Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
που εισαι τωρα?? ελα απο το σπιτι μου (Νταρια) :-* καθομαστε εδω με τον Τερας.. και πινουμε :grin:
γαμωτη μου... τωρα πλακωσανε ολοι δυστυχως σημερα δεν θα μπορεσω... αυριο θα εισαστε??? Αν το ηξερα θα το ειχα κανονιση αλλα τωρα δεν μπορω να κανω τιποτα γαμωτη μου..... Ζηλευωωωω
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Βαλατε φρεσκο αιμα,καποια κοριτσαρα
Ειδες βρε Γιωργο???? Ηρθε ολη η καλη παρεα... Μπραβο βρε μου εκαναν μεγαλη εκπληξη σημερα... Το Νταριακη ειναι ολα τα λεφτα Γιωργο μου... Γαμω τα κοριτσια και πολυ καλο παιδι... Μπραβο στο Τερατακη... ΕΥΓΕ... Ταξις και ηθικην.... :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ειδες βρε Γιωργο???? Ηρθε ολη η καλη παρεα... Μπραβο βρε μου εκαναν μεγαλη εκπληξη σημερα... Το Νταριακη ειναι ολα τα λεφτα Γιωργο μου... Γαμω τα κοριτσια και πολυ καλο παιδι... Μπραβο στο Τερατακη... ΕΥΓΕ... Ταξις και ηθικην.... :2funny: :2funny:

:think: :think: :think:
Δανάη , υπάρχει δηλαδή περίπτωση να ενδόσεις και να σε δούμε στο Νταριόσπιτο, με σεξι picts στην ιστοσελίδα?  :dancing:
 

ilovevotka

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
γαμωτη μου... τωρα πλακωσανε ολοι δυστυχως σημερα δεν θα μπορεσω... αυριο θα εισαστε??? Αν το ηξερα θα το ειχα κανονιση αλλα τωρα δεν μπορω να κανω τιποτα γαμωτη μου..... Ζηλευωωωω
οχι, αυριο δεν θα'μαστε εδω.. τωρα οταν θα γιρισεις κοριτσαρα μου)) θα σε περιμενουμε :-* :-* :-* :-*
θα σου στειλω και καμια φωτο με το ξεβρακοτο τερας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ilovevotka

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ειδες βρε Γιωργο???? Ηρθε ολη η καλη παρεα... Μπραβο βρε μου εκαναν μεγαλη εκπληξη σημερα... Το Νταριακη ειναι ολα τα λεφτα Γιωργο μου... Γαμω τα κοριτσια και πολυ καλο παιδι... Μπραβο στο Τερατακη... ΕΥΓΕ... Ταξις και ηθικην.... :2funny: :2funny:

γιαυτό δεν μπορώ να σε ξεχάσω κουκλάρα μου.... :smitten: :smitten: :smitten: τερας ομίλησε
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
:think: :think: :think:
Δανάη , υπάρχει δηλαδή περίπτωση να ενδόσεις και να σε δούμε στο Νταριόσπιτο, με σεξι picts στην ιστοσελίδα?  :dancing:
Το Νταριακη το Λατρευω .... ταιριαζουμε απιστευτα... ολα παιζονται....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Το Νταριακη το Λατρευω .... ταιριαζουμε απιστευτα... ολα παιζονται....
:think: :think:
Πσσσσσσσσσσσ... καλά το ψιλιάστηκα!!!!
Πές την ημερομηνία και την ώρα που ξεκινάς και θα είμαστε όοολοι εκει!!!  :zfuck:  :fuck1:  :fuck2:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ειδες βρε Γιωργο???? Ηρθε ολη η καλη παρεα... Μπραβο βρε μου εκαναν μεγαλη εκπληξη σημερα... Το Νταριακη ειναι ολα τα λεφτα Γιωργο μου... Γαμω τα κοριτσια και πολυ καλο παιδι... Μπραβο στο Τερατακη... ΕΥΓΕ... Ταξις και ηθικην.... :2funny: :2funny:
Το γνωριζω Δαναη οτι η Νταρια ειναι ολα τα λεφτα,και αν θυμασαι απο προχθες που ελεγα οτι τον ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΚΑΛΗ ΨΥΧΗ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΝΕ ενω τον ΚΑΚΟΨΥΧΟ κανενας δεν τον θελη  :think:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ολα καλά καρντάσι.. έξω από νοσοκομείο.. έξω απο φυλακή.. μια χαρά όλα...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ελα τωρα... αφου ολοι το ιδιο θελετε.. στο στομα.. η κανω λαθος ?
Οπου θελης εσυ δεν υπαρχη προβλημα οπου σε ευχαριστη

υπαρχη και ενα αλλο  :think: οπου η κοπελα τρελαθηκε
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
καλημερα στον αντρικο πληθυσμο Αθηνων Θασσαλονικης ....τι κανετε σημερα αγορια ??????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom