστατευεις τον εαυτο σου και μετα τα υπολοιπα.Εντελως αστοχη η τοποθετηση σου.
πολύ σωστά, συμφωνώ μαζί σου....η αλήθεια είναι βέβαια ότι ορισμένες ούτε καν τα στοιχειώδη δεν έχουν στο μπάνιο ώστε να στείλουν τον πελάτη για φρεσκάρισμα...το σχόλιό μου είναι γενικό...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
πολύ σωστά, συμφωνώ μαζί σου....η αλήθεια είναι βέβαια ότι ορισμένες ούτε καν τα στοιχειώδη δεν έχουν στο μπάνιο ώστε να στείλουν τον πελάτη για φρεσκάρισμα...το σχόλιό μου είναι γενικό...
αγαπητε τζον στο θεμα θεσσαλονικη αυτη την περιοδο τρανς εχω γραψει ολοκληρα κειμενα για το τι πρεπει να προσεχει ενας πελατης και τι μια τρανς οταν κλειστει ενα ραντεβου...ΤΡΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΑΤΕΒΑΤΑ...μπειτε γαμωτο και διαβαστε τις τελεθταιες σελιδες του θεματος.Τζον τους χαιρετισμους μου και στην πρωτη ευκαιρια που θα κατεβω αθηνα ....ξερεις εσυ :grin: :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;) ;) ;)
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
αγαπητε τζον στο θεμα θεσσαλονικη αυτη την περιοδο τρανς εχω γραψει ολοκληρα κειμενα για το τι πρεπει να προσεχει ενας πελατης και τι μια τρανς οταν κλειστει ενα ραντεβου...ΤΡΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΑΤΕΒΑΤΑ...μπειτε γαμωτο και διαβαστε τις τελεθταιες σελιδες του θεματος.Τζον τους χαιρετισμους μου και στην πρωτη ευκαιρια που θα κατεβω αθηνα ....ξερεις εσυ :grin: :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;) ;) ;)
η συνεισφορά σου είναι τεράστια στην επιμόρφωσή μας... :hi: :hi:
αναμένουμε την άφιξή σου για να γίνει χαμός  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom