Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (14 μέλη και 60 επισκέπτες)

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα,πριν 2 3 χρόνια κυκλοφορούσε μία με το όνομα Αγάπη και ηταν από την Ρόδο και την εβρισκες Συγγρού στο ύψος Καλιρρρόης Γνωρίζει κανείς κατι ?
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα,πριν 2 3 χρόνια κυκλοφορούσε μία με το όνομα Αγάπη και ηταν από την Ρόδο και την εβρισκες Συγγρού στο ύψος Καλιρρρόης Γνωρίζει κανείς κατι ?
μαλλον εχεις μπερδευτει λιγακι...αγαπη απο ροδο  και εκει που λες δεν υπηρχε ποτε αλλα η αγαπη υπαρχει και δεν ειναι απο τη ροδο και δεν ειναι στην καλιρροης.....μαλλον η εν λογο κυρια που λες σε δουλεψε ψυλο γαζι
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Καλημερα,πριν 2 3 χρόνια κυκλοφορούσε μία με το όνομα Αγάπη και ηταν από την Ρόδο και την εβρισκες Συγγρού στο ύψος Καλιρρρόης Γνωρίζει κανείς κατι ?
Απορώ γιατί σου συστήθηκε ως Αγάπη. Αυτή είναι η γνωστή Τσαμπίκα και είναι πράγματι από τη Ρόδο, απο τον Αρχάγγελο συγκεκριμένα. Σε σπέσιαλ περιπτώσεις, σκάει μύτη και με ένα λευκό, ροδίτικο τσεμπέρι στο κεφάλι.
 

paranoid6969

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τιποτα για καποια βικυ απο το adult.gr  με ψευδωνυμο  meny_trn?
 

Επισκέπτης
Μηπως μπορεί κάποιος κάποια να με βοηθήσει....???...ειμαι cd-trav και θέλω να μάθω....
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Μηπως μπορεί κάποιος κάποια να με βοηθήσει....???...ειμαι cd-trav και θέλω να μάθω....
καλησπερα mayrhxhra ...

μπορεις να ενημερωθεις διαβαζοντας το διαφορα θεματα που αφορουν τραβεστι cd's κτλ ...
ηδη βρηκες ενα απο αυτα ... τα παλιοτερα μελη ειναι καλη πηγη πληροφορισης ...

Αννα
 

Επισκέπτης
Θαθελα να μου δειξει καποια ι καποιος τα μερη που συχναζουν και πως μπορω και εγω να διχτυωθώ..
 

Επισκέπτης
το θυμαμε και σε ευχαριστω, αλλα υπάρχει καποια διαφορα σε μερη που συχναζουν τραβέλια και κροςς? και ακόμα πρέπει να διχτυωθώ? ή πάω και μόνη μου εκει?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
πιτσι δες πμ
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
το θυμαμε και σε ευχαριστω, αλλα υπάρχει καποια διαφορα σε μερη που συχναζουν τραβέλια και κροςς? και ακόμα πρέπει να διχτυωθώ? ή πάω και μόνη μου εκει?
:think: Φτιάξε μια δικιά σου πιάτσα βρε παιδί μου!!!
Ανακοίνωσε το και στο φόρουμ και θα διαδοθεί τάχιστα!!!
Έτσι θα αποφύγεις και τον ανταγωνισμό!!! :P
 

Επισκέπτης
ισως να ειναι καποια λύση και αυτό, αλλα καλυτερα να με βοηθήσει καποια έμπειρη.
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
ισως να ειναι καποια λύση και αυτό, αλλα καλυτερα να με βοηθήσει καποια έμπειρη.
πως γινεται να εισαι τραβεστι και να μη ξερεις τιποτα απο οσα αφουρουν τις τραβεστι ρε κουκλα ? Αν θες εξηγεισε λιγο ... ο πιτσι σου εχει πει τις πιατσες ηδη ... δεν ξερεις τι ακριβως ? πως εγινες τραβεστι δηλαδη? με αλληλογραφια ?
πλακα κανω ....ειμαστε εδω να σε βοηθησουμε εφοσον μορουμε ..αλλα τι βοηθεια ειναι αυτο που ζητας ?
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
πως γινεται να εισαι τραβεστι και να μη ξερεις τιποτα απο οσα αφουρουν τις τραβεστι ρε κουκλα ? Αν θες εξηγεισε λιγο ... ο πιτσι σου εχει πει τις πιατσες ηδη ... δεν ξερεις τι ακριβως ? πως εγινες τραβεστι δηλαδη? με αλληλογραφια ?
πλακα κανω ....ειμαστε εδω να σε βοηθησουμε εφοσον μορουμε ..αλλα τι βοηθεια ειναι αυτο που ζητας ?
και ποιος σου ειπαι βρε αννα οτι ειναι τραβεστι για να τα ξερει?cd ειναι απο την πατρα......καλο χειμωνα να εχουμε τελος οι διακοπες :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom