Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Είμαστε τόσο μαλακές τελικά;
Κοιταξε φιλε...υπαρχει ο νομος της προσφορας και της ζητησης.Εαν με τα ιδια λεφτα π.χ με 50 ευρω μπορω να παρω κατι καλυτερο τοτε θα παρω το καλυτερο.Για να προσφερεις ανταγωνισημες τιμες η θα πρεπει συνεχεια να βελτιωνεις την εμφανιση σου η να βελτιωνεις τις υπηρεσιες που προσφερεις.Αυτες που κανουν και τα 2 θα εχουν συνεχεια δουλεια οι υπολοιπες θα βγαζουν απλα μεροκαματο.Οι νομοι της αγορας ειναι δυστηχως αμειλικτοι.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
μετριο κροσσάκι είναι, εννοείται τζάμπα και μόνο τζάμπα
6e7ddc3e26fe6575b7c6a7557dc14359068ea83a.jpg
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
παιδια καλησπερα
εχει παραγινει το κακο στην πιάτσα (Συγγρου) η μου φαινεται;

Εχω παει πες συνολο 10 φορες, οι 6 ηταν απλα τραγικες φασεις. Πολυ ξεπετα για 50ευρω
1-2 κοπελες που μου αρεσουν και περασαμε ΨΙΛΟκαλα ζητανε 70 πλεον, πριν το καλοκαιρι 30 και 50.
και οταν εχεις τις αλλες που χαλανε...την πιατσα... ειναι δυσκολο να εμπιστευτεις νεες παρουσιες.

Ειναι πραγματικα κριμα, δεν θελουν να εχουν πελάτες;  :S
και με τα χρηματα , 70ευρω.
Δεν καταλαβαινουν οτι μερικοι δουλευουν 2 η και 3 μερες για να βγαλουν αυτά τα λεφτα;

Ελπιζω να αλλαξει κατι γιατι με 50ευρω πας σε στούντιο σε γυναικαρες, σε ομορφο χώρο με το ντουζακι σου, χωρις τετοιες ξεπετες!


Σορρυ αλλα ηθελα καιρο να το γραψω αυτο το κειμενο
και να ρωτησω ΚΥΡΙΩΣ την γνωμη σας περι αυτου

Απλά δεν αγοράζεις και η αγορά θα κάνει την αυτορύθμησή της.Όσο υπάρχει ζήτηση οι τιμές παίζουν όσο όσο.
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
Το κακο εχει παραγινει οντως...Αντικειμενικά υπάρχουν τρανς επιπεδου Sunrise,Queen,Mαρκέλας,κλπ κλπ και ξεφυτρωνουν καθε μερα καινουργια cross που ζητανε τα ιδια λεφτα...κοινως πρεπει να εισαι  :uglystupid: ωστε να σου προσφερουν μια BMW και ενα LADA(τυχαιο παραδειγμα) με τα ιδια λεφτα και να διαλεγεις παντα αντικειμενικα το χειρότερο ενω γνωριζεις οτι δεν αξίζει τοσο.... 
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Το κακο εχει παραγινει οντως...Αντικειμενικά υπάρχουν τρανς επιπεδου Sunrise,Queen,Mαρκέλας,κλπ κλπ και ξεφυτρωνουν καθε μερα καινουργια cross που ζητανε τα ιδια λεφτα...κοινως πρεπει να εισαι  :uglystupid: ωστε να σου προσφερουν μια BMW και ενα LADA(τυχαιο παραδειγμα) με τα ιδια λεφτα και να διαλεγεις παντα αντικειμενικα το χειρότερο ενω γνωριζεις οτι δεν αξίζει τοσο.... 
εγώ την βρυσκω μ τ ντατσουν
 

StavrosTr

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Παίδες έχετε να προτείνετε κάτι για εμένα που είμαι πρωτάρης??? Δώστε μου τα φώτα σας...  :huh: :-
 

megalometoxos

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2016
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
γεια σας μαγκες εχετε να προτείνετε κατι σε εμενα σαν πρωταρη γιατι θελω να δοκιμασω...
 

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
επισκεψη πριν λιγο καιρο στην φενια που εδρευει κοντα στην ιπποκρατους, γενικα πηγα με παθητικο χαρακτηρα..... παιδια αν και στην αρχη με υποδεχτηκε με φιλια και με μια διαθεση που θα μου θυμιζε ευκολα την γκομενα μου, στα του αθληματος εδειξε μια απομακρυνση, συγκεκριμενα εμενα μου φανηκε λες και ηθελε απλα να εκσπερματισω στα γρηγορα για να μην της φαω το χρονο, πιστευω οτι ηταν σε κακη μερα γτ γενικα εχχω διαβασει καλες κριτικες... για οσους ενδιαφερονται για τα υδραυλικα της ειναι οντως αρκετα μεγαλα. και πιστευω οτι ειναι και το σημειο αναφορας της. Αυτα απο εμενα συντομα θα ερθουν και αλλες κριτικες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
επισκεψη πριν λιγο καιρο στην φενια που εδρευει κοντα στην ιπποκρατους, γενικα πηγα με παθητικο χαρακτηρα..... παιδια αν και στην αρχη με υποδεχτηκε με φιλια και με μια διαθεση που θα μου θυμιζε ευκολα την γκομενα μου, στα του αθληματος εδειξε μια απομακρυνση, συγκεκριμενα εμενα μου φανηκε λες και ηθελε απλα να εκσπερματισω στα γρηγορα για να μην της φαω το χρονο, πιστευω οτι ηταν σε κακη μερα γτ γενικα εχχω διαβασει καλες κριτικες... για οσους ενδιαφερονται για τα υδραυλικα της ειναι οντως αρκετα μεγαλα. και πιστευω οτι ειναι και το σημειο αναφορας της. Αυτα απο εμενα συντομα θα ερθουν και αλλες κριτικες

πεζει στο παθητικο καλητερα ...την εχω παρει κ γω προσφατα...πολυ ευχαριστημενος
 

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
βατραχε γνωμη για την γαλενα που εκανα tag πιο πανω εχεις;; μου φαινεται καλο κομματι και θα ηθελα να δοκιμασω
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
βατραχε γνωμη για την γαλενα που εκανα tag πιο πανω εχεις;; μου φαινεται καλο κομματι και θα ηθελα να δοκιμασω

εχουν ανφερθει ποιο πανω εγω δεν εχω παει ακομα
το σκεφτομαι ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom