Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αντε μη με κανετε να γλυφω κανεναν τεραστιο και την μοστραρω εδω... δεν το εχω σε πολυ... κανονιστε...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλημερα agiana.... Τα ζουμια τρεξανε και ηταν και μπολικα μπολικα...

Καλημέρα Δανάη μου.

Εμ, ...... μετά τα σιροπιαστά των καφετεριών και των ζαχαροπλαστείων της Θεσσαλονίκης μας, το μόνο που έλειπε ήταν τα σιροπιαστά ζουμιά. Πρέπει να πέρασες πολύ όμορφα επάνω. Αλλά θα μαλώσω το φιλαράκι μου το Γιώργο.....! Μάλλον πρέπει (χωρίς παρεξήγηση) να σε ξέσκισε...χιχιχιχι. Τέτοιος είναι, ο μπίχτης!!! Αλλά είναι καλό παιδί και καλός άνθρωπος και τον πάω με χίλια τον άτιμο!  :smitten:

Ελπίζω να τα πούμε σύντομα δια ζώσης σε κανένα τραπέζι εν των μέσω τύρου, αχλαδίου και χοληστερινούχων μεζέδων! Πολλά φιλάκια.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλημέρα Δανάη μου.

Εμ, ...... μετά τα σιροπιαστά των καφετεριών και των ζαχαροπλαστείων της Θεσσαλονίκης μας, το μόνο που έλειπε ήταν τα σιροπιαστά ζουμιά. Πρέπει να πέρασες πολύ όμορφα επάνω. Αλλά θα μαλώσω το φιλαράκι μου το Γιώργο.....! Μάλλον πρέπει (χωρίς παρεξήγηση) να σε ξέσκισε...χιχιχιχι. Τέτοιος είναι, ο μπίχτης!!! Αλλά είναι καλό παιδί και καλός άνθρωπος και τον πάω με χίλια τον άτιμο!  :smitten:

Ελπίζω να τα πούμε σύντομα δια ζώσης σε κανένα τραπέζι εν των μέσω τύρου, αχλαδίου και χοληστερινούχων μεζέδων! Πολλά φιλάκια.
Το κωλαρακη μου για να επανελθη στο φυσιολογικο του περασαν αρκετες ωρες...αυτο που λενε του Κωλου τα ενιαμερα δεν ισχυη σε μενα ειναι κωλος Fastfood... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τραπεζι???? τραπεζι τραπεζι αααααααα.... ναι....
Το επομενο τραπεζι μαλων εγω θα το κανω να πιαση και τοπο τουλαχιστον.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τραπεζι???? τραπεζι τραπεζι αααααααα.... ναι....
Το επομενο τραπεζι μαλων εγω θα το κανω να πιαση και τοπο τουλαχιστον.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επειδή το δυνατό σου σημείο είναι το κρεβάτι, κάνε αυτό, και άσε σε εμάς τα υπόλοιπα.....  :cheesy: :fuck1:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Επειδή το δυνατό σου σημείο είναι το κρεβάτι, κάνε αυτό, και άσε σε εμάς τα υπόλοιπα.....  :cheesy: :fuck1:
Ε μα ειναι δυνατον να φας τοσους μεζεδες και μετα να σε πηγαινουν σπιτη σου για υπνο???? Καπου πρεπει να διοχετευτουν αυτα... Βαρεθηκα να κοιμαμε....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ε μα ειναι δυνατον να φας τοσους μεζεδες και μετα να σε πηγαινουν σπιτη σου για υπνο???? Καπου πρεπει να διοχετευτουν αυτα... Βαρεθηκα να κοιμαμε....

Αρα....., χορός στην πίστα για χώνεψη, και μετά χορός πάνω στα καβλιά......!  :fuck2:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αρα....., χορός στην πίστα για να χώνεψη, και μετά χορός πάνω στα καβλιά......!  :fuck2:
Στην αρχαια Ρωμη ετσι εκαναν....  Γλεντι φαγωποτι και οργια.... ας τους μιμιθουμε λοιπον.. κατι θα ξερανε...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ε μα ειναι δυνατον να φας τοσους μεζεδες και μετα να σε πηγαινουν σπιτη σου για υπνο???? Καπου πρεπει να διοχετευτουν αυτα... Βαρεθηκα να κοιμαμε....
Καλα ρε μπαγασηδες ετσι το κανετε το κοριτσι το πατε στο σπιτι για υπνο το αφηνετε μονο του, κανενας, δεν, τιποτα  :headbang: :headbang: :headbang:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Το κωλαρακη μου για να επανελθη στο φυσιολογικο του περασαν αρκετες ωρες...αυτο που λενε του Κωλου τα ενιαμερα δεν ισχυη σε μενα ειναι κωλος Fastfood... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τραπεζι???? τραπεζι τραπεζι αααααααα.... ναι....
Το επομενο τραπεζι μαλων εγω θα το κανω να πιαση και τοπο τουλαχιστον.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:think: Καλά βρε παιδί μου, έμπαζες απο το στόμα μπουγάτσες κοτόπουλα παγωτίνια φραπέδες τσουρέκια τυρόπιτες και τόσες άλλες λιχουδιές, απο την πίσω πόρτα έμπαζες λαχταριστές μαλαπέρδες σωρηδόν.
:think: Που συγκρουστήκαν όλα αυτά τι έγινε τελικά, βρήκαν την οδό διαφυγής??
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.451
Κριτικές
61
Like
42.627
Πόντοι
22.785
χαιρετω την παρεα...............
ρε κουφαλες να δω τι θα  χωσο τωρα στο μουνι μου :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
:think: Καλά βρε παιδί μου, έμπαζες απο το στόμα μπουγάτσες κοτόπουλα παγωτίνια φραπέδες τσουρέκια τυρόπιτες και τόσες άλλες λιχουδιές, απο την πίσω πόρτα έμπαζες λαχταριστές μαλαπέρδες σωρηδόν.
:think: Που συγκρουστήκαν όλα αυτά τι έγινε τελικά, βρήκαν την οδό διαφυγής??
Χοτ μου καθ οτι ξερεις νηστικο αρκουδι δεν χορευη... Καθημερινα και παντα στην ωρα του... Αυτο σημαινη να εχεις εκπαιδευμενο κωλαρακη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom