Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλως τον... ειδες κεφια που εχουμε????
 

kiras

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
185
Like
3
Πόντοι
1
Ρε μαγκες εχω φαει κολλημα μεγαλο με ενα τραβελακι που βγαινει στη συγγρου στη φορντ.Τη λενε Ροζα,τι λετε αξιζει να την τιμησω?Την εχει παρει κανεις?Αν,ναι ας μου πει ακριβεις λεπτομερειες...Ευχαριστω...
 

osfad

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Γεια στην παρεα ειμαι νεος εδω και θα ηθελα να μου πει κανεις αν γενικα αξιζουν τα τρανσ και κατι αλλο επιδη ειμαι απο Κερκυρα και δεν ειμαι σιγουρος αν εχει εδω κατι μηπως ξερει κανεις αν εχει εδω το τι διποτε;;;(τρανς, νορμαλ, μπουρδελα....)
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Ρε μαγκες εχω φαει κολλημα μεγαλο με ενα τραβελακι που βγαινει στη συγγρου στη φορντ.Τη λενε Ροζα,τι λετε αξιζει να την τιμησω?Την εχει παρει κανεις?Αν,ναι ας μου πει ακριβεις λεπτομερειες...Ευχαριστω...
ειναι ενα απο τα καλητερα παιδια τις συγγρου το εχω ξαναγραψει
 

Black_Pearl

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Γεια στην παρεα ειμαι νεος εδω και θα ηθελα να μου πει κανεις αν γενικα αξιζουν τα τρανσ και κατι αλλο επιδη ειμαι απο Κερκυρα και δεν ειμαι σιγουρος αν εχει εδω κατι μηπως ξερει κανεις αν εχει εδω το τι διποτε;;;(τρανς, νορμαλ, μπουρδελα....)

Aν ψάξεις, μόνον τότε θα μάθεις αν έχει η όχι Τranss.
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Γεια στην παρεα ειμαι νεος εδω και θα ηθελα να μου πει κανεις αν γενικα αξιζουν τα τρανσ και κατι αλλο επιδη ειμαι απο Κερκυρα και δεν ειμαι σιγουρος αν εχει εδω κατι μηπως ξερει κανεις αν εχει εδω το τι διποτε;;;(τρανς, νορμαλ, μπουρδελα....)

Αν είσαι Αθήνα θα βρης πολλά και διάφορα. Αν είσαι Κέρκυρα Δεν Ξέρω!!!
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Γλυκιά μου transexuala δεν είμαι κουτσομπόλις. Απλά δεν ξέρω απο πού είναι, για αυτό και του το είπα, αυτό που του είπα  :)  :thumbsup: Να βοειθήσω το παλικάρι προσπάθησα.
 

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια με την καταγκελια που ειχε γινει για την κοπελα απο τη θεσσαλονικη τι απεγινε?
ηταν αληθεια τελικα ολα αυτα?
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Το θεμα διαγραφηκε γιατι πιθανον ηταν μουφα
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους

Η Κουμαριανού είναι εγχειρησμένη ή όχι. πήγα μια βόλτα σήμερα, ήταν πιο ωραία απότι περίμενα, αλλα κάτι μου έλεγε να μην μπω στο δωμάτιο και τελικά έφυγα. Έχει πάει κάποιος μαζί της;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom