Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
σημερα πηγα στην ρανια η οποια για αλλη μια φορα με εκτοξευσε στα ουρανια.ειχα καιρο να βρεθω μαζι της και μου ειχε λειψει αφανταστα. το σπιτι της οπως εχω ξαναπει πολυ κοντα σε μετρο . ο χωρος φινετσατος,μοντερνος και πεντακαθαρος που σε προσδιαθετει ερωτικα. η κουκλαρα μας η ρανια φοραγε τα σεξυ εσωρουχα της και με υποδεχθηκε με ενα πλατυ χαμογελο αισιοδοξιας και αγαπης αφου οπως εχω ξαναπει αλλα θα το λεω συνεχεια γιατι σπανιζει οτι ειναι ενα φοβερο παιδι , μορφωμενο και εξυπνο που σε κανει να αισθανεσαι πολυ οικεια. αφου κατσαμε και ειπαμε τα νεα μας για αρκετη ωρα(δεν βιαζεται καθολου ομως!!!) με κερασε σαμπανια που την ανοιξε μπροστα μου. :kneel: καποια στιγμη αρχισαμε αισθησιακα γλωσοφυλλα για καμποσα λεπτα και πηγαμε στο δωματιο το οποιο ειχε αλλαξει απο την τελευταια φορα!της αρχισα ενα ρουφοκολι στην πεντακαθαρη σουφριτσα της και ανταπεδωσε με ενα βα8υ και υγρο τσιμπουκι, καυλωνα με την φατσουλα της και το τελειο μακιγιαζ της( οι καλτσες, οι κοκκινες γοβες και ο κορσες που φορουσε συμπληρωναν το ιδανικο καυλωτικο συνολο). την πηρα σε αρκετες στασεις και σημεια ( μεχρι και στο σαλονι φτασαμε) και τελικα τελειωσα με την γλωσιτσα της η οποια μου εγλυφε μια το καυλι μ και μια τα αρχιδια! εχυσε και αυτη οπως καθε φορα!οταν τελειωσαμε κατσαμε και αλλο και μ ξαναβαλε σαμπανια και την αποχαιρετησα με γλωσοφυλλο. παιδια, προσωπικη γνωμη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει μακραν. οποιος το σκεφτεται να παει , να παει και θα με θυμηθει! μελαχρινη μου καυλα σε φιλω! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

λινκαρε τον κοσμο μεγιστε
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Φιλε Βατραχε ειδα οτι εχεις επισκευτει το μωρο ... Αξιζει να ορμησω η θα τα κλαψω ;  :erection:
ειναι μονο παθητικη στ χαιδαρι ....παλιοτερα την εχω παρει πολλες φορες εχω ξεκαυλωσει πολυ μαζι της
ναλογος τ ψαχνεις μουτρο ...για μια συναντηση εγω θ σ ελεγα τραβα και μετα βγαζεις συμπερασματα ...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

την αλεξανδρα την εχω παρει αρκετα χρονια πριν σε ενα γωνιακο υσογειο πλατεια καραισκακη
εχω αναφερθει οτι δεν ειχαι καμια σχεση μ της φωτο απο τοτε την εχω ξαναδει πολλες φορες οχι σαν πελατης
εχω αρχισει  ν αναρωτιεμαι ποσο τιμια ειναι σ αυτο που κανει καλο βραδυ και τ νου σας με δαυτες ιδικα οταν κανων πιατσα 2/2
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ε όχι και καμιά σχέση Βάτραχε μου.
Είναι επεξεργασμένες, αλλά σε μικρό βαθμό για μένα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
ε όχι και καμιά σχέση Βάτραχε μου.
Είναι επεξεργασμένες, αλλά σε μικρό βαθμό για μένα.

μουτρο δεν καταλαβες τ εγραψα ......μαλον δεν θα καταλαβεις ......εγω ξερω οτι κανει αρπαχτες αυτη με τ λαμογια που χει γυρο της ....καλο βραδυ ....
 

Aris35top

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
σημερα πηγα στην ρανια η οποια για αλλη μια φορα με εκτοξευσε στα ουρανια.ειχα καιρο να βρεθω μαζι της και μου ειχε λειψει αφανταστα. το σπιτι της οπως εχω ξαναπει πολυ κοντα σε μετρο . ο χωρος φινετσατος,μοντερνος και πεντακαθαρος που σε προσδιαθετει ερωτικα. η κουκλαρα μας η ρανια φοραγε τα σεξυ εσωρουχα της και με υποδεχθηκε με ενα πλατυ χαμογελο αισιοδοξιας και αγαπης αφου οπως εχω ξαναπει αλλα θα το λεω συνεχεια γιατι σπανιζει οτι ειναι ενα φοβερο παιδι , μορφωμενο και εξυπνο που σε κανει να αισθανεσαι πολυ οικεια. αφου κατσαμε και ειπαμε τα νεα μας για αρκετη ωρα(δεν βιαζεται καθολου ομως!!!) με κερασε σαμπανια που την ανοιξε μπροστα μου. :kneel: καποια στιγμη αρχισαμε αισθησιακα γλωσοφυλλα για καμποσα λεπτα και πηγαμε στο δωματιο το οποιο ειχε αλλαξει απο την τελευταια φορα!της αρχισα ενα ρουφοκολι στην πεντακαθαρη σουφριτσα της και ανταπεδωσε με ενα βα8υ και υγρο τσιμπουκι, καυλωνα με την φατσουλα της και το τελειο μακιγιαζ της( οι καλτσες, οι κοκκινες γοβες και ο κορσες που φορουσε συμπληρωναν το ιδανικο καυλωτικο συνολο). την πηρα σε αρκετες στασεις και σημεια ( μεχρι και στο σαλονι φτασαμε) και τελικα τελειωσα με την γλωσιτσα της η οποια μου εγλυφε μια το καυλι μ και μια τα αρχιδια! εχυσε και αυτη οπως καθε φορα!οταν τελειωσαμε κατσαμε και αλλο και μ ξαναβαλε σαμπανια και την αποχαιρετησα με γλωσοφυλλο. παιδια, προσωπικη γνωμη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει μακραν. οποιος το σκεφτεται να παει , να παει και θα με θυμηθει! μελαχρινη μου καυλα σε φιλω! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

Απο τιμες τι λεει? Πουτσα λεει τπτ γιατι στις φωτο δεν φαινεται καλα
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
το θέμα είναι πως και οι περισσότεροιεδώ μέσα δεν καταλαβαίνουν τους χρησμούς σου! Καλές γιορτές


μουτρο δεν καταλαβες τ εγραψα ......μαλον δεν θα καταλαβεις ......εγω ξερω οτι κανει αρπαχτες αυτη με τ λαμογια που χει γυρο της ....καλο βραδυ ....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
το θέμα είναι πως και οι περισσότεροιεδώ μέσα δεν καταλαβαίνουν τους χρησμούς σου! Καλές γιορτές
τ θεμα ειναι οτι δεν μπορει κανεις να σε κανει μεροκαματο απλα γιατι ετσι τ ηρθε ....για αυτο θα αναφερεται τακτηκα κ για ν θημουνται οι παλιοι αλλα και για τ νεους.....αν διαφωνεις μ αφηνει πραγματικα αδιαφωρο
καλες γιορτες σ ολους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom