Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (9 μέλη και 25 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σας αφηνω αγορινες μου.... Θα τα ξαναπουμε οταν γυρισω....
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Μας αρεση να παιζουμε ρολους με το τερατακη... Θελαμε να νοιωσουμε λιγο συγγενης.... Το Νταριακη θα ειναι το παιδακη μας και θα το κανουμε νταχτηρντη...

ναι ναι... αιμομιξείες επιτρέπονται?
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
καλα ειμαι...... οταν γυρισης θα παμε για μπανιο με τα ρεμαλια

προφανώς και εγώ συγκαταλέγομαι στην κατηγορία αυτή.. έτσι δεν είναι αμτζίκιε? αν δεν συγκαταλέγομαι σε παρακαλώ να με συμπεριλάβεις άμεσα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλα βρε χοτ μου... Τωρα θα το πω.... Απο ολη την αλφαβητο το Ψ βρηκες....

Είναι η σταση για τα αγορια κατακορυφο με τα ποδια ψιλα ... και το αγγούρι επάνω να κοιτάει το ταβάνι !!!  ;)
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Είναι η σταση για τα αγορια κατακορυφο με τα ποδια ψιλα ... και το αγγούρι επάνω να κοιτάει το ταβάνι !!!  ;)

πρόσεξετ μάγκες την στάση αυτή.. μπορεί να λουστείτε κατά λάθος...
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Είναι η σταση για τα αγορια κατακορυφο με τα ποδια ψιλα ... και το αγγούρι επάνω να κοιτάει το ταβάνι !!!  ;)
οχι το αγγουρακι τηα ειναι καπου αλλου, πιο ταβανι να κοιταει...εκει που θα ειναι εχει σκοταδι...χλοπςςςςςς
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Η καλύτερη στάση πάνε όλα μέσα
σωστοςςςςςςςςς ..ειδες για να ειναι ο αλλος μαστορας πως τα ξερει..... ετσι σας περιμενω αγοριαααααααααααα .διψασμενη.. Αποψε 22.30 με 2.30 κεντρο ...ελατε πμ να σας πω λεπτομερειες ..
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Η καλύτερη στάση πάνε όλα μέσα
σωστοςςςςςςςςς ..ειδες για να ειναι ο αλλος μαστορας πως τα ξερει..... ετσι σας περιμενω αγοριαααααααααααα .διψασμενη.. Αποψε 22.30 με 2.30 κεντρο ...ελατε πμ να σας πω λεπτομερειες ..
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
σωστοςςςςςςςςς ..ειδες για να ειναι ο αλλος μαστορας πως τα ξερει..... ετσι σας περιμενω αγοριαααααααααααα .διψασμενη.. Αποψε 22.30 με 2.30 κεντρο ...ελατε πμ να σας πω λεπτομερειες ..
στήνεσαι τέλεια....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εδω θα σε μαλωσω.. κανε ενα κοπο να με ψαξεις μεχρι τα πμ και απο μενα ο,τι θες αγριε σατυρε

Γλύκα μου μια οικογένεια είμαστε όλοι εδω μέσα!!!
Τα λέμε και εδώ αν συμφωνείς. Τί εχουμε να κρύψουμε άλλωστε απ τους φίλους μας εδώ.
Αν όμως εσύ θέλεις να στείλεις πμ για κάτι το ιδιαίτερο μεγάλη μου τιμή.


Παρεπιμπτόντως θέλω να πώ ότι έχεις φοβερές μπουτάρες, και ωραία κωλάρα και ας είναι μικρή η φωτό σου. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom