Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (14 μέλη και 61 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.607
Πόντοι
22.785

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.607
Πόντοι
22.785
και καλα κανεις να κρατιουνται οι ισοροπιες
Ένα χειμωνιάτικο απόγευμα ανοίγοντας το prive email μου, βρήκα στα εισερχόμενα ένα μήνυμα από έναν άντρα με το όνομα Μανώλης, που μου έγραφε ότι βρήκε την ηλεκτρονική μου διεύθυνση από τον Σταύρο, έναν εξαιρετικό επιβήτορα που με είχε πάρει πριν κάνα 3μηνο και του σύστησε το παθητικό, υπάκουο και φιλήδονο κορμί μου.
Για τον Μανώλη δεν είχα κανένα στοιχείο σε ότι αφορούσε στην εμφάνιση του αλλά ήταν αρκετά αθυρόστομος και το ύφος του γραπτού του λόγου απέπνεε έναν αυταρχισμό, γεγονός που με τρέλαινε.
Μου είπε πως ήταν παντρεμένος και θα ήταν σκόπιμο να βρεθούμε σε ξενοδοχείο, όχι στο σπίτι του.
Δέχθηκα αμέσως καθώς είχα γαμηθεί πρόσφατα σε ξενοδοχείο και δεν ένιωθα άβολα με την ιδέα.
Εξάλλου μια καλή πουτάνα του ιστιοδρόμου, που την “ψωνίζουν” στο διαδίκτυο, θα πρέπει να προσφέρει τις υπηρεσίες της σε ξενοδοχεία, όπως κάθε καλή πουτάνα του δρόμου....................... :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
γιατί δεν κάνεις λοιπόν ένα city tour κατά Σαλονίκη μεριά.. να σε χαρούν και τα καρντάσια λίγο..
στο χωριο μου λενε κοντος ψαλμος αλιλουια...οποιοσ ενδιαφερετε για το ποτε ακριβως μου στελνει πμ και ενημερωνετε
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Ελα καλο χειμωνα στα αγορακια του νετ .... που τους αρεσει η τρελα και η χαρα......!!!
χμμμμμμ και με το παραμικρο βουτανε την καυλα στο στοματακι.... χωρις ενοχουλες .... και με το γλυκο τους παθος.... μας κανουν και τους τα δινουμε ολα στο στοματακι τους.......!!!!!!! και τους πνιγουμε .....μμμμμμμ με το θειο υδορ μας!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ελα καλο χειμωνα στα αγορακια του νετ
Συμετεχω σε αυτο το θεμα,αρα πιανη και μενα αυτες οι μαλακιες που αναφερης  χωρις να ξερης, δεν ειμαστε ολοι το ιδιο δεν γουσταρουμε ολοι τα εργαλεια σας,μονο να σας τον δινουμε,με καλο μπουκωμα και στο τελος να σας πνιγουμε
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
ελα τωρα που τσιμπισες καλε.........


Αναφερθηκα στις αμαζονες του ειδους....

τα πραγματικα αγορακια δεν εχουν αναγκη απο τετοια μην. οταν ξερουν οτι ειναι αντρακια βρε.......


οκ 
η καλησπερα μου και σε εσας , που μας σκιζεται και μας τυρανατε απο καυλα πανω στα κρεβατια.........
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
χμμμμμμ και με το παραμικρο βουτανε την καυλα στο στοματακι.... χωρις ενοχουλες .... και με το γλυκο τους παθος.... μας κανουν και τους τα δινουμε ολα στο στοματακι τους.......!!!!!!! και τους πνιγουμε .....μμμμμμμ με το θειο υδορ μας!!!!
ελα τωρα που τσιμπισες καλε.........


Αναφερθηκα στις αμαζονες του ειδους....
Να που δεν αναφερθηκες στις αμαζονες του ειδους σου αλλα το καρφι ειναι για εμας,οπως σου ειπα παραπανω και στο ξαναλεω θα μας ξεχωριζης δεν ειμαστε ολοι το ιδιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom