Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (11 μέλη και 51 επισκέπτες)

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Σωπα λιγα λογια.... θα σου χρεωση κιαλλα και θα εχει και δικιο.... Στο τσακ ειναι ... κατω τα ματακια γρηγορα...

έτσι πρέπει να του φερόμαστε αυτούνου... αλλιώς μυαλό δεν βάζει.. το χάνει όλο από την τσουτσού του...
 

iakov

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
200
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα Δαναη  :smitten:
καλησπερα Τερας :)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
έτσι πρέπει να του φερόμαστε αυτούνου... αλλιώς μυαλό δεν βάζει.. το χάνει όλο από την τσουτσού του...
Οταν επιστρεψω απο Θεσσνικη Τερατακη μου εισαι καλεσμενος στο σπιτη μου με Νταριακη και ακομη λιγα καλα φιλαρακια για φαγητο.... Δεν το εχω ξεχαση μην νομιζης... Θα σε ειδοποιησω ποτε... αρκετα πιο πριν οκ?? Με ωρα και μερα που θα σε βολευη...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Επισης χαιρετω τον Πανμεγιστο Αντμην Πιτσι ... και χαιρομε που σε βρησκω εδω... Μου ελυψες...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τωρα θα με βλεπετε συχνα.... και θα περναμε σουπερ...
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
εισε ελευθερη σημερα...ανοιξε λιγο το κιν να τα πουμε... :2on1:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Με την Αννουλα κολλητες θα γινουμε τωρα... Θα πεση πολυ γελιο λεμεεεεεεεεεεεεεεε.... Αντε μεχρη να παμε διακοπες θα καλοπερασουμε.... Λοιπον αγορια... Εγω με την Αννουλα θα παμε στο μουσειο Ακροπολης να παρουσιαζουμε τα αγαλματα αλλα μονο τα γυμνα... Και αυτα με τα μεγαλα... τα αλλα αστα.... και αυτοι οι αρχαιοι τι τραβαγανε οι καημενοι..... μολις βλεπανε τεκνο βαζανε οτι πιο προστυχη χλαμιδα βλεπανε μπροστα τους ... τοτε δεν ειχανε το ταγκα ακομα .... φοραγανε τα βρακυα που φοραη σημερα ο Παγκαλος... απλα ειχανε κανη μια τρυπα απο πισω για το απροοπτο...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Με την Αννουλα κολλητες θα γινουμε τωρα... Θα πεση πολυ γελιο λεμεεεεεεεεεεεεεεε.... Αντε μεχρη να παμε διακοπες θα καλοπερασουμε.... Λοιπον αγορια... Εγω με την Αννουλα θα παμε στο μουσειο Ακροπολης να παρουσιαζουμε τα αγαλματα αλλα μονο τα γυμνα... Και αυτα με τα μεγαλα... τα αλλα αστα.... και αυτοι οι αρχαιοι τι τραβαγανε οι καημενοι..... μολις βλεπανε τεκνο βαζανε οτι πιο προστυχη χλαμιδα βλεπανε μπροστα τους ... τοτε δεν ειχανε το ταγκα ακομα .... φοραγανε τα βρακυα που φοραη σημερα ο Παγκαλος... απλα ειχανε κανη μια τρυπα απο πισω για το απροοπτο...

Μμμμμμμμμμμμμμμ  ενδιαφερον ακουγεται!!!!!!!!  Και βεβαια τα αγαλματα δεν φερνουν αντιρησειs σε οτι τουs κανουν  ετσι??
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Με την Αννουλα κολλητες θα γινουμε τωρα... Θα πεση πολυ γελιο λεμεεεεεεεεεεεεεεε.... Αντε μεχρη να παμε διακοπες θα καλοπερασουμε.... Λοιπον αγορια... Εγω με την Αννουλα θα παμε στο μουσειο Ακροπολης να παρουσιαζουμε τα αγαλματα αλλα μονο τα γυμνα... Και αυτα με τα [size=17pt]μεγαλα[/size]... τα αλλα αστα.... και αυτοι οι αρχαιοι τι τραβαγανε οι καημενοι..... μολις βλεπανε τεκνο βαζανε οτι πιο προστυχη χλαμιδα βλεπανε μπροστα τους ... τοτε δεν ειχανε το ταγκα ακομα .... φοραγανε τα βρακυα που φοραη σημερα ο Παγκαλος... απλα ειχανε κανη μια [size=17pt]τρυπα απο πισω για το απροοπτο...[/size]
λες να τα ειχαν μεγαλυτερα τοτε απο τωρα
για ποιο απροοπτο  :think:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μμμμμμμμμμμμμμμ   ενδιαφερον ακουγεται!!!!!!!!   Και βεβαια τα αγαλματα δεν φερνουν αντιρησειs σε οτι τουs κανουν  ετσι??
Θα τους βαζουμε και σαντιγυ και σιροπη καραμελας.... να τους παρουσιαζουμε και θεαμα... Τι το ανοιξαμε κοτζαμ Μουσειο... Εγω δε και η Αννα θα φοραμε μια χλαμιδα κοντη... κοκκινη με πουα... κοκκινα χειλη ολο φλογα και η φλογερα παει φινα... Τα αγαλματα δεν χυνουν κιολας οποτε θα γλυφουμε για ωρες Αννα μου....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
λες να τα ειχαν μεγαλυτερα τοτε απο τωρα
για ποιο απροοπτο  :think:

Γι αυτο το λενε...απροοπτο φιλε μου........Εκει που καθονται ησυχα ησυχα........δεν ξερει κανειs τι επιδραση μπορει να εχει η...ζεστη!!!!!  Μπορει ναχει εφιδρωση.....μπορει ναχει ....αναταση......οποτε καπωs πρεπει να επελθει η...ανακουφιση
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Θα τους βαζουμε και σαντιγυ και σιροπη καραμελας.... να τους παρουσιαζουμε και θεαμα... Τι το ανοιξαμε κοτζαμ Μουσειο... Εγω δε και η Αννα θα φοραμε μια χλαμιδα κοντη... κοκκινη με πουα... κοκκινα χειλη ολο φλογα και η φλογερα παει φινα... Τα αγαλματα δεν χυνουν κιολας οποτε θα γλυφουμε για ωρες Αννα μου....

Αν θελησετε παντωs αγαλματα με  ....χυμουs ...μιαs και θα γλυφετε για ωρεs......θα ερθω εγω με τον Γιωργη!!!!!!!
Να μην παει τσαμπα τοσο...γλυψιμο.......ναχει και...ζωμο!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τα αγαλματα δεν χυνουν κιολας οποτε θα γλυφουμε για ωρες Αννα μου....
Τα αγαλματα δεν χυνουν αλλα δεν θα παρης και καμια γευση ,που ειναι η Αννα μηπως προλαβε και πηγε για γλυψιμο


Θα γλυφης για πολλη ωρα παντως αυτο ειναι σιγουρο και με ζωμο  :think: :grin: :grin: :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
λες να τα ειχαν μεγαλυτερα τοτε απο τωρα
για ποιο απροοπτο  :think:
Ε ναι οι Ελληνες παντα ηταν (γαλουχυσμενοι)  :2funny: :2funny: :2funny: καλα.... Και τοτε... κυνηγαγε η μαμα στα χωραφια να πιουν το γαλα τους.... Προμηηηηηη  (απο  Προμηθεας) ελα να δεις ενα βατραχακηηηηηηηη.... ετρεχε ο Προμηθεας τουχε βαλη και το ψωμι παπαρα μεσα... τι νομιζης πολυ θελει???? Νααα  το καβλι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom