Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Την καλημέρα μου σε όλους. Περασμα χθες απο Συγγρού μεταξυ 2-3. Αρκετα κορίτσια στα πόστα τους και αρκετός κόσμος να περνάει, να δείχνει ενδιαφέρον και να ψωνίζει κιόλας. Εντύπωση προκάλεσε φυσικά η Χαρά που με το χαμόγελο σου ζητόυσε 70€ και μια πολύ καυλίαρα ψανθιά με βυζιά έτοιμα να εκραγούν μέσα σε ασιμί polo λίγο μετά την express service(περιμένω πληροφορίες απο συναγωνιστές). Επίσης στις αρχέσ του παραδρόμου ένα λεπτό ξανθό με όμορφο πρόσωπάκι(δεν πιστευω πως είχα πιεί τόσο πολύ...) και ύψος 1,65 - 1,70. Οποιος ξέρει και γι αυτήν λεπτομέριες και δεν του κάνει κόπο θα είμαι υπόχρεος. Οι τιμές νομίζω πως ήταν λίγο πεσμένες (αλλά πλέον περνάω πολύ σπάνια απο Συγγρού), όλες οι κοπέλες παίζαν στα 50€ εκτός απο τη Χαρά στα 70€ και κάποια άλλη (δεν θυμάμαι ποια) στα 60€.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
καλημέρα. αν ξέρει κάποιος πληροφορίες για την ξανθιά μέσα σε ασιμί polo λίγο μετά την express service καθώς επίσης και για ένα ξανθό καυλάκι λεπτό που ξημερώματα Σαββάτου ήταν στις αρχές του παράδρομου (στη γωνία με την Αριστοτέλους). Και οι δύο ζητούσαν 50€. Για την ξανθιά στο polo κάτι έχει αναφερθεί νομίζω στο παρελθόν αλλά πρέπει να είναι καμιά εκατοστή σελίδες πίσω. Ευχαριστώ πολύ.
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
κανει πιατσα στην αρχη της συγγρου μετα απο BABY O μεχρι Millenium
ειχαμε βρεθει πρωτη φορα πριν 5 χρονια, ωραια σαν ενεργητικη με πηρε στον παραδρομο στα ορθια. σκληρο μεγαλο καβλι που σε βαζει στην θεση του.
πριν 2 χρονια σε χωρο δικο της εκει κοντα.ζητησε εχτρα για να χυσει και αρχισε τις μαιμουδιες εχτρα το ενα εχτρα το αλλο. τουλαχιστον ευχαριστηθηκα γαμησι.
δυστηχως -και μακαρι να κανω λαθως- τα τελευταια χρονια που την βλεπω δεν μπορει να μιλησει μαλλον απο τον μπαφο η την πρεζα η ακτι σχετικο, οποτε εντελως ντεκαβλε για εμενα πλεον.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
κανει πιατσα στην αρχη της συγγρου μετα απο BABY O μεχρι Millenium
ειχαμε βρεθει πρωτη φορα πριν 5 χρονια, ωραια σαν ενεργητικη με πηρε στον παραδρομο στα ορθια. σκληρο μεγαλο καβλι που σε βαζει στην θεση του.
πριν 2 χρονια σε χωρο δικο της εκει κοντα.ζητησε εχτρα για να χυσει και αρχισε τις μαιμουδιες εχτρα το ενα εχτρα το αλλο. τουλαχιστον ευχαριστηθηκα γαμησι.
δυστηχως -και μακαρι να κανω λαθως- τα τελευταια χρονια που την βλεπω δεν μπορει να μιλησει μαλλον απο τον μπαφο η την πρεζα η ακτι σχετικο, οποτε εντελως ντεκαβλε για εμενα πλεον.

Αν και ειμαι μονο ενεργητικος και μονο για τη μαστουρα της που ειπες ξενερωσα... Ευχαριστω για την ενημερωση.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Εχεις δικιο σε αυτο... Αν εσυ ξερεις κατι αλλο πες το για να ξερουμε παντως.
τιποτα δεν ξερω φιλε μου αλλα μου ακουγονται βαρια αυτα τα πραγματα κ δεν τα πεταμε ετσι..η τριχα γινεται τριχια κ παει λεγοντας!!!
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
την πετυχα πριν κανα διμηνο στις αρχες του παραδρομου, μου ειπε 50 τα κανει ολα. πηγαμε σπιτι της, σχετικα μακρυα απο εκει, επανω στην θησεως σε πολυ κεντρικο σημειο, μιλαμε για πολυ καρφωμα... το σπιτι υπογειο και απο τα χειροτερα που εχω δει. καθησαμε στο σαλονι γιατι καποια αλλη κοιμοτανε στο δωματιο... απο εργαλειο ηταν οντως καλο αλλα μολις καβλωσε αρχισε να ζηταει παραπανω λεφτα, οπως ανεφερε και καποιος αλλος φιλος. συνδιασμος χωρου και συμπεριφορας ισως και ο χειροτερος που εχω δει. με απλα λογια ΑΚΥΡΟ!
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
μπα πρωτη φορα εμφανιζεται στο φορουμ
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
τελικά εσύ όντως παλαιστή ψάχνεις.. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom