Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (8 μέλη και 51 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Σιγα βρε εξυπνε. Πρόκειται για πολύ εμπειρους παίκτες.
Προς αποφυγή ατυχήματος θα εχουν σφραγίσει τις οπές τους με σφήνες σαν τούτην εδώ.
Για χαζούς τους πέρασες;
χοτυ πολλες σφηνες εμφανιζεις!!!! κανεις συλλογη????υγρη την βλεπω την συγκεκριμενη που την ειχες στην κωλαρα σου????
 

trelakias121

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια 70 μου ειπε εμενα...και ηταν η καλυτερη τουλαχιστον στο τηλεφωνο μιλισαμε κανα 4λεπτο ενω οι περισσοτερες λεει θα τα κανονισουμε απο κοντα και τετοια και δεν ασχολουνται αυτη τηλεφωνικο ηθελε να κανουμε...τεσσπα αυτα τα ολιγα και απο μενα ..
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
παιδια 70 μου ειπε εμενα...και ηταν η καλυτερη τουλαχιστον στο τηλεφωνο μιλισαμε κανα 4λεπτο ενω οι περισσοτερες λεει θα τα κανονισουμε απο κοντα και τετοια και δεν ασχολουνται αυτη τηλεφωνικο ηθελε να κανουμε...τεσσπα αυτα τα ολιγα και απο μενα ..
σε ποια αναφέρεσαι παίχτη???
 

LOOKING4TRN

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
καλησπέρα , έχει κανείς να προτείνει τραβελάκι που παρέχει και girlfriend κατάσταση ?

ευχαριστώ εκ των προτέρων  .
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
χοτυ πολλες σφηνες εμφανιζεις!!!! κανεις συλλογη????υγρη την βλεπω την συγκεκριμενη που την ειχες στην κωλαρα σου????
Σε πήραμε χαμπάρι μωρη ξεφωνημένη.
Αν και ψοφάς στο κρύο στις πιάτσες δεν θα βρεις εδώ πελάτες πουστοτράβελλο.
Κάνε χαρακίρι πέρασε η μπογιά σου... βρες δουλειά σαν δούλα σε μπουρδελο να τρως λίγο ψωμάκι και τυράκι.
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Σε πήραμε χαμπάρι μωρη ξεφωνημένη.
Αν και ψοφάς στο κρύο στις πιάτσες δεν θα βρεις εδώ πελάτες πουστοτράβελλο.
Κάνε χαρακίρι πέρασε η μπογιά σου... βρες δουλειά σαν δούλα σε μπουρδελο να τρως λίγο ψωμάκι και τυράκι.
που εισα χοτυ-cd που εισαι εξαφανισμενος???σου εχω απαντησει σε πολλα θρεντ ελα περιμενω απαντηση...οσο για μενα θα σε πικρανω αλλα δεν ειμαι τραβελακι σαν εσενα...και σε λυπαμε γιατι εβαλες βυζακια και σε εφαγε η κριση τωρα που πεφτουν οι τιμες...χαχαχαχαχα εγω ειπαμε τι ειμαι το εχω δηλωση ξανα...κι οσο για την τσατσα εσυ ξερεις καλα απο αυτα,αλλωστε εισαι τσατσα του σαιτ κι γερασες παρ'το χαμπαρι...που εισαι σε ψαχνω πανω απο μια βδομαδα σε ολα τα θρεντ...που ησουν γυριζες το πορνο????χαχαχαχαχαχα σε καταλαβαμε μωρη πουστρικη κυλοτα...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
που εισα χοτυ-cd που εισαι εξαφανισμενος???σου εχω απαντησει σε πολλα θρεντ ελα περιμενω απαντηση...οσο για μενα θα σε πικρανω αλλα δεν ειμαι τραβελακι σαν εσενα...και σε λυπαμε γιατι εβαλες βυζακια και σε εφαγε η κριση τωρα που πεφτουν οι τιμες...χαχαχαχαχα εγω ειπαμε τι ειμαι το εχω δηλωση ξανα...κι οσο για την τσατσα εσυ ξερεις καλα απο αυτα,αλλωστε εισαι τσατσα του σαιτ κι γερασες παρ'το χαμπαρι...που εισαι σε ψαχνω πανω απο μια βδομαδα σε ολα τα θρεντ...που ησουν γυριζες το πορνο????χαχαχαχαχαχα σε καταλαβαμε μωρη πουστρικη κυλοτα...
Παρών ειμαι καλή μου σου ελειψα?
Εμείς πρέπει να γνωριστούμε απο κοντά.
Εχουμε τόσα πολλά να πούμε και να κάνουμε...  :fuck1: :fuck2:
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Παρών ειμαι καλή μου σου ελειψα?
Εμείς πρέπει να γνωριστούμε απο κοντά.
Εχουμε τόσα πολλά να πούμε και να κάνουμε...  :fuck1: :fuck2:
που ξερεις μπορει και να εχουμε γνωριστει...σιγουρα εχουμε γνωριστει και το ξερεις....ε Ελενα????????εεεεεεεε???????????????
σου εχω στειλει το κινητο μου σε pm αλλα δε βλεπω να περνεις τηλ...κι οταν θα βρεθουμε με το καλο θα δεις οτι θα εχεις κανει το μεγαλυτερο λαθος σου...δε το λεω απειλητικα απλα προειδοποιω πρωτου εμφανιστω καπου...θελω να εχω ησυχη συνειδηση το βραδυ...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Παθητικη και ξενερωτα πραγματα...
μακρια μουφα ουτε για αστειο
Για πειτε βρε παιδιά, εγώ για παθητικές ψάχνω, ποιο το πρόβλημα με τη συγκεκριμένη γιατί ψήνομαι.
Ζητάει πολλά; Ειναι ξεπέτα; Αγριοδείχνει;
Απο φάτσα τι λεει, ειναι θυλική;
Διαφωτίστε τη κατάσταση!
 

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
1
Για πειτε βρε παιδιά, εγώ για παθητικές ψάχνω, ποιο το πρόβλημα με τη συγκεκριμένη γιατί ψήνομαι.
Ζητάει πολλά; Ειναι ξεπέτα; Αγριοδείχνει;
Απο φάτσα τι λεει, ειναι θυλική;
Διαφωτίστε τη κατάσταση!
Καλημέρα κι από εμένα. Συμφωνώ με το γράφοντα από πάνω. Πήρα τηλέφωνο και μου ζήτησε 80€ για 1 ώρα. Ψήνομαι κι εγώ γιατί μου είπε οτι είναι μόνο παθητική. Εγώ είμαι μόνο ενεργητικός οπότε ok. Όμως γράφετε με γρίφους ρε παιδιά! Εξηγήστε τι εννοείτε. Αλλιώς φωτοβολίδες, λόγια του αέρα. Ευχαριστώ.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
Παθητικη με συμφερει γιατι ειμαι μονο ενεργητικος. Αλλα ξενερωτα πραγματα τι εννοεις;
σκέψου το χειρότερο πηδημα πουχεις κανει στη ζωη σου.. εε ακομα χειροτερο.. σαν να πηδας κομοδινο (το παθητικη δεν τοπα σαν μειονεκτημα.. αλλα ειναι εντελως παθητικη...δεν κουνιεται ρουπι δηλαδη)
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Καλημέρα κι από εμένα. Συμφωνώ με το γράφοντα από πάνω. Πήρα τηλέφωνο και μου ζήτησε 80€ για 1 ώρα. Ψήνομαι κι εγώ γιατί μου είπε οτι είναι μόνο παθητική. Εγώ είμαι μόνο ενεργητικός οπότε ok. Όμως γράφετε με γρίφους ρε παιδιά! Εξηγήστε τι εννοείτε. Αλλιώς φωτοβολίδες, λόγια του αέρα. Ευχαριστώ.
ρε παιδια οταν 2 μελη λενε τα ιδια πανω κατω τι περιμενετε;
οταν η αγγελια δεν δειχνει τπτ πως ψηνεστε;
αν ηταν θηλυκη ή γενικοτερα αν ειχε πραγματα ωραια να δειξει δεν θα εδειχνε περισσοτερα στις φωτο;
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Μας πιάνει το κασκαντεριλίκι!
Θέλουμε ντοκουμέντα!
Να ειπωθεί κάτι συγκεκριμένο βρε αδερφέ, να φανει οτι έχει γίνει πραγματικά η συνάντηση όχι λέμε οτι νά'ναι.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
Μας πιάνει το κασκαντεριλίκι!
Θέλουμε ντοκουμέντα!
Να ειπωθεί κάτι συγκεκριμένο βρε αδερφέ, να φανει οτι έχει γίνει πραγματικά η συνάντηση όχι λέμε οτι νά'ναι.
δηλαδή δεν με πιστεύεις οτι πηγα? εχω προηγούμενα με την εν λογω τρανς και θελω ν την εκδικηθω ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom