Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
το νου σας μόνο μη μπερδέψετε τις οπές και γαμηθείτε μεταξύ σας  ;)

Σιγα βρε εξυπνε. Πρόκειται για πολύ εμπειρους παίκτες.
Προς αποφυγή ατυχήματος θα εχουν σφραγίσει τις οπές τους με σφήνες σαν τούτην εδώ.
Για χαζούς τους πέρασες;
 

Συνημμένα

  • picture[1].jpg
    picture[1].jpg
    35,8 KB · Εμφανίσεις: 27

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Σιγα βρε εξυπνε. Πρόκειται για πολύ εμπειρους παίκτες.
Προς αποφυγή ατυχήματος θα εχουν σφραγίσει τις οπές τους με σφήνες σαν τούτην εδώ.
Για χαζούς τους πέρασες;
γεια σου χοτυ τα παιδια σε ευχαριστουν για την πληροφορια σου...δε το ειχαν σκεφτει...τους εσωσες...
εισαι πολυ χρησιμος στο σαιτ τελικα...τι θα καναμε χωρις εσενα...σαιτ χωρις χοτυ τζατζικι διχως σκορδο...
α ρε παπαρα μπορεις να μη πεταγεσαι εκει που δε σε σπερνουν κι εκει που δε σε ενδιαφερει επιτελους...εξυπνακηδες σε αυτη τη χωρα εχουμε πολλους αν ξεκινησουμε απο τους πολιτικους,δε θεελουμε και αλλος στο σαιτ... αιντα ασχημοτραβελο....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε σεις γιατι δεν παιρνετε 5-10 περουκες να τις φορατε και να γαμιοσαστε μεταξυ σας να γλυτωστε τα λεφτα.το ιδιο πραγμα ειναι. :think:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ και στα τραβεστί

εδώ ο Hoty περιμένει τον τυχερό συνφορουμίτη

URL]]
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ και στα τραβεστί

εδώ ο Hoty περιμένει τον τυχερό συνφορουμίτη

http://[URL unfurl="true"]www.4uthesite.com/resized/180/p-376062-180-both.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

τοξερα οτι ηταν παιδαρος... χαχαχαχαχαχαχα
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
Ξλερουμε κάτι γι' αυτή; Είναι Αθήνα τώρα

εχουν γραψει για αυτην οι συναδελφοι απο θεσσαλονικη. απλα επειδη ειναι πολλα τα θεματα και πολλες οι σελιδες για να ψαξουμε, πιστευω πως μπορουν να μας βγαλουν απο την δυσκολη θεση του ψαξιματος ευκολα. συναγωνιστες απο θεσσαλονικη  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Ξλερουμε κάτι γι' αυτή; Είναι Αθήνα τώρα


καλημερα σου . πολυ καλη και δεν λεει οχι σε τιποτα. δεκτικη και θετικη. πολυ φιλικη πιο πολυ παθητικη αλλα αμα ζητησεις και νεργετικο θα σε τιμησει για πολυ λιγο ομως. τα υδραυλικα της πεφτουν γρηγορα. γενικα καλο παιδι εγω την πηρα μια φορα στο σπιτι μου.  ηρθε εκανε το ντουζ της και περασαμε ωραια. θα την συνηστουσα . αλλα οπως εχω πει και αλλη φορα οτι για μενα ειναι ωραιο και καλο για αλλους να μην ειναι . γενικα η κριση μας ειναι διαφορετικη απο ατομο σε ατομο. σαν κορμι βυζι κωλαρακι και παπαρι ειναι τρελα. αυτα τα ολιγα
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
καλημερα σου . πολυ καλη και δεν λεει οχι σε τιποτα. δεκτικη και θετικη. πολυ φιλικη πιο πολυ παθητικη αλλα αμα ζητησεις και νεργετικο θα σε τιμησει για πολυ λιγο ομως. τα υδραυλικα της πεφτουν γρηγορα. γενικα καλο παιδι εγω την πηρα μια φορα στο σπιτι μου.  ηρθε εκανε το ντουζ της και περασαμε ωραια. θα την συνηστουσα . αλλα οπως εχω πει και αλλη φορα οτι για μενα ειναι ωραιο και καλο για αλλους να μην ειναι . γενικα η κριση μας ειναι διαφορετικη απο ατομο σε ατομο. σαν κορμι βυζι κωλαρακι και παπαρι ειναι τρελα. αυτα τα ολιγα

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες...



αφου ειναι τοσο καλη οσο λες γιατι δεν βαζει και καμια φοτογραφια σωστη για να εχουμαι και μια ολοκληρομενη αποψη απο μονη μας μονο μου
ειναι λες  ηρτηαν οι αποκρειες.
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
αφου ειναι τοσο καλη οσο λες γιατι δεν βαζει και καμια φοτογραφια σωστη για να εχουμαι και μια ολοκληρομενη αποψη απο μονη μας μονο μου
ειναι λες  ηρτηαν οι αποκρειες.

α ξερω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom