Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Να που δεν αναφερθηκες στις αμαζονες του ειδους σου αλλα το καρφι ειναι για εμας,οπως σου ειπα παραπανω και στο ξαναλεω θα μας ξεχωριζης δεν ειμαστε ολοι το ιδιο

Ναι και εγω σου ειπα οτι αναφερωμαι σε αυτους ..... εσυ γιατι τσιμπας δεν ξερω
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ελα τωρα που τσιμπισες καλε.........


Αναφερθηκα στις αμαζονες του ειδους....

τα πραγματικα αγορακια δεν εχουν αναγκη απο τετοια μην. οταν ξερουν οτι ειναι αντρακια βρε.......


οκ  
η καλησπερα μου και σε εσας , που μας σκιζεται και μας τυρανατε απο καυλα πανω στα κρεβατια.........
Που είσαι εσύ ρε κουκλάρα και χάθηκες?
Μαυρα μάτια κάναμε.
Α ωραίο και το νεο αβαταράκι σου!!!!  :rockon:
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Γεια σου μωρο μου !!!! ολα μια χαρα !!!!

Ειχα σταματησει ενα διαστημα τα σχετικα , για λιγο ηρεμια, εμπλεξα και με ενα τυπα...και ομορφα .....
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Κι εγω μια χαρα ειμαι ρε μαναρια, σας ευχαριστω πολυ που με αγαπατε και με δοξαζετε τοσο!  :kissass: :kissass: :kissass:

Να στειλω φιλακι στο Αλικακι, στο Συλβινι, στο Δαναουτσακι, σε ολα τα αγορακια και σε οσους θελουν να αισθανονται αγορακια!

Μακια! Μακια!! Μακια!!!

ΖΗΤΩ Ο ΠΡΟΣΤΥΧΟΣ ΕΡΩΤΑΣ... ΖΗΤΩ... ΕΓΩ!!!!
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Βρε καλως το κοριτσι της ξενιτιας....!!!

γυρισες επιτελους?
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Ναι κοριτσι μου... ειμαι εδω...

Ειμαι εδω για ολους οσοι με χρειαζεστε... Και αυτη τη φορα θα πω ΑΛΗΘΕΙΕΣ... που ισως σοκαρουν... ισως τρομαξουν... ισως λυπησουν... Ειμαι ΕΔΩ για ολους εσας!

Γιατι αν δεν ησουν ΕΣΥ, ναι καβλιτσα μου σε σενα που με διαβαζεις μιλαω, ισως η Βαλεντινα (το Βαλεντινιω σας οπως με λετε)να ηταν ενα απλο ανωνυμο τραβεστι και οχι η ΜΕΓΚΑΣΤΑΡ... Ειμαι δημιουργημα σας... ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!


Μακια! Μακια!! Μακια!!!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ναι κοριτσι μου... ειμαι εδω...

Ειμαι εδω για ολους οσοι με χρειαζεστε... Και αυτη τη φορα θα πω ΑΛΗΘΕΙΕΣ... που ισως σοκαρουν... ισως τρομαξουν... ισως λυπησουν... Ειμαι ΕΔΩ για ολους εσας!

Γιατι αν δεν ησουν ΕΣΥ, ναι καβλιτσα μου σε σενα που με διαβαζεις μιλαω, ισως η Βαλεντινα (το Βαλεντινιω σας οπως με λετε)να ηταν ενα απλο ανωνυμο τραβεστι και οχι η ΜΕΓΚΑΣΤΑΡ... Ειμαι δημιουργημα σας... ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!


Μακια! Μακια!! Μακια!!!


:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

μια ποικιλία πάντως την έχει.....γειά σου δημιούργημα μου.
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Μου φτανει που με αγαπας και με σκεφτεσαι γλυκα. Να εισαι καλα ρε αλανι!

Μακια! Μακια!! Μακια!!!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Μου φτανει που με αγαπας και με σκεφτεσαι γλυκα. Να εισαι καλα ρε αλανι!

Μακια! Μακια!! Μακια!!!


αν εννοείς εμένα δεν σε αγαπάω γιατί δεν σε ήξερα και από χθες και δεν σε σκέφτομαι ούτε στιγμή.
και συ να είσαι καλά και να περνάς όμορφα.
 

Επισκέπτης
aliki ξεροχινο τσαχπινοπουτανιαρα μουυ!!!βαλε καμια φοτο σου καυλιαρα μου να παλινδρομισουμε τα τσουτσουνια μασ  εμισ οι πορνιαριδεσ και  ταπινοι σου θαυμαστεσ! :rockon: :rockon: :rockon:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
κυριε διαχειρηστά σβήνετε τα posts και  η μάντρα μου πάλι άχτιστη θα μείνει
και ότι είχα βρει οικοδόμο :'(
 

Επισκέπτης
παρακαλο πολι τισ μεταλαγμενεσ γοργονεσ να μιν ειναι τοσο προκλιτικεσ και να ιρεμισουν.......αντιπαραθεσεισ και ειρονιεσ θα πορνοσβινονται αυτοματοσ...
ελπιζο να γινο κατανοιτοσ.σε οπιον δεν αρεσει απλα δε γραφει χιστεσ και χιστριεσ μου!
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
παρακαλο πολι τισ μεταλαγμενεσ γοργονεσ να μιν ειναι τοσο προκλιτικεσ και να ιρεμισουν.......αντιπαραθεσεισ και ειρονιεσ θα πορνοσβινονται αυτοματοσ...
ελπιζο να γινο κατανοιτοσ.σε οπιον δεν αρεσει απλα δε γραφει χιστεσ και χιστριεσ μου!
γεια σου πιτσι καμαρι χυστη τις ματαλαγμενης υδονης :tits2: :tits2: :tits2:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
παρακαλο πολι τισ μεταλαγμενεσ γοργονεσ να μιν ειναι τοσο προκλιτικεσ και να ιρεμισουν.......αντιπαραθεσεισ και ειρονιεσ θα πορνοσβινονται αυτοματοσ...
ελπιζο να γινο κατανοιτοσ.σε οπιον δεν αρεσει απλα δε γραφει χιστεσ και χιστριεσ μου!

Πίνω ίσα με μισό μπουκάλι Jack Daniels κάθε φορά που προσπαθώ να σε διαβάσω!!!!! ΧΑχαχαχαχαχα. Συμφωνώ απόλυτα με ότι λες BTW και τα έχω αρκετές φορές.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Πίνω ίσα με μισό μπουκάλι Jack Daniels κάθε φορά που προσπαθώ να σε διαβάσω!!!!! ΧΑχαχαχαχαχα. Συμφωνώ απόλυτα με ότι λες BTW και τα έχω αρκετές φορές.
ax εσυ θα με καταστρεψεις :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:προσεχε θα μεθυσεις :2funny: :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και μια που εσείς, άτιμοι διαχειριστές, μου κλέψατε το γέλιο, να προβώ σε βαρύγδουπες δηλώσεις.
είναι άλλο πράγμα ο σεξουαλικός προσανατολισμός του άνθρωπου και άλλο ο χαρακτήρας του.
το ότι δεν συναντώνται οι σεξουαλικές κατευθύνσεις μου μετιςαντίστοιχες των trans δεν συνεπάγεται πως δεν επιθυμώ την περαιτέρω σχέση μαζί τους στα ανθρώπινα πλαίσια.
στο site υπάρχουν trans που χαιρομαι που τις γνωρίζω (και δεν αποβλέπω στα άλματα), πιθανώς αν δεν υπήρχε το απρόσωπο του διαδίκτυου να είμασταν πιο στενοί φίλοι και υπάρχουν και trans που απλά η ύπαρξη τους μου προκαλεί θλίψη.
αυτά προς το παρόν.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
για παράδειγμα, χαίρομαι για την ύπαρξη της Σύλβιας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom