Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
χαιρετω την παρεα...............
ρε κουφαλες να δω τι θα  χωσο τωρα στο μουνι μου :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Γεια σου αμτζικουλα
πολυ κουφαλα εισαι, χωσε οτι βρης μπροστα σου χερια ποδια καρεκλοποδαρα τελος παντων κατι θα βρης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
                                   Κ   Α   Λ   Η   Σ   Π   Ε   Ρ   Α    στους θαυμαστες μου.............


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Μακια    μακια    μακια....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
                                   Κ   Α   Λ   Η   Σ   Π   Ε   Ρ   Α    στους θαυμαστες μου.............


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Μακια     μακια     μακια....

Αααααααααχ που πήγε το κορμί αυτό???
Σε ποιές παραλίες της πορνολουλού θα λικνίζεται τώρα????
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Βρησκομε στη Γουαδελουπη σε ενα απο τα 999 Μπαλκονια του Δον Αλμπερτο... Φοραω τα μεταξωτα μου και αεριζοντε.... Νοιωθω το οξυγονο να με πρυτιλιγη.... Και σας σκεφτηκα..... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:





















ΜΑΚΙΑ                                      ΜΑΚΙΑ                                        ΜΑΚΙΑ
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μολις τελιωσα την ταινια Αχορταγη φωκια ....  Ντοκυμοντερ.....

Απολαμβανω στο καταπρασινο τοπιο τα πιθηκακια απεναντη να ερωτοτροπουν ..... και νοωθω την αναγκη να επιστρεψω στην χωρα μου την ΛΑΤΡΕΜΕΝΗ  μου ελυψαν τα ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ και τα ΤΖΑΤΖΙΚΙΑ και ο ΠΑΣΤΟΥΡΜΑΣ...  κοι οι ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ....

Βαρεθηκα να καθαριζω την γαριδα με μαχαιροπιρουνο.... Και να πινω Σαμπανια  crystal

Ειμαι με τον συντροφο μου  Δομινγο... και τη μικρη  ΖΙΖΙ...   




                                  Σ   Α   Σ             Λ   Α   Τ   Ρ   Ε   Υ   Ω



ΤΙ  ΚΑΝΗ  Ο  ΜΠΙΘΟΥΛΑΣ????????


Αυτη  με τα ποστις  λεω..... Η  ξερακιανη.....  Ο  ξανθομπουμπουρας....




:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:






ΜΑΚΙΑ  ΜΑΚΙΑ    ΜΑΚΙΑ







 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δαναη  σταματα να παρενοχλης τις κοπελες του σιτε..... Ολα δικα σου τα θες????  Αυτο το μαλλι ακομα να το βαψης που σου ειπα????
Και σταματα να αεριζεσε μεχρη εδω μου ηρθε.....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δαναη δεν σου ειπα να γινης αγορακη παλι???? Αφου δεν σου παει το μπικουτι....


Σου πηρα 3 αλλαξιες σωβρακα 100% συνθετικα για τωρα που θα γινης αγορακη.... Εβαλα και τη ΖΙΖΙ και τα κατουρισε για γουρι.....

Τι μου κανης βρε Παλιοκρητικε?????
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σας ευχαριστω για τα μηνυματα σας.....  Επιφυλασωμε οταν επιστρεψω να σας κραταω Κουκια απο τις φυτιες μου εδω....
Εχω 10 μαυρους γυρω μου με βενταλιες αυτη τη στιγμη ειναι τοσο μαυροι που οταν ερχονται διπλα μου εξαφανιζετε ο Ηλιος....
Εχω πει στην Πρεσβεια εδω να μου φερη Γαλλους αλλα μου δηλωσαν αρνηση.... Φοβουντε την Μαλαρια....




μακια    μακια    μακια
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σας αποχαιρετω  λατρεμενα μου πλασματα......  Καλη μου επανωδο.... Α    ΚΑΙ ΚΑΛΟ  ΒΟΛΙ



ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
XAXAXA..... οι παλιοι ξερουν....

Εφυγε  αυτη..... απαπαπαπαπαπα..... Δεν τολμας να ξεμυτησης ....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μηπως ηταν εκεινη που οτι και να λεγαμε βρισκαμε τον μπελα μας ολους να μας γαμηση ηθελε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom