Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλημεραααααα....  Οχι βρε Χοτ μου δεν δοκιμασα... Τι να πρωτοδοκιμασω εκει πανω το ενα καλυτερο απ το αλλο ηταν.. Εφαγα και ενα Σουβλακη με πιτα και κοτοπουλο γυρο  αααααααα..... παιδια ηταν τεραστιοοοο και γεματο κρεας μεσα δεν μπορουσα να το φαω ολο λαδερα δεν μου αρεσουν ...α ξεχασα να σας πω... ενας αλλος φραπες μου συνοδευοταν με ενα καταπληκτικο ποτηρι ψηλο αριστουργημα και τι ειχε μεσα για κερασμα????  ΠΑΓΩΤΗΝΙΑΑΑΑΑ..... ουαοοοοοο  Ασε που κανουν γαμω τους φραπεδες... Παντως μπραβο στο Ψωμιαδη... Την πολη την εχει πεντακαθαρη παντου οι πλατειες τα μαρμαρα ειναι κατασπρα αστυνομευετε ολη η πολη νοιωθης ασφαλεια κανουν ελεγχους και νοιωθης οτι η πολη εχει εναν που την φροντιζη... Δεν ειναι τυχαιο που βγαινη και ξαναβγαινη συνεχεια...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Καλημερα Τερατακη μου γλυκο.... Πως περασες στη γιορτη σου???? Τα ειπιαμε????

πολύ ωραία κουκλάρα μου.. είχαν έρθει κάτι φίλοι σπίτι (σύνολο 10 άτομα) και τελειώσαμε γύρω στις 4 το πρωί... κοιμάμαι όρθιος...
θέλω βοήθεια να αναστηλωθεί το ανήθικο μου....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα Δαναη  :-* εισαι καλα
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Καλημεραααααα....  Οχι βρε Χοτ μου δεν δοκιμασα... Τι να πρωτοδοκιμασω εκει πανω το ενα καλυτερο απ το αλλο ηταν.. Εφαγα και ενα Σουβλακη με πιτα και κοτοπουλο γυρο  αααααααα..... [size=11pt]παιδια ηταν τεραστιοοοο και γεματο κρεας μεσα δεν μπορουσα να το φαω ολο[/size]
Καλή φάση? :boobies:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
πολύ ωραία κουκλάρα μου.. είχαν έρθει κάτι φίλοι σπίτι (σύνολο 10 άτομα) και τελειώσαμε γύρω στις 4 το πρωί... κοιμάμαι όρθιος...
θέλω βοήθεια να αναστηλωθεί το ανήθικο μου....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χμ.... τι να κανω τι να κανω....
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Πράγματι ότι κάνουν οι θεσσαλονικιές είναι τέλλλλλειο!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τελειο... πεντανοστημο το κοτοπουλο και γεματο τιγκα... Λες θα το φαω δεν θα το φαω και ειχα παραγγειλη και δυο δεν ηξερα... το δευτερο δεν το εφαγα...και βαζουν και ωραια μουσταρδοσως... μμμμμμμμ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλα ειμαι καβλιαρη μου... Τι πουτσοσκαμπηλα στο κωλαρακη μου μου εδωσες ατιμοοοοοοο........ Καλημερα....
Ε χωρις πουτσοσκαμπηλα δεν γινεται καλο παιχνιδι πως αλλιως θα καυλωνες τοσο
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τερατακη μου τι θα ελεγες αν ημουν εκει στη δουλεια σου κατω απο το γραφειο σου και εσυ να δουλευες... και να σου κατεβαζα σιγα σιγα το παντελονακη μετα το σλιπακη και να στο επερνα αργα και βασανιστικα??? Ετσι για χαλαρωμα.... Χωρις να μας παρη κανενας ειδηση ομως... να σου πεταγονται τα ματια χωρις να ξερουν γιατι....
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Οι βόρειες γενικότερα έχουν τη φήμη ότι είναι ωραίες και προπαντός άνετες!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλημερα Δαναη  :-* εισαι καλα

Καλα ειμαι καβλιαρη μου... Τι πουτσοσκαμπηλα στο κωλαρακη μου μου εδωσες ατιμοοοοοοο........ Καλημερα....

Πως φαίνεται ότι το πράγμα έχει ψηθεί για τα καλά και τρέχουν τα ζουμιά..... τυχερούλικα.....!!!!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Οι βόρειες γενικότερα έχουν τη φήμη ότι είναι ωραίες και προπαντός άνετες!!!
Ακριβως αυτο ειδα και εγω.... συμφωνω απολυτα μαζη σου....γιατι μιλησα με αρκετες... και σε κοιταζουν στα ματια σαν να σου υποσχονται πολλα...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Τερατακη μου τι θα ελεγες αν ημουν εκει στη δουλεια σου κατω απο το γραφειο σου και εσυ να δουλευες... και να σου κατεβαζα σιγα σιγα το παντελονακη μετα το σλιπακη και να στο επερνα αργα και βασανιστικα??? Ετσι για χαλαρωμα.... Χωρις να μας παρη κανενας ειδηση ομως... να σου πεταγονται τα ματια χωρις να ξερουν γιατι....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom