Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

ilovevotka

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Αν θελησετε παντωs αγαλματα με  ....χυμουs ...μιαs και θα γλυφετε για ωρεs......θα ερθω εγω με τον Γιωργη!!!!!!!
Να μην παει τσαμπα τοσο...γλυψιμο.......ναχει και...ζωμο!!!!!!
τι κανεις παλι εδω ρε τεμπελη?????????????? απολυεσαι............................... :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

ilovevotka

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ε ναι οι Ελληνες παντα ηταν (γαλουχυσμενοι)  :2funny: :2funny: :2funny: καλα.... Και τοτε... κυνηγαγε η μαμα στα χωραφια να πιουν το γαλα τους.... Προμηηηηηη  (απο  Προμηθεας) ελα να δεις ενα βατραχακηηηηηηηη.... ετρεχε ο Προμηθεας τουχε βαλη και το ψωμι παπαρα μεσα... τι νομιζης πολυ θελει???? Νααα  το καβλι....
γεια σου κουκλαρα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: ησουν υπεροχη στο παρτυ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ε ναι οι Ελληνες παντα ηταν (γαλουχυσμενοι)  :2funny: :2funny: :2funny: καλα.... Και τοτε... κυνηγαγε η μαμα στα χωραφια να πιουν το γαλα τους.... Προμηηηηηη  (απο  Προμηθεας) ελα να δεις ενα βατραχακηηηηηηηη.... ετρεχε ο Προμηθεας τουχε βαλη και το ψωμι παπαρα μεσα... τι νομιζης πολυ θελει???? Νααα  το καβλι....
Ε τοτε να πιουμε γαλα αλλα ειναι αργα τωρα οτι ηταν να μεγαλωση μεγαλωσε,και μεγαλωσε το ατιμο καλα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αν θελησετε παντωs αγαλματα με  ....χυμουs ...μιαs και θα γλυφετε για ωρεs......θα ερθω εγω με τον Γιωργη!!!!!!!
Να μην παει τσαμπα τοσο...γλυψιμο.......ναχει και...ζωμο!!!!!!
Να φατε μαιντανο πριν... να ειναι γλυκο....και πλουσιο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Να φατε μαιντανο πριν... να ειναι γλυκο....και πλουσιο


Θα παρουμε μπολικη ποσοτητα!!!!!!!  Εχω σπειρει στον κηπο μου σε αφθονη ποσοτητα.....Να λοιπον που θα μου χρειαστει!!!!
 

ilovevotka

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
αυτο ειναι το νικνειμ που εχουμε σαν ζευγαρι :grin: :grin: :grin: :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
δεν μας καταλαβες κοριτσαρα μου?)) η Νταρια με τον Τερας ειμαστε :grin: :grin: :grin: :grin:
Που να το φανταστω κοριτσαρα μου... εισαι καλα??? Χαιρομε πολυ που σε ξαναβρησκω... Σημερα τα σπασαμε εδω... Πιειτε και καμια βοτκουλα για παρτη μου... Θελω πολυ να σας ξαναδω....
 

ilovevotka

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Που να το φανταστω κοριτσαρα μου... εισαι καλα??? Χαιρομε πολυ που σε ξαναβρησκω... Σημερα τα σπασαμε εδω... Πιειτε και καμια βοτκουλα για παρτη μου... Θελω πολυ να σας ξαναδω....
που εισαι τωρα?? ελα απο το σπιτι μου (Νταρια) :-* καθομαστε εδω με τον Τερας.. και πινουμε :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom