Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
τι να κανω ρε φιλε?δεν ειμαι φαν του ειδους αλλα εχω μιλησει μαζι της.δεν μπαινω συνεχεια στο θρεντ να το ξερω.τεσπα.ελπιζω να περασε καλα
Περασα πολυ ωραια deker εισαστε γαμω τους ανθρωπους.... και εκτος δουλειας οπου πηγαινα εισασταν γαματοι..
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
που είχες προυπηρεσια? στη σουλτανινα...
παντως ξερει πως να σε φτιαξη καλα... πριν γαμηθης μαζη του... μετα που μου κοκκινησε τα βυζακια μου ειθελα να του τον παρω ολον επειγοντως με πηδαγε και μου τα τσιμπαγε ο ατιμος... και ολο τον επαιρνα και πιο βαθεια απο την καβλα μου
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Περασα πολυ ωραια deker εισαστε γαμω τους ανθρωπους.... και εκτος δουλειας οπου πηγαινα εισασταν γαματοι..
παντα βρε δαναη ειναι και γαμω τα παιδια οι σαλλονικοις και εγω οταν ανεβενω πανω περναω πολυ καλα :tits: :tits: :tits: :fuck1: :fuck1: :pipa1: :pipa1: :s&m_3: :s&m_3:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Και για να σας πω και δυο πραγματα... Οταν ξεκινησα για Θεσσνικη το Ξενοδοχειο μου ηταν γεματο και περιμενα στην αναμονη να με παρουν να μου πουν οτι αδειασε κατι.. και οντως με πηραν... βρεθηκε δωματιο... πηγα λοιπον ο ρεσεψιονιστ κουκλος πηρε ο ιδιος τα πραγματα μου ολα τα πηγε στο δωματιο μου...και με κερασε και καφεδακη απο τα χερακια του μολις εφτασα... και την επομενη οταν ημουν για καφε το πρωι οταν γυρισα στο ξενοδοχειο μου ειπαν στην Ρεσεψιον σας μεταφεραμε ολα σας τα πραγματα σε αλλο δωματιο πιο μεγαλο και πιο ωραιο και φανταστητε τα ειχαν μεταφερη ολα και τα ρουχα μου τα εβαλαν και στην ντουλαπα κιολας και τα ποτα που ειχα στο ψυγειο... Και μου το φυλαγαν για εκπληξη... χωρις να με ξερουν καλα καλα ....τι να πεις για αυτους τους ανθρωπους μπορεις να πεις τιποτα??? Τα καλυτερα για ολους...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
εεε Δανάη εμεις οι βόρειοι είμεθα gentlemen....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τιμανε το ψωμι που τρωνε δεν κοιτανε μονο την αρπαχτη
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου, θα πέσει και θα σε πλακώσει!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τιμανε το ψωμι που τρωνε δεν κοιτανε μονο την αρπαχτη
Και σας ξαναλεω... με το φραπε στις καφετεριες φερνουν και κερασμα απο τα δικα τους... οχι σκετο ξεροσφυρη το καφε..και καφετεριες που τριβης τα ματια σου.... ντρεπεσε να μπης μεσα... οχι αστεια.. κοσμηματα...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
είμεθα μερακλήδες διατί να το κρύψωμεν... .και πάνω από όλα χαλαρααααααααααα... γιαυτό και εγώ είμαι ακόμη σαν παιδάκι.. έτσι δεν είναι Δανάη μου??
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
είμεθα μερακλήδες διατί να το κρύψωμεν... .και πάνω από όλα χαλαρααααααααααα... γιαυτό και εγώ είμαι ακόμη σαν παιδάκι.. έτσι δεν είναι Δανάη μου??
Αυτο ειπα Τερατακη μου... Ζειτε διαφορετικα εκει.. πιο ανθρωπινα... γιαυτο εχετε κρατηση ολοι σας τα καλα στοιχεια της ζωης.. Παρολο που ειναι μεγαλη πολη...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Αυτο ειπα Τερατακη μου... Ζειτε διαφορετικα εκει.. πιο ανθρωπινα... γιαυτο εχετε κρατηση ολοι σας τα καλα στοιχεια της ζωης.. Παρολο που ειναι μεγαλη πολη...

δυστυχώς εγώ ζώ στο μεγάλο χαμαιτυπείο την Αθήνα.. αλλά τις παραδόσεις τις σ΄βεομαι και τις τιμώ (διότι με συμφέρουν πάνω από όλα)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Φίλε Γιώργο, έχω μείνει στη Θεσσαλονίκη τρεις φορες (για λίγες μέρες κάθε φορά) τα τελευταία τέσσερα χρόνια και πρέπει να πω ότι οι ντόπιοι είναι πολύ φιλικοί και εύχαρεις σε αντίθεση με τους Αθηναίους και τους Πελοποννήσιους. Καλό όμως είναι να αφήνουμε να μας κρίνουν άλλοι!!!!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Φίλε Γιώργο, έχω μείνει στη Θεσσαλονίκη τρεις φορες (για λίγες μέρες κάθε φορά) τα τελευταία τέσσερα χρόνια και πρέπει να πω ότι οι ντόπιοι είναι πολύ φιλικοί και εύχαρεις σε αντίθεση με τους Αθηναίους και τους Πελοποννήσιους. Καλό όμως είναι να αφήνουμε να μας κρίνουν άλλοι!!!!

πειράζει ρε μπαξεβάνη που έχουμε το γνωθι σαυτόν???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Πειράζει ρε καρντάσι που οι γκάγκαροι Αθηναίοι έχουν καλύτερη προφορά από τη δική σας; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τι είδος είναι αυτό .. οι γκάγκαροι.. από ότι γνωρίζω ο τελευταίος γκάγκαρος είναι ο Χατζηπαπάρας (Χατζηφωτίου.. μεγάλο μούτρο και πολύ αιδοιοπληκτος) ... όλοι οι άλλοι στην Αθήνα είτε χαμουτζήδες είναι (τρέχουτε, κουφαθούτε, τρελλαθούτε) είτε αρβανίτες (μιρ, μέρε, σπέι, κοκούνα, κιχου, πούρδου, μπίτου)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ο Χατζηφωτίου ήταν μεγάλος μπήχτης στα νιάτα του και γκάγκαρος. Βέβαια υπάρχουν και άλλοι 200.000 ακόμα εκτός από αυτόν!! Στην Αθήνα υπάρχουν κατοικοι από όλα τα μέρη της χώρας μας και όχι μονο.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Ο Χατζηφωτίου ήταν μεγάλος μπήχτης στα νιάτα του και γκάγκαρος. Βέβαια υπάρχουν και άλλοι 200.000 ακόμα εκτός από αυτόν!! Στην Αθήνα υπάρχουν κατοικοι από όλα τα μέρη της χώρας μας και όχι μονο.

όντως.. ο Χατζηφωτίου είναι βίος και πολιτεία.. έχει περάσει τα καλύτερα μουνιά.. από τους τελευταίους γκάγκαρους...πολέμησε και στο Ελ Αλαμειν με τοον Ιερό Λόχο..

και φυσικά υπάρχουν από όλα τα μέρη της ελλάδος.. μεταξύαυτών κα εγώ..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν πολυσυμπαθω τα γλυκα... Αλλα βρε παιδια να σας πω κατι...που μου εκανε εντυπωση εκατσα καπου να πιω φραπε, και μου εφεραν δυο κομματακια λεπτα τσουρεκη με γεμιστη σοκολατα οι ανθρωποι.. Μιλαμε για μερακληδες ετσι??? Και ηταν το καλυτερο τσουρεκι που εχω φαη στη ζωη μου... Οχι βρε τι κιλα να παρης για τρεις μερες που πηγα.. ενα φαγητο την μερα ετρωγα... και φρουτα.... δοκιμασα ετσι για το γαμωτο ομως και την μπουγατσα με τυρι η οποια ηταν τελεια... με μπυριτσα Χαινεκεν βαρελισια.... αχχχχχχχχχχ Καρντασηδες
:think: Πατσαδάκι δοκίμασες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom