Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
τι εννοείς πολύ πρόθυμη??!?! απο αυτές που βλεπω στα site αξίζει κάτι? προχθές έπεσα σε φρίκη... βγήκε φορτηγατζής...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Ότι καμία σχέση με ξεπέτα. Αν έχεις όρεξη ρίχνεις διπλό. Βέβαια καλό ειναι να το πεις από πριν.
Σε ποια λες ότι έπεσες σε φορτηγατζή;  :grin:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Δεν έδωσα εγώ το λινκ, παράθεση έκανα.
Πρέπει να έχεις κάνει προφίλ στο adult.gr για να σου ανοίξει.
 

gymalanaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2012
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι 23 απο Θεσσαλονικη δεν εχω ακομα εμπειρια με trans αλλα θα ηθελα να δοκιμασω οποιοσ ειναι πρωταρησς σαν εμενα και εχει να μου δωσει καμια συμβουλη ας μου στειλει pm.
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
Ρεπορταζ
Συνευρεση χθες ωρα 0500με κοπελα ονοματι στεφανια ψηλη καστανη με κοντο μαλι και στρουμπουλη μουρη. Βρισκοταν στο υψος της alpha bank.Εμφανησιακα δεν γεμιζει το ματι γιατι δεν είχε αυτο το εξτρα-βαγκαντ στυλ που συνανταται στα αλλα κοριτσια. Ειναι εγχειρησμενη, αλλα αυτο λιγο με ενδιεφερε χθες καθως ηθελα μονο πιπα. Ειπε 20 πιπα αυτοκινητο με ελευθερα πιασηματα και 50 χωρο της για μια ωρα (!). Πηρα το 20-πιπα μιας και δν μου περισσευαν χθες. Πηγαμε πιο κατω σε ενα παρκιν. Το φχαριστηθηκα δεν μπορω να πω, αλλα της ελλειπε λιγο η τεχνικη, δλδ εκει που το εβρισκα το εχανα κ δεν μπορουσα να χυσω.Με τα πολλα σε καποια φαση παω να βαρισω μαλακια, και μου λεει "οχι εγω θα σε τελιωσω εσυ πληρωνεις" και το πηρε πατριωτικα. Τελικα κατελληξε να μου κανει μια ωρα πιπα μεχρι να χυσω που στην τελικη δεν με χαλασε καθολου. Καθαρη και φιλοτιμη, με κερασε και ρεντμουλ απο το περιπτερο...Αυτα.... τηλ λοιπες πληροφοριες αγνωστες.

Η κινηση στην λεωφορο πεσμενη απο κοριτσια ισως λογω της ωρας 0400+, στην αρχη κοκινο τσικουετσεντο με τεμαχια που δεν βλεπονται, παρακατω οχι τπτ ενδιαφερον περα απο τα κλασικα που δν μου γενιζαν ποτε το ματι.ξεχωρησε η ροζι(εχει θρεντ δικο της) με μινι κουπερ μπλε και μια κοπελα ξανθια εντυπωσιακη που δντην εχω ξανα δει μιλουσε με σπαστα ελληνικα ζητησε 60 πιπα μουνι κολο στον χωρο της .Τελος, Χαμηλα  εθεαθει η ευα στην αλφα ρομεο της.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Την δεύτερη την έχουμε αναφέρει και σχολιάσει ως Αντζελίνα. Άλλαξε όνομα , κακό σημάδι. Δεν ήταν κακή όμως - παράξενο.



ωωπααααααααα ξέρει κανείς κάτι????? plzzz αν ξερει κατι ας μας πει κάποιος συνάδελφος...
και η άλλη  fuck2    ???????????
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096

τα δύο πρώτα συναφωνιστή είναι καλά και συμμετέχουν και σηκώνουν και πρεσάρισμα !

Αρνητικό : βυζί πλάκα και τα δύο !

το τρίτο που γράφεις είναι ξεπετάρα !!!
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
το νου σας μόνο μη μπερδέψετε τις οπές και γαμηθείτε μεταξύ σας  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom