Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
για παράδειγμα, χαίρομαι για την ύπαρξη της Σύλβιας.
να εισαι καλα βρε μωρο και ας μην σε ξερω...να περνας καλα και να κανεις στη ζωη σου παντα αυτο που νιωθεις καλο για σενα....
 

begginer35

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
να εισαι καλα βρε μωρο και ας μην σε ξερω...να περνας καλα και να κανεις στη ζωη σου παντα αυτο που νιωθεις καλο για σενα....

Συλβια μου οι αξιες αναγνωριζονται. Συλβια the best!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
aliki ξεροχινο τσαχπινοπουτανιαρα μουυ!!!βαλε καμια φοτο σου καυλιαρα μου να παλινδρομισουμε τα τσουτσουνια μασ  εμισ οι πορνιαριδεσ και  ταπινοι σου θαυμαστεσ!  :thumbsup:

Πέστα μεγάλε αρχηγέ μεγιστε ιππότη πανταχου-χύστη!!!   :thumbsup:

Την εκλιπαρούμε ταπεινά, να μας επισκεπτεται εδώ συχνότερα να την γνωρίσουν και τα νέα μέλη !
Σαν παλιό πλέον μέλος που είναι , και διαπρεπον στο εξωτερικό θερμοπαρακαλούμε για τη συχνή παρουσία της εδώ και την συνδρομή της να ανεβει πάλι στις παλιές δόξες το εν λόγω  θρέντ που δυστυχώς έχει μαραζώσει τον τελευταίο καιρό.
Alice έμπαινε σε θέλουμε με 1000!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πέστα μεγάλε αρχηγέ μεγιστε ιππότη πανταχου-χύστη!!!   :thumbsup:

Την εκλιπαρούμε ταπεινά, να μας επισκεπτεται εδώ συχνότερα να την γνωρίσουν και τα νέα μέλη !
Σαν παλιό πλέον μέλος που είναι , και διαπρεπον στο εξωτερικό θερμοπαρακαλούμε για τη συχνή παρουσία της εδώ και την συνδρομή της να ανεβει πάλι στις παλιές δόξες το εν λόγω  θρέντ που δυστυχώς έχει μαραζώσει τον τελευταίο καιρό.
Alice έμπαινε σε θέλουμε με 1000!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Ναι !!!

σε θέλουμε

μην παλινδρομείς ... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ανέβασε φωτο και ...καταστάσεις
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Η Δαναη νομιζω ειχε πει οτι θα πηγαινε Αμερικη......λετε ???
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Αμερικη? και περιμενα τωρα εντος των ημερων να την επισκεφτω..κακα τα νεα σου Αλικη μου :P

Ετσι ελεγε σε συζητησεις την Ανοιξη..... σιγουρα η Συλβανα θα ξερει........ περιμενουμε νεα για την γλυκεια ΔΑΝΑΗ  μας!!!!!
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Ετσι ελεγε σε συζητησεις την Ανοιξη..... σιγουρα η Συλβανα θα ξερει........ περιμενουμε νεα για την γλυκεια ΔΑΝΑΗ  μας!!!!!
δεν ξερω παιδια γιατι ειμουν εκτος αθηνας και εχουμε παρα πολυ καιρο να  τα πουμε....παντως απο οτι ειχα διαβασει και γω θα πηγαινε καπου ταξιδι
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
δεν ξερω παιδια γιατι ειμουν εκτος αθηνας και εχουμε παρα πολυ καιρο να  τα πουμε....παντως απο οτι ειχα διαβασει και γω θα πηγαινε καπου ταξιδι


Γεια σου Συλβια μου και καλο χειμωνα κουκλα μου!!!
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Ενα φιλακι κι απο μενα στην παρεα. Καλα εισαι μωρη Ζυλμπια; Χαθηκαμε....

Η Δαναη τελικα αλλαξε ζωη και πηγε σε συγγενεις στην Αμερικη... Να εισαι καλα καλη μου Δαναη... Οπου κι αν εισαι σε αγαπαμε....

Ζυλμπια θα φυγω λιγες μερες με την αγαπημενη μου θεια να κανει ιαματικα λουτρα. Δεν ερχεσαι κι εσυ; Θα περασουμε τελεια!!!

Γουσταρω αυτο το οσι09 που και καλα δεν θελει τρανς απλα ειναι κοινωνικος , γι'αυτο ειναι ολο εδω...

Τελικα αυτη ειναι η καταρα μας στη ζωη... Εμεις που καναμε τη μεγαλυτερη υπερβαση στη ζωη, να εχουμε παντα γυρω μας κομπλεξικα, φοβισμενα ανθρωπακια...

Μακια σε ολες!!!1`
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Τελικα αυτη ειναι η καταρα μας στη ζωη... Εμεις που καναμε τη μεγαλυτερη υπερβαση στη ζωη, να εχουμε παντα γυρω μας κομπλεξικα, φοβισμενα ανθρωπακια...

χαλαρωσε . . .  ετσι ειναι ολοι μας η ζωη γυρω μας , απλος πρεπει να του προσπερνας , εμεις σας αγαπαμε , γιατι απλα ειστε ο ευατο σας , και οχι δηθεν οπως πολλες γυναικες . . .
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Ενα φιλακι κι απο μενα στην παρεα. Καλα εισαι μωρη Ζυλμπια; Χαθηκαμε....

Η Δαναη τελικα αλλαξε ζωη και πηγε σε συγγενεις στην Αμερικη... Να εισαι καλα καλη μου Δαναη... Οπου κι αν εισαι σε αγαπαμε....

Ζυλμπια θα φυγω λιγες μερες με την αγαπημενη μου θεια να κανει ιαματικα λουτρα. Δεν ερχεσαι κι εσυ; Θα περασουμε τελεια!!!

Γουσταρω αυτο το οσι09 που και καλα δεν θελει τρανς απλα ειναι κοινωνικος , γι'αυτο ειναι ολο εδω...

Τελικα αυτη ειναι η καταρα μας στη ζωη... Εμεις που καναμε τη μεγαλυτερη υπερβαση στη ζωη, να εχουμε παντα γυρω μας κομπλεξικα, φοβισμενα ανθρωπακια...

Μακια σε ολες!!!1`


Αληθεια? Εφυγε? Και δε μπορεσαμε να τις πουμε ενα γεια..χασαμε ενα πολυ αξιολογο ατομο.. Δαναη οπου και να εισαι να περνας παντα καλα και σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!
 

vroomidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια γνωριζει κανεις μια τρανς Ρια ή Ελευθερια απο ροδο που εχει δικο της χωρο στην Αθηνα?Φοβερα ομορφη και θυλικη,εχει παρει κανεις?Αν γνωριζει καποιος ας μου πει!
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Παιδια γνωριζει κανεις μια τρανς Ρια ή Ελευθερια απο ροδο που εχει δικο της χωρο στην Αθηνα?Φοβερα ομορφη και θυλικη,εχει παρει κανεις?Αν γνωριζει καποιος ας μου πει!
h τρανς ρια ελευθερια που λες ειναι μεν απο τη ροδο αλλα δεν ειναι πια στην αθηνα μενει μονημα στη ροδο πλεων
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τα φιλια μου σε ολες και σε ολους....  Ειμαι στην Ελλαδα ζω και Βασιλευω και ειμαι παρα πολυ καλα... Ενταξη ο Αυγουστος ηταν μηνας που λιγο πολυ ολοι λειπαμε για λιγο εγω κανονικα διακοπες θα φυγω 5 Σεπτεβριου... για μια εβδομαδα... ειχα να μπω καιρο εδω... να πω την αληθεια μου γιατι δεν ειχα χρονο πολυ δουλεια μετα τις διακοπες μου σας εχω πολλες και ωραιες εκπληξεις  ;) γιαυτο αναμενετε.... Χαιρομε που ρωτατε για μενα... Το Χειμωνα που μας ερχετε θα ειμε μαζη σας και θα περασουμε ΣΟΥΠΕΡ.... Φιλια στις κοπελιες και θα προσπαθω να μπαινω πιο συχνα να τα λεμε.... ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΤΕ θα προλαβω να το κανω και αυτο παλιοπαιδα... Δεν λεω Καλο Χειμωνα απο τωρα... Ευχαριστω για τα πμ σας θα απαντησω....
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Αντε βρε κουκλα μου και νομιζαμε οτι σε πηρε η ξενιτεια.......


Πολλα πολλα φιλακια Δαναη.......!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αντε βρε κουκλα μου και νομιζαμε οτι σε πηρε η ξενιτεια.......


Πολλα πολλα φιλακια Δαναη.......!!!
Γιασου βρε Αλικη.... Σαν τους Ελληνες κανενας Λαος... Η καβλα τους δεν υπαρχη... Να πανε να γαμηθουνε ολοι τους....
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Τα φιλια μου σε ολες και σε ολους....  Ειμαι στην Ελλαδα ζω και Βασιλευω και ειμαι παρα πολυ καλα... Ενταξη ο Αυγουστος ηταν μηνας που λιγο πολυ ολοι λειπαμε για λιγο εγω κανονικα διακοπες θα φυγω 5 Σεπτεβριου... για μια εβδομαδα... ειχα να μπω καιρο εδω... να πω την αληθεια μου γιατι δεν ειχα χρονο πολυ δουλεια μετα τις διακοπες μου σας εχω πολλες και ωραιες εκπληξεις  ;) γιαυτο αναμενετε.... Χαιρομε που ρωτατε για μενα... Το Χειμωνα που μας ερχετε θα ειμε μαζη σας και θα περασουμε ΣΟΥΠΕΡ.... Φιλια στις κοπελιες και θα προσπαθω να μπαινω πιο συχνα να τα λεμε.... ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΤΕ θα προλαβω να το κανω και αυτο παλιοπαιδα... Δεν λεω Καλο Χειμωνα απο τωρα... Ευχαριστω για τα πμ σας θα απαντησω....


Καλως την!!! Η Αλικη μας τρομαξε για λιγο...νομιζαμε οτι εφυγες forever!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom