Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλο Μεσημερη σε ολους.... Καυλαντιζετε βλεπω.... μια χαρα.... Αννουλα μου ετσι σε θελω... Τσουλιτσα... Τρελενομε για τσουλιτσες....
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Γεια σου και σενα.... Θελω να παρω το Master  τι πρεπει να κανω????? Τι πρεπει να μελετησω????
θα σου δωσω τις σημειωσεις μου να τις μελετησεις . . .. ποντο ποντο.... οχι με ματια αλλα με γλωσσα :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
θα σου δωσω τις σημειωσεις μου να τις μελετησεις . . .. ποντο ποντο.... οχι με ματια αλλα με γλωσσα :2funny: :2funny:
Δεν θα αφησω τιποτα να πεση κατω το υποσχομε.... θα ειναι σαν να βγηκες μολις απο το μπανιο.... Λαμπερο  και τρυφερο.... :cheesy: :cheesy:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
γεια σου Θεα Δανάη...
τερατακη μου.... μπηκα εδω να καυλαντισω με τα παιδια.... Αυριο φευγω... Για Θεσσνικη... Με περιμενουν μωρε τα μαναρακια μου... Δεν πειραζη που θα με χασετε... Ετσι να σας λυψω και λιγο.... Τα καρντασια θα μαζευτουν απο ολες τις περιοχες για να με δουν....
Θελω πολυ να τα γνωρισω... Επειδη δεν θα παρω κομπιουτερ μαζη μου μονο με τηλ θα εποικηνωνουμε...οκ?? Θα εχω και κερια για καταπληκτικη ατμοσφαιρα και ο χωρος θα μυριζη τελεια... Καθαρες πετσετες μαζη μου και καθαρα σεντονια και ποτο αγορινες μου... Ολα για παρτη μας... Αντε και με το καλο να σας βρω...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
τερατακη μου.... μπηκα εδω να καυλαντισω με τα παιδια.... Αυριο φευγω... Για Θεσσνικη... Με περιμενουν μωρε τα μαναρακια μου... Δεν πειραζη που θα με χασετε... Ετσι να σας λυψω και λιγο.... Τα καρντασια θα μαζευτουν απο ολες τις περιοχες για να με δουν....
Θελω πολυ να τα γνωρισω... Επειδη δεν θα παρω κομπιουτερ μαζη μου μονο με τηλ θα εποικηνωνουμε...οκ?? Θα εχω και κερια για καταπληκτικη ατμοσφαιρα και ο χωρος θα μυριζη τελεια... Καθαρες πετσετες μαζη μου και καθαρα σεντονια και ποτο αγορινες μου... Ολα για παρτη μας... Αντε και με το καλο να σας βρω...

με το καλό κούκλα μου. .καλά να περάσεις... πρόσεξε όμως γιατί εμείς οι βόρειοι είμαστε και βαρβάτοι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom